Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:wacko: :wacko:

A nejem meg fincsit főz :D ma 11 éve, hogy összejöttünk :D úgyhogy az 5 puttonyos behűtve, a kajának meg nem sok híja.. :D

Mi meg a 7 évest ünnepeltük ma anyukával, mármint a házassági évfordulót, mert 13 éve vagyunk együtt. :wacko:

Kölyköket leadtuk, irány a thermál, masszázs, kaja stb. Tuti volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom az előttem szólóhoz..... A mai világba már 5év is nagy szám...úgyhogy megyek is, és tájékoztatom párom hogy örüljön ;) :D

13 éve vagyok házas, és 19 éve ismerem az asszonyt, ezért csak azt tudom mondani Sancinak: Fuss! Ne nézz hátra, csak fuss, menekülj!

Ui.: Fuss! :D

Jaja, megfejtettük :D A kész autóról nincs képed? ^_^ Érdekelne milyen lett :D

Akár videó is:

:D
Link to comment
Megosztás:

Ez így van. Én napra pontosan 20 év után váltam el. ^_^

Fura az élet...Előző barátnőm a 3. évfordulónkon szakított velem egy kib*szott e-mailben... :D :D

De lehet jobb ez így... Elvégre elkeseredésemben csak az autóval foglalkoztam...már a gépen is, és így egyre többet látogattam a fórumot.(pedig már beregisztráltam 2008 nyarán. De voltak hónapos kihagyások). Főként az itteni emberkéknek köszönhetem azt, hogy úgy nagyjából helyrevágódtam. Bár még mindíg vannak szarpillanatok... de már egyre ritkább ;) :D

Link to comment
Megosztás:

:D Ez könyörgés hogy kedveskedsz egy nőnek???????? Atyám... ^_^ Most légyszi mondd, hogy csak szivatsz.. ;)

:D Csak viccelődök, de ha látom rajta, hogy sikeres a dolog, akkor minek? :D A jelenlegi barátnőm meg nem is igényli az ilyet. Legalábbis nem kellett virág hozzá, hogy aszondja hogy oké. :D

Link to comment
Megosztás:

:D Csak viccelődök, de ha látom rajta, hogy sikeres a dolog, akkor minek? :D A jelenlegi barátnőm meg nem is igényli az ilyet. Legalábbis nem kellett virág hozzá, hogy aszondja hogy oké. :D

Biztosra mentem. ;) Tesómnak volt 1 olyan pasija annó, aki azt mondta, hogyha 1 fiú virágot visz 1 nőnek, és ajándékot visz 1 nőnek akkor csak meg akarja ***ni. Ezért se névnap, se karácsony, se születésnap se semmit nem tartott a srác, és nem érezte égőnek, hogy karácsonykor tesóm megajándékozza ő meg nem. Tesóm egyszer megkérdezte, hogy miért nem kedveskedik néha. Fiú csak annyit mondott: Mi vagyok én??? Egy meleg?

Úgy kirúgta a srácot,mint macskát szarni ^_^

Link to comment
Megosztás:

Biztosra mentem. :D Tesómnak volt 1 olyan pasija annó, aki azt mondta, hogyha 1 fiú virágot visz 1 nőnek, és ajándékot visz 1 nőnek akkor csak meg akarja ***ni. Ezért se névnap, se karácsony, se születésnap se semmit nem tartott a srác, és nem érezte égőnek, hogy karácsonykor tesóm megajándékozza ő meg nem. Tesóm egyszer megkérdezte, hogy miért nem kedveskedik néha. Fiú csak annyit mondott: Mi vagyok én??? Egy meleg?

Úgy kirúgta a srácot,mint macskát szarni ^_^

Nem csodálom. :D :D :D Ekkora paraszt azért nem vagyok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.