Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csini...Igaz az ára lesokkolt :wacko: :D Lassan elérem a 2ezer Hsz-t :wacko: :D Ez most nem felkérés volt azoknak akik már jóval 2ezer felett járnak :P

jaja szép kis összeg. Lehet megköveztek..de ha közel 50millát költenék autóra, akkor már nem 1 ilyet vennék.. :D Valamivel luxusabbat. Versenyzésre meg valamivel porschebbat, vagy mercit. Elvileg ma éjszaka van csillaghullás. Hát..kissé felhős az ég. Így nem látok belőle sztem semmit. :wacko:

Ja...2007 óta ez lenne a leglátványosabb "meteoreső"

Link to comment
Megosztás:

Alex vagy valaki tudna nekem segíteni?

Ma fbs-eztem a szélvédőmosó motort és száradása közben elkezdtem vizes ruhával áttörölgetni a dolgokat.

Mindenhonnan lejött a polírozás után ottmaradt por vagy mi.

De a szélvédő aljánál az ablaktörlőlapátoknál lévő műanyag elemről nem jön le. Pedig nem tetszenek rajta a rózsaszín foltok. Mivel tudom azt onnan eltüntetni?

Köszönöm előre a választ, mert csak holnap tudom megnézni.

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Én meg az automata mechanikus órák híve vagyok. Van is egy Seiko ötösöm, átlátszó hátoldallal. :wacko: Ilyen, csak az állító tekerentyű nekem nem egyvonalban van a tengellyel, hanem a 4 órás jellel szemben.

Nekem meg Poljot-om van. ;)

Csini...Igaz az ára lesokkolt :wacko: :D Lassan elérem a 2ezer Hsz-t :wacko: :D Ez most nem felkérés volt azoknak akik már jóval 2ezer felett járnak :P

Pedig annak vettem. :D

Alex vagy valaki tudna nekem segíteni?

Ma fbs-eztem a szélvédőmosó motort és száradása közben elkezdtem vizes ruhával áttörölgetni a dolgokat.

Mindenhonnan lejött a polírozás után ottmaradt por vagy mi.

De a szélvédő aljánál az ablaktörlőlapátoknál lévő műanyag elemről nem jön le. Pedig nem tetszenek rajta a rózsaszín foltok. Mivel tudom azt onnan eltüntetni?

Köszönöm előre a választ, mert csak holnap tudom megnézni.

Sziasztok.

Én szilikonnal szoktam átfújni a műanyag elemeket polírozás után az eltünteti a fehér(nálam ) foltokat.

Link to comment
Megosztás:

Alex vagy valaki tudna nekem segíteni?

Ma fbs-eztem a szélvédőmosó motort és száradása közben elkezdtem vizes ruhával áttörölgetni a dolgokat.

Mindenhonnan lejött a polírozás után ottmaradt por vagy mi.

De a szélvédő aljánál az ablaktörlőlapátoknál lévő műanyag elemről nem jön le. Pedig nem tetszenek rajta a rózsaszín foltok. Mivel tudom azt onnan eltüntetni?

Köszönöm előre a választ, mert csak holnap tudom megnézni.

Sziasztok.

Lakkbenzin hígító :D

Link to comment
Megosztás:

Jó utat!Míg ott leszel hívlak :wacko:

Köszönöm! Oké, várom. :P

Faxa, hordhatom vissza a gyujtóst a pincébe. :wacko: :wacko:

:P ;) ;)

Jó drága hely. :D Jó szórakozást. ;)

A strandra ingyen belépőm van, közért van, főzők majd valami egyszerűt... :D

Köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

Tőem csak 20 km. :D :wacko:

Akarsz ezzel mondani valamit? :D

Egy minitalira gondoltam..... Te, Daykiller, Bálintka, Dita, Én, és persze mindenki aki Veszprém környéki :wacko:

