Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akarsz ezzel mondani valamit? :D

Gondolom a találkozó nem egy hétig tart. :D Lesz időm pihenni később is. :P Ha nem bántok egy 3 éves "utánfutót", akkor benne vagyok. :D

3 éves utánfútó?? :wacko:

Átküldtem. :wacko: Magadra vállalod a mini találkozó szervezését?

Persze!! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na én sem ilyen kigyúrt szekérre váltanék az tuti, kövezzenek meg érte de inkább átnyergelnék valami AMG mernyó szerűségre vagy Supra GTR-re :wacko: de ez a veszély egyenlőre nagyon nem fenyeget :wacko:

Tegnap este átlibbentünk Tihanyba, a keleti partról szépen látszott :wacko: jja, a Fő utcán találtunk egy vendéglőt, betyár kaját adnak korrekt áron és nagyon közvetlenek is :D Stég Pub vagy mi a szösz.. :D

Paprikaházat néztétek a tihanyban?

Link to comment
Megosztás:

Paprikaházat néztétek a tihanyban?

Még tavaly :P az asszonnyal eléggé túrás tipusúak vagyunk úgyhogy kezd unalmas lenni a környék :D tavaly szinte minden érdemlegesebb helyet bejártunk errefelé, idénre nem sok maradt :wacko: így viszont bringa vagy kocsi híján azért kerül jövőre is, ha lesz jövőre :wacko: nagyon úgy néz ki, hogy unokanővéremék valahol Siófok környékén vesznek egy vityillót mert az idén megint rekordot döntött a szállásuk ára, ki sem merem mondani, hogy mennyibe fájt nekik az az 1 hét :wacko: úgy viszont nekünk is megoldódna a nyaralóhely kérdése.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Még tavaly :D az asszonnyal eléggé túrás tipusúak vagyunk úgyhogy kezd unalmas lenni a környék :D tavaly szinte minden érdemlegesebb helyet bejártunk errefelé, idénre nem sok maradt.. :wacko:

Mi is így vagyunk ezzel. :wacko: Mi mindíg megnézzük mennyit változtak bizonyos helyek 1-2 év alatt. Pl badacsonyban most voltunk, tavaly nem,tavalyelőtt szintén voltunk. (ott vettem a bólogatós kutyámat)

Igazából semmit se változott..ugyanazok a színes UAZ-ok viszik a túristákat körbe, ugyanazok a nagy békebeli sétahajók karisztolnak, ugyanaz a bazársor kínálata. ( sok ruha, sok kis vacak, kis minirendszámok VAZZE! és P(enis) feliratokkal, stb...stb...) De azért jó visszamenni ezekre a helyekre. :wacko:

úú vaze de dörög az ég itt meg..

Link to comment
Megosztás:

Mi is így vagyunk ezzel. :wacko: Mi mindíg megnézzük mennyit változtak bizonyos helyek 1-2 év alatt. Pl badacsonyban most voltunk, tavaly nem,tavalyelőtt szintén voltunk. (ott vettem a bólogatós kutyámat)

Igazából semmit se változott..ugyanazok a színes UAZ-ok viszik a túristákat körbe, ugyanazok a nagy békebeli sétahajók karisztolnak, ugyanaz a bazársor kínálata. ( sok ruha, sok kis vacak, kis minirendszámok VAZZE! és P(enis) feliratokkal, stb...stb...) De azért jó visszamenni ezekre a helyekre. :D

úú vaze de dörög az ég itt meg..

