Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És fehér. :D ;)

Egész tetszetős darab ^_^ bár a kadetteken és az A corsákon kívül sosem csíptam a hatchbackeket :D

Amúgy kösz a sört :D fííínom ;) csak a nejemnek nem tecc, hogy nyeldesem apránként takarosan.. ;) :D

Húúú..hát tombol itt is rendesen. Akkorákat csattan.. ;) :D

Itt már elment a java de amikor rákezdett a garázst nem láttam még villámfényben sem :D mintha durva köd lett volna :D meg jó, hogy mindent kicibáltunk a falból mert 1x csak villant de már csattant is, majdnem kivitte a fülemet.. :D

És adsl még mindig nincs, mobil az úgyahogy stabil.. :D

Link to comment
Megosztás:

Itt már elment a java de amikor rákezdett a garázst nem láttam még villámfényben sem :D mintha durva köd lett volna :D meg jó, hogy mindent kicibáltunk a falból mert 1x csak villant de már csattant is, majdnem kivitte a fülemet.. :D

És adsl még mindig nincs, mobil az úgyahogy stabil.. ^_^

Mindez igazán kellemes a 13.kerületben, a városból kifelé tartó forgalomban.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindez igazán kellemes a 13.kerületben, a városból kifelé tartó forgalomban.... :D

Hála az égnek közöm sincs pesthez ;) valahányszor ott járok felb.sznak az ottani népek de hamar :D olyankor akárhogy is utálom ezt a retkes porfészket valahogy mégis örülök neki és annak is, hogy a lehetőségekhez mérten elég jó helyzetben vagyok.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Néha átmehetnél budára is :D :D :D

Wótam ott is szombaton ^_^

www.tvn.hu_3b7d6ba26884b5fa1072caacbd31d6ba.jpg

De pár boltoson, egy holapirosjátékoson és az őrszemein kívül sok honfitárssal nem találkoztam ;) már ha azokat egyáltalán annak lehet nevezni :D majdnem megeresztettem egy hívást valahova.. :D

Link to comment
Megosztás:

15 óra meló, és meghaltam :D 2 éve még rendszeresen toltunk 23-24 órákat, megállás nélkül, most meg már alig találtam haza :D Aztán hazaértem, beültem a drágába, és fater amikor meghallotta az első tekerést, már láttam a fején azt a tipikus "ez nem fog beindulni" nézést. Persze beindult, de tényleg berakok az akksi helyére egy 9v-os elemet, az kisebb helyet foglal, de kb ugyan ezt tudja :D Jah, és zuhi volt. Egy kicsi... volt szerencsém végignézni, mert kültéren kábeleztünk, épületet körbe, 4m magasan, úgyhogy áluminijum létráról néztük (hogy de qrvára csúszik az vizesen...) Nah.. kipanaszkodtam magam, most már keresek valamit inni ;) :D

Fótósóópp!!! :D

Link to comment
Megosztás:

15 óra meló, és meghaltam :D 2 éve még rendszeresen toltunk 23-24 órákat, megállás nélkül, most meg már alig találtam haza :D Aztán hazaértem, beültem a drágába, és fater amikor meghallotta az első tekerést, már láttam a fején azt a tipikus "ez nem fog beindulni" nézést. Persze beindult, de tényleg berakok az akksi helyére egy 9v-os elemet, az kisebb helyet foglal, de kb ugyan ezt tudja ^_^ Jah, és zuhi volt. Egy kicsi... volt szerencsém végignézni, mert kültéren kábeleztünk, épületet körbe, 4m magasan, úgyhogy áluminijum létráról néztük (hogy de qrvára csúszik az vizesen...) Nah.. kipanaszkodtam magam, most már keresek valamit inni :D :D

Fótósóópp!!! :D

Neeem, ez gimp! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy villámot kétszer? Aztaaaa! Jó gép lehet! :D ;)

nálunk is fotóznak rendesen

Munkatársamat rendszeresen letrafizzák, atán a multkor cúgott be a faluba 80-al közben pofázik, villan egyet aszongya : Baccameg! Mondom ne szarjál csak villámlik! :D

Ez nem semmi! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nekem mintha tegnap a mennyből jött volna 1 üzenet. :D Írt 1 srác, hogy van neki fordulatszámmérős delco óra déézelbe. Válaszoltam neki, ha visszaír, megveszem! :D

