Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem inkább a multec kódjait kéne nézned, ami simán kétjegyű, mert nálam is az érvényes, de ezek a kódok... ^_^

ha kétjegyűeket villogna azt nézném, de ez ennyit villog, és nem ismételget semmit se 3 x meg semmi 12-t sem villog, én se értem... deHening aláírásában lévő oldal is a kétjegyűeket hozza a motorkódra, igaz nem 2000es évjárattól, és ha jol emlékszem azokkal volt vmi variálás már.

Jó az a négyjegyű, nekem is olyan van. Nekem a 0130 és a 0170 az állandó útitársaim, két lambdaszonda kód. Az 1405 valóban EGR.

hát én is erre jutottam köszi :D

Akkó' mé' nem azt írja? :D

Az aláírásodban szereplő oldal akkor...

Na és ha ez a hibakód jött, akkor mi van? Várjak amíg nem jön sűrűn, és zárjam le, vagy cseréljem ki az EGR-t?

Azt mondták már, hogy EGR hibánál nehezen indul be, de leállni is le tud ettől?

EGyik pillanatrol a másikra egyszer csak leállt az egész motor, de ugy hogy észre se vettem, csak azt hogy világít minden visszajelző, mert gurulás közben állt meg.

Link to comment
Megosztás:

ha kétjegyűeket villogna azt nézném, de ez ennyit villog, és nem ismételget semmit se 3 x meg semmi 12-t sem villog, én se értem... deHening aláírásában lévő oldal is a kétjegyűeket hozza a motorkódra, igaz nem 2000es évjárattól, és ha jol emlékszem azokkal volt vmi variálás már.

hát én is erre jutottam köszi :D

Az aláírásodban szereplő oldal akkor...

Na és ha ez a hibakód jött, akkor mi van? Várjak amíg nem jön sűrűn, és zárjam le, vagy cseréljem ki az EGR-t?

Azt mondták már, hogy EGR hibánál nehezen indul be, de leállni is le tud ettől?

EGyik pillanatrol a másikra egyszer csak leállt az egész motor, de ugy hogy észre se vettem, csak azt hogy világít minden visszajelző, mert gurulás közben állt meg.

NZ-ben ilyen probléma nem volt mi? :D Próbáld ki, hogy lezárod, és ha úgy nem csinálja többet akkor miatta van.^_^ Elég aranyért vannak EGR-ek ahogy néztem, a lecsukás sokkal ócsóbb ;) Az is lehet hogy a leállásnak köze nincs az EGR-hez, csak így kicsengetni egyet, elég nagy bukta tud lenni :D

Link to comment
Megosztás:

NZ-ben ilyen probléma nem volt mi? :D Próbáld ki, hogy lezárod, és ha úgy nem csinálja többet akkor miatta van.^_^ Elég aranyért vannak EGR-ek ahogy néztem, a lecsukás sokkal ócsóbb :D Az is lehet hogy a leállásnak köze nincs az EGR-hez, csak így kicsengetni egyet, elég nagy bukta tud lenni :D

nem akarok én rögtön cserélni, meg lezárni se, még járok vele így ahogyvan, és ha sűrűsödik a jelenség, majd akkor szándékozom csinálni vele vmit, lehet első körben egy pucolást pl...

Én anyáék
nézegetek videókat.Egész aranyos.

egyik kedvenc zeném ;)

Link to comment
Megosztás:

Lalee, Te elveszett... Boldog születésnapot! ^_^

Én is kívánom! ;)

Elég aranyért vannak EGR-ek ahogy néztem

Haveromnál pár 100 pénzért lehet kapni vacsiúj egereket. :D :D

Ezeket az olasz dieseleket nem venném meg, az biztos.

Mé? :D Nincs azzal semmi baj ;) amikor idén télen minusz 18 fokban az összes 1 éves 30-40 ezret futott céges fauvé döglött volt a 2.5 éves 74 ezret futott Panda macika simán gond nélkül pöccent :D egyébként csak a vezérlőjük nem ugyanaz :D t-comos cimbim 400 ezret futottja meg csak minusz 5 alatt nem volt hajlandó beindulni -azért cserélték le, a mostanijában meg 200 fölött van és még semmi gond vele ;) nem tudom miért vannak a népek berosálva az olasz dízeltől, szerintem van olyan mint a német :D ha nem jobb :D esküszöm, hogy ha nem volna drága mókolás belehajítanék egy olyan mocit az Astrába.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kívánom! :D

Haveromnál pár 100 pénzért lehet kapni vacsiúj egereket. ;) ^_^

Mé? :D Nincs azzal semmi baj :D amikor idén télen minusz 18 fokban az összes 1 éves 30-40 ezret futott céges fauvé döglött volt a 2.5 éves 74 ezret futott Panda macika simán gond nélkül pöccent :D egyébként csak a vezérlőjük nem ugyanaz ;) t-comos cimbim 400 ezret futottja meg csak minusz 5 alatt nem volt hajlandó beindulni -azért cserélték le, a mostanijában meg 200 fölött van és még semmi gond vele :D nem tudom miért vannak a népek berosálva az olasz dízeltől, szerintem van olyan mint a német :D ha nem jobb :D esküszöm, hogy ha nem volna drága mókolás belehajítanék egy olyan mocit az Astrába.. :D