Én szeretek mindíg újdonságokat látni, a bazári vackok közt meg nem nagyon találni olyant amire ténylegesen szükség is volna :wacko: na nem azt mondom, hogy nem kerül :D

Épp néztem az időképen, hogy keleten szakad az eső? :wacko: Nekem itt már félmeztelen is folyik a "khm"ről a víz, van olyan de olyaaaan szánsááááájn.. :D

Link to comment
Megosztás:

Még tavaly :P az asszonnyal eléggé túrás tipusúak vagyunk úgyhogy kezd unalmas lenni a környék :D tavaly szinte minden érdemlegesebb helyet bejártunk errefelé, idénre nem sok maradt :wacko: így viszont bringa vagy kocsi híján azért kerül jövőre is, ha lesz jövőre :wacko: nagyon úgy néz ki, hogy unokanővéremék valahol Siófok környékén vesznek egy vityillót mert az idén megint rekordot döntött a szállásuk ára, ki sem merem mondani, hogy mennyibe fájt nekik az az 1 hét :wacko: úgy viszont nekünk is megoldódna a nyaralóhely kérdése.. :D :D

Menjetek el Balatonedericsre, az Afrika múzeumba. Megéri. Tőletek már nincs is messze.

Afrika múzeum.

Link to comment
Megosztás:

Én szeretek mindíg újdonságokat látni, a bazári vackok közt meg nem nagyon találni olyant amire ténylegesen szükség is volna :wacko: na nem azt mondom, hogy nem kerül :D

Épp néztem az időképen, hogy keleten szakad az eső? :wacko: Nekem itt már félmeztelen is folyik a "khm"ről a víz, van olyan de olyaaaan szánsááááájn.. :wacko:

Hát ilyen nagy fekete felhő jön felfele.. nem szép látvány, de még nem esik. Csak dörög folyamatosan.

ilyen

P8120009.JPG

Link to comment
Megosztás:

Menjetek el Balatonedericsre, az Afrika múzeumba. Megéri. Tőletek már nincs is messze.

Afrika múzeum.

Köszi a tippet de haverék még mindíg horpasztanak keményen és az az érzésem, hogy dél előtt nem is igen fognak előmászni :D azok meg épp nagyon nem olyanok mint mi :D tegnap is olyan hisztit vágtak egy kis badacsonyi túrából, hogy az már szörnyű :wacko: úgyhogy erre a kis időre már nem sok csavargás lesz, inkább csak strandolás -na ilyen sem lesz mégegyszer :wacko: a tanulópénz meg van fizetve.. :D

Közben az is kiderült, hogy akik még tavaly jöttek velünk azok pont emiatt az állandó zsörtölődés miatt nem jöttek az idén.. :P

Hát ilyen nagy fekete felhő jön felfele.. nem szép látvány, de még nem esik. Csak dörög folyamatosan.

Csak nehogy olyan legyen (vagy rosszabb) mint egy héttel ezelőtt.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Merre voltatok a badacsonyban??

Valami kilátóra mentünk fel :wacko: állítólag az egész balcsit lehet látni, hááát nem egészen.. :D

Sümegre is elnézhettek akkor már, Edericstől 25km és szerintem az is szép.

Ott 2007-ben voltunk :wacko:

Nem saját céges kocsival meg meghatalmazás nélkül flangálni érdekes :D főleg ha a sün kiszed a sorból.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy olyan legyen (vagy rosszabb) mint egy héttel ezelőtt.. :D

jaja...az kemény volt. :wacko: Bár most szélcsend van..csak zajol :wacko:

Jah... Átnéztem az autót, lemostam, végigsimogattam, és találtam egy olyan karc-kupacot amilyet eddig csak egyszer láttam. Amikor nagyimék Fiestájának az elejére fújt a szél egy bádoglemezt a tetőről... Ennek is a szél küldhetett neki valamit szemből, mert egy tenyérnyi helyen sok kis össze-vissza karc van, aztán lecsúszott a J.E. sárvédőn, ott is hasonló nyomokat hagyva :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jah... Átnéztem az autót, lemostam, végigsimogattam, és találtam egy olyan karc-kupacot amilyet eddig csak egyszer láttam. Amikor nagyimék Fiestájának az elejére fújt a szél egy bádoglemezt a tetőről... Ennek is a szél küldhetett neki valamit szemből, mert egy tenyérnyi helyen sok kis össze-vissza karc van, aztán lecsúszott a J.E. sárvédőn, ott is hasonló nyomokat hagyva :D

majd fotót mutass róla. Szegény Ribi :wacko:

