Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ahhát. ^_^ De asszem már csak két balos van :D Meg kell nézni, mert régen mentem már be abba a helységbe. Janinak a múltkor csináltunk balost, a szebb jobbosból. Holnap délelőtt megnézem :D

Na várjááá.

Miért kellett jobbosból balost csinálna, ha van két balos ? :D ;)

Azé'

Azt nem mondtam hogy az ülés hibátlan, csak azt hogy annyiért a sínhez odaadom :D

A szokott helyen kicsit kopott már. :D

Gyere! :D

Húúúúde...húúúdee...húúdeenemszólalokmeg ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom, a FIATAL elkerülte a figyelmedet :D

Kedvenc mondatom a használtautóról:"Nem kell rá semmit költeni, beleülsz és mész!" HA-HA-HA úgy adja el full felújítva, teljesen karbantartva. Persze! :D

Na megtörtént amitől tartottam....motorgenerál....

Arra tippeltek először hogy a vezérműtengelyem zakatol...de nem...szép semmi baja és ha már ezt megnézték akkor gondoltak egyet megnézik mi van lejjebb...háát a dugók lötyögnek mint a fene...ott van lent a gebasz ^_^ Szóval most az van hogy jön a blokk fúrás + 4 henger + gyűrűkészlet + valami csapágykészlet a fötengelyhez (asszem) ... szerencsére a hengerfejjel és barátaival nincs gáz (ugye azok már cserések voltak kb 1 éve)

Tallóztam a neten motor után, hogy azt írjam, én inkább tennék bele egy másikat, erre belefutok egy ilyen hirdetésbe. Tök véletlenül:Katt! :D

Én tuti nem újjítanám fel, hanem kicserélném. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.