Én meg ismerek olyat, akinek a vadiúj, 30e km-es motorban vezérműláncot, főtengelycsapágyakat, meg az összes szimmeringet cserélni kellett, pedig végig csak márkaszervízbe hordta, semmi mókolás nem volt rajta. Ráadásul olyan a hangjuk, mint egy traktor, ez mondjuk megfigyelhető a régebbi olasz dieseleken is. Véleményem szerint az olaszok egyszerűen nem értenek a dieselekhez, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Én is kívánom! :D

Haveromnál pár 100 pénzért lehet kapni vacsiúj egereket. ;) ^_^

Mé? :D Nincs azzal semmi baj ;) amikor idén télen minusz 18 fokban az összes 1 éves 30-40 ezret futott céges fauvé döglött volt a 2.5 éves 74 ezret futott Panda macika simán gond nélkül pöccent :D egyébként csak a vezérlőjük nem ugyanaz ;) t-comos cimbim 400 ezret futottja meg csak minusz 5 alatt nem volt hajlandó beindulni -azért cserélték le, a mostanijában meg 200 fölött van és még semmi gond vele :D nem tudom miért vannak a népek berosálva az olasz dízeltől, szerintem van olyan mint a német :D ha nem jobb :D esküszöm, hogy ha nem volna drága mókolás belehajítanék egy olyan mocit az Astrába.. :D

Akkor már rakjál 1.9est. :D Abban legalább van póver, amíg működik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én meg ismerek olyat, akinek a vadiúj, 30e km-es motorban vezérműláncot, főtengelycsapágyakat, meg az összes szimmeringet cserélni kellett, pedig végig csak márkaszervízbe hordta, semmi mókolás nem volt rajta. Ráadásul olyan a hangjuk, mint egy traktor, ez mondjuk megfigyelhető a régebbi olasz dieseleken is. Véleményem szerint az olaszok egyszerűen nem értenek a dieselekhez, ennyi.

Na a márkaszervízeket inkább hagyjuk :D bár a debreceniek elég jók de azért valahol mégse ;) ott valami zsiványság lehetett :D a dízeleknek meg általában olyan szokott lenni :D még a d-4d csodáknak is ^_^ pedig fordulaton azok elég normálisak is :D hozzá kell szokni, inkább mint 2-3x annyit kelljen tankolni :D

Apropó, kupakok hozzád kerültek már vagy küldjek postán egy szériát? :D

Akkor már rakjál 1.9est. ;) Abban legalább van póver, amíg működik. :D

Nekem nem kell sztárfotó így jó nekem a pici blokk is de ha termelné a zőccsíglevet az sem lenne rossz :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kívánom! ;)

Haveromnál pár 100 pénzért lehet kapni vacsiúj egereket. :D ^_^

Mé? :D Nincs azzal semmi baj ;) amikor idén télen minusz 18 fokban az összes 1 éves 30-40 ezret futott céges fauvé döglött volt a 2.5 éves 74 ezret futott Panda macika simán gond nélkül pöccent :D egyébként csak a vezérlőjük nem ugyanaz :D t-comos cimbim 400 ezret futottja meg csak minusz 5 alatt nem volt hajlandó beindulni -azért cserélték le, a mostanijában meg 200 fölött van és még semmi gond vele ;) nem tudom miért vannak a népek berosálva az olasz dízeltől, szerintem van olyan mint a német :D ha nem jobb :D esküszöm, hogy ha nem volna drága mókolás belehajítanék egy olyan mocit az Astrába.. :D

Nekem ha pénzem lenne VW Passat lenne az álmom, de az olasz dízelek is jók, amúgy meg mindnek van valami baja, ennek ez, annak az, tökéletes motor nincs még sajnos... :D

Link to comment
Megosztás:

Na a márkaszervízeket inkább hagyjuk :D bár a debreceniek elég jók de azért valahol mégse :D ott valami zsiványság lehetett ;) a dízeleknek meg általában olyan szokott lenni :D még a d-4d csodáknak is ^_^ pedig fordulaton azok elég normálisak is ;) hozzá kell szokni, inkább mint 2-3x annyit kelljen tankolni :D

A totojánk D4D volt... húúúdement a rohadék :D Városban elvoltunk vele 8 körülből, viszont olyat ment hogy pislogós volt. Szpojlergyűjteményeket jó érzés volt ott felejteni a lámpánál egy teherautóval :D ;)

Nekem ha pénzem lenne VW Passat lenne az álmom, de az olasz dízelek is jók, amúgy meg mindnek van valami baja, ennek ez, annak az, tökéletes motor nincs még sajnos... :D

Hogyne lenne, de nem adom ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Még nálam vannak. ^_^

Csak azért kérdeztem volna, hogy ha neked kellenének -mintha beszéltünk is volna valami ilyesmit- akkor beszerzek neki egy garnitúrát azt elpostázom.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.