Nna, az jó :D fordulatszám-jel vezetéke be van kötve az óra csatijába? Meg mennyiért adná? ^_^

Én meg rácsörögtem a csávóra, van 1 garnitúra 14"-es viváááá :D ma leszinterezi kedvem szerintire és holnap mehetek is értük ;) :D aztán ha már a helyükön vannak eladóak lesznek az aluk ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem gumistól adod el őket :D

Gondolkoztam rajta, hogy lecserélem a papucsokat is de nem akartam most nagyon befektetni új gumikba :D meg elég jók még, se repedés, se nagyon kopás, az is csak az elsőkön inkább de azokon is van olyan 7 mm futó.. :D

Az acélokhoz csak sajna kupakok nincsenek így a kerékagy kupakokat elől cserélni fogom valami nem összehorpadtra ;) lehetett valahol krómozottakat kapni csak nem tudom hol.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gondolkoztam rajta, hogy lecserélem a papucsokat is de nem akartam most nagyon befektetni új gumikba :D meg elég jók még, se repedés, se nagyon kopás, az is csak az elsőkön inkább de azokon is van olyan 7 mm futó.. :D

Az acélokhoz csak sajna kupakok nincsenek hozzájuk így a kerékagy kupakokat elől cserélni fogom valami nem összehorpadtra ;) lehetett valahol krómozottakat kapni csak nem tudom hol.. ^_^

hmm.. :D Nekem meg sajnos 1 darab 14es gumim nincs. Ver az isten... Csak marad a 13as acél ha fene-fenét eszik is :D

Link to comment
Megosztás:

hmm.. :D Nekem meg sajnos 1 darab 14es gumim nincs. Ver az isten... Csak marad a 13as acél ha fene-fenét eszik is :D

Rolinak valszeg van olcsón valamilyen rávaló gumija ha mégsem adnám el ^_^ meg azért az alukat sem ártana rendbe tenni egy új szinterrel, láttad -jók csak annyira nem tökéletesen szépek.. :D

Link to comment
Megosztás:

Rolinak valszeg van olcsón valamilyen rávaló gumija ha mégsem adnám el ^_^ meg azért az alukat sem ártana rendbe tenni egy új szinterrel, láttad -jók csak annyira nem tökéletesen szépek.. ;)

Szerintem szép...nincs azzal semmi gond. :D LEgalábbis én nem vettem észre rajta semmit. :D Mindesetre ha gumistól adnád..akkor mindenképp szólj nekem :D

Ja..a mostani felnijeim/gumijaim, hiába új mind a kettő, és az autó volt futóművesnél is, és ki lett centírozva...140 fölött ráz 1 kicsit. Nemtudom miért.. :D Lehet ennek a méretű felninek már nem tetszik a nagy tempó. RÉgi felnijeimmel gumijaimmal is mind ezt csinálják. A golf felnikkel is, meg a téli gumikkal is. Mind 13as acél..

Link to comment
Megosztás:

Szerintem szép...nincs azzal semmi gond. :D LEgalábbis én nem vettem észre rajta semmit. :D Mindesetre ha gumistól adnád..akkor mindenképp szólj nekem :D

Ja..a mostani felnijeim/gumijaim, hiába új mind a kettő, és az autó volt futóművesnél is, és ki lett centírozva...140 fölött ráz 1 kicsit. Nemtudom miért.. :D Lehet ennek a méretű felninek már nem tetszik a nagy tempó. RÉgi felnijeimmel gumijaimmal is mind ezt csinálják. A golf felnikkel is, meg a téli gumikkal is. Mind 13as acél..

Sajnos vannak felületi karcok ;) de nem szántás méretűek :D

140? ^_^ Örülj, hogy el nem szálltál velük ;) nekem a wareszon 130 fölött már életveszély volt de csak azért mert be volt súlyozva rendesen :D olyan kanyart amit én 80-nal lazából bevettem ott más már 60-nal vagy borult vagy kerítést bontott :D

Ezek 110 környékén ráznak alig észrevehetően (-és csak ha megy a szervó, anélkül nem vettem észre) de se alatta se fölötte abszolút nem.. :D

Nna ma se kell mennem sehova unalomtölteni -legfőképp pecázni, most csörgött főnök, hogy meghozta az egyik hajtóműhöz a cuccokat azt mehetek dolgozni.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.