Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még ha nem is valós a km. akkor is megéri szerintem. Szép.

Ha ez ér 620-at, akkor az enyém még 100-at sem... ^_^ (az enyém nem szép... sajna... de megbízható, és ezért nem is várom el, hogy hibátlanul szép legyen :D )

Kéne egy szép festés, de már beszéltük, az nagyon sokba van.

Pedig egy szép autó szép festéssel, jó motorral, mindent megér. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak sajna nekem van elég sok karcolás rajta... Ez van, de jó ez így is, végülis nem kiállításra használom, hanem közlekedni! :D

Egy valamire való autókozmetikus, vagy fényező azon is tud segíteni! Gépi polírozással..... Tényleg sokat javít a verdán :D ^_^

Ui: Tiv cartárs, faca volt a délután, vagy az este...rendben hazaértél? Nem volt gond?

Link to comment
Megosztás:

Egy valamire való autókozmetikus, vagy fényező azon is tud segíteni! Gépi polírozással..... Tényleg sokat javít a verdán :D ^_^

Ui: Tiv cartárs, faca volt a délután, vagy az este...rendben hazaértél? Nem volt gond?

Üdv. Szerintem is jó volt. Minden ok. Még Day barátunkat is utolértem menet közben. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt mondod? Lehet felkeresek egyet, és megnézem mit mond rá! ^_^

Én is megcsinálnám, de egy pötyet messze lakunk egymástól. 10-12ezer forint nálunk egy gépi polír, de megéri, mert nagyon sok karc eltűnik, és kap egy védőréteget is a fényezés. Inkább fényezőhöz vidd, ha sokallod az árat csak utána keress autókozmetikust.

Link to comment
Megosztás:

Tetszik. Caravan nincs belőle? :D (bal előre hogy teszem be a megalightot? :D )

Még ha nem is valós a km. akkor is megéri szerintem. Szép.

Hát nemtom... szépnek szép, de 650-ért egy tekergetős ablakos, ködlámpátlan, fénycórónemállítós, pöcköstükrös, egylufis gép akkor is sok, ha jól néz ki ^_^ És még a bal lámpa egyik tartófüle is hiányzik. Tudom hogy lófac, kukacoskodás, de én nem adnék érte ennyit :D

Link to comment
Megosztás:

Ülés miatt mennyi vazelint viszel? ^_^

RÖHÖGNI FOGSZ.

Amibe belekötöttek Először is letérdeltek a kocsi elé fú de jó lámpa vajon van benne xenon. Nincs benne, Van benne. Nyisd fel. Utólagos xenon mondtam hogy van benne. Ez zajlott le 3uk közt. Aztán hátsó ablaktörlőm nem volt . Na mindegy kihozták a kocsit ez így nem jó odaadja a papírt. Xenon ki, gyári égők vissza, jobbos ködös nem ég, hátsó ablaktörlő, meg ez az osztott lámpatest az angelnél tehát ha megy a tompított és rá adom a refit akkor ki kapcsolja a tompítottat meg még ezt csináljam meg mondom jól van. Tudod mit vissza rakom a gyári lámpát. Nézem a lapot ÜLLÉS sehol azt bazeg leszarták észre se vették De arra semmit nem mondtak. TEHÁT nincs szükség síkosítóra. Ha erre gondoltál.

Link to comment
Megosztás:

RÖHÖGNI FOGSZ.

Amibe belekötöttek Először is letérdeltek a kocsi elé fú de jó lámpa vajon van benne xenon. Nincs benne, Van benne. Nyisd fel. Utólagos xenon mondtam hogy van benne. Ez zajlott le 3uk közt. Aztán hátsó ablaktörlőm nem volt . Na mindegy kihozták a kocsit ez így nem jó odaadja a papírt. Xenon ki, gyári égők vissza, jobbos ködös nem ég, hátsó ablaktörlő, meg ez az osztott lámpatest az angelnél tehát ha megy a tompított és rá adom a refit akkor ki kapcsolja a tompítottat meg még ezt csináljam meg mondom jól van. Tudod mit vissza rakom a gyári lámpát. Nézem a lapot ÜLLÉS sehol azt bazeg leszarták észre se vették De arra semmit nem mondtak. TEHÁT nincs szükség síkosítóra. Ha erre gondoltál.

:D

Nekem ki se próbálták a pilácsokat. ^_^

Link to comment
Megosztás:

F-re ?