Valami kilátóra mentünk fel :wacko: állítólag az egész balcsit lehet látni, hááát nem egészen.. :D

Nem 1 ilyen várromhoz? VOltunk valami várromnál a badacsonyba...Elég jó kis túra volt. Meredek lejtő lefele...Az astrát láttuk fentről..hát kb félcentis volt :wacko: Lefele amikor mentünk, tesóm megcsúszott és így seggresett..előttünk meg ment 1 másik család 1 kutyával. Tesóm elvágódott..kutya megállt, hátranézett és kiadott 1 ilyen nyöszörgő hangot :D Olyan aranyos volt.

Csobánc...vagy Szigliget...valamelyik a kettő közül. De sztem csobánc.

08120099.JPG

Csobáncról így rá lehet látni a balatonra

Link to comment
Megosztás:

Nem 1 ilyen várromhoz?

Csobáncról így rá lehet látni a balatonra

Ott tavaly voltunk :D azt hittem feladom, kegyetlen egy valami volt az biztos de a kilátás fenomenális volt :wacko: csak mikor már az asszony is nehezen vette a levegőt csőre volt töltve a telefonom.. :wacko:

Szerintem el sem tudják páran képzelni mekkora csavargók vagyunk csajommal.. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ott tavaly voltunk ;) azt hittem feladom, kegyetlen egy valami volt az biztos de a kilátás fenomenális volt :D csak mikor már az asszony is nehezen vette a levegőt csőre volt töltve a telefonom.. :D

Szerintem el sem tudják páran képzelni mekkora csavargók vagyunk csajommal.. :D :wacko:

Mi tavaly el is tévedtünk..van 1 pár ilyen kis elágazás..Rittig a rosszirányba mentünk,mert a várnak a kis táblája el volt fordítva.. :wacko: Eleinte még felfele ment az a kis út, aztán márcsak lefele...Gyanús is volt hogy szinte már csak a susnyásba megyünk, senkivel se találkztunk amióta elhagytuk az elágazást, és az út is csak lejt, pedig még a várral nem találkoztunk :P :wacko: Nembaj... Visszagondolva jó kis emlék. Amúgy ott meg úgy szidtuk a kezét annak aki elforgatta a táblát mint a bokrot ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi tavaly el is tévedtünk..

Mi nem :D felment előttünk egy Honda, na mondom utána, aztán jött valami extrém kanyar és ott fel is adtam, félreálltam valami kőkerítés mellett.. :wacko:

Nno, felénk már extrém az időjárás :wacko: hívtak, hogy baj van a keverővel :wacko: nem egyszerű dolog megértetni emberekkel, hogy mit is kéne ilyenkor tenni :P pedig a saját beállítása szerint nagy szaki a srác :D csak nem értem akkor, hogy miért telefonál.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi nem :D felment előttünk egy Honda, na mondom utána, aztán jött valami extrém kanyar és ott fel is adtam, félreálltam valami kőkerítés mellett.. :wacko:

Nno, felénk már extrém az időjárás :wacko: hívtak, hogy baj van a keverővel :wacko: nem egyszerű dolog megértetni emberekkel, hogy mit is kéne ilyenkor tenni :P pedig a saját beállítása szerint nagy szaki a srác :D csak nem értem akkor, hogy miért telefonál.. :D

Kocsival mentetek 1 darabig? Mi teljesen az alján megálltunk, aztán gyalog zúztunk fel.

Link to comment
Megosztás:

Kocsival mentetek 1 darabig? Mi teljesen az alján megálltunk, aztán gyalog zúztunk fel.

Mondom, egész egy nagyon extrém kanyarig felment az 1. 7 rettenet :wacko: ott csak a sok nagy kő miatt gurultam visszább és álltam félre, nem akartam, hogy egy bezúzott olajteknőmmel több legyen.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.