Tülekednek gondolom a kuncsaftok :D :D

Nem, az spec. Ford volt. (pont akkor vettük vezetett szervizkönyvvel nagyimnak a Fiestát ;) :D )

De ha így lehet szerezni, akkor nem egy nagy meló összeütni egyet másra sem. A vevők nagy része úgysem kérdez utána a servicékben akiknek a bélyegzőit nézegeti ^_^

Nekem is nagy kamunak tűnik. Na meg aztán az a kapszula mit zörögne állandóan a tankban, ha csak úgy be kell dobni. :D

Instant benzin :D Dobj a tankba egy bogyót, önts utána 5L vizet, és már megy is :D ;)

Láttam valamelyik autósboltban egy kis üveges (1-2 decis) löttyöt, amire az volt írva hogy ha ezt öntöd a benzin után, akkor 200km-el tovább megy az autó :D Teljesen típus-ccm-motor-függetlenül ;) Megkérdeztem hogy meddig megy az autó, ha ezzel tankolom tele, de elküldtek a pénztárhoz azzal amit vettem :D

Link to comment
Megosztás:

Mégsem delcos van a srácnak :D VIszont W=1111 :D Itt a fórumon azt olvastam, hogy a delco nem is csinált fordulatszámmérős órát. Csak a VDO. J0hnny cserélte asszem Delcoról VDO-ra, és működik.

Nekem VDO-s volt a sima is, meg a fordulatmérős is VDO, sima csere volt, szerencsére a szál is be volt húzva. ;)

De szerintem amúgy is mindegy dízelnél nem? :D Úgysem kell semmihez, csak max a TID sebesség kijelző funkciójához. (ami nekem mellesleg 00-t mutat ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető hogy létezik. Az enyémben is csak 145000 van és '96 októberi... ;)

Dízel, nem elsőgazdás (azt tuti odaírták volna, ezt nem szokták kihagyni), és kereskedésbe van, és valahol elveszhetett a szervízkönyve (ja, elsőgazdásnál mi :D) Szerinted? ^_^

Vezetett szervízkönyv meg minden ? :D

Persze... amúgy elég ritka, hogy F astrához legyen szervízfüzet! :D Pedig már mióta körözök 1et! :D (Magamnak szeretnék szerkeszteni, hogy ne papírra írogassak) Eddig egy németet tudtam megnézni, magyart még nem is láttam. :D

Láttam hirdetést eladó szervizkönyvre, igény szerint kitöltve ;) :D Hogy mennyi az annyi, azt úgyse tudni, csak ha ismerősé volt :D

Csak 1et láttás! :D :D A sszervízekben dolgozó emberkéknek is kell egy kis mellékes! :D 8-10 körül kapni bármilyenhez! ;)

Hogy is van az a pedálos dolog?

137.000nél így kell kinézzen a kuplungpedál a fék mellet? ;)

Link to comment
Megosztás:

Dízel, nem elsőgazdás (azt tuti odaírták volna, ezt nem szokták kihagyni), és kereskedésbe van, és valahol elveszhetett a szervízkönyve (ja, elsőgazdásnál mi :D) Szerinted? ^_^

Persze... amúgy elég ritka, hogy F astrához legyen szervízfüzet! :D Pedig már mióta körözök 1et! :D (Magamnak szeretnék szerkeszteni, hogy ne papírra írogassak) Eddig egy németet tudtam megnézni, magyart még nem is láttam. ;)

Csak 1et láttás! :D :D A sszervízekben dolgozó emberkéknek is kell egy kis mellékes! :D 8-10 körül kapni bármilyenhez! ;)

Hogy is van az a pedálos dolog?

137.000nél így kell kinézzen a kuplungpedál a fék mellet? :D

Enyémhez adtak :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem VDO-s volt a sima is, meg a fordulatmérős is VDO, sima csere volt, szerencsére a szál is be volt húzva. :D

De szerintem amúgy is mindegy dízelnél nem? :D Úgysem kell semmihez, csak max a TID sebesség kijelző funkciójához. (ami nekem mellesleg 00-t mutat ^_^ )

Milyen színű szál? Nemtudod? :D sárga-zöld a generátortól?

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés ember vagy! :D

Első gazdis volt a tied?

(egyszer beszkannelhetnéd nekünk földi halandóknak... ^_^ )

Nem első gazdis volt, nem tudom, hányadik lehetek. Azt tudom a szervízfüzetből, hogy újkorában céges autó volt, egészen '98-ig, addig van vezetve a szervízkönyve, akkor kapott új rendszámot (az eredetit is tudom a szervízkönyvből), meg akkor került rá vonóhorog is, meg sztem akkor összetörhették az elejét (tűzfaltól előre cserés volt az egész karosszériás ismi szerint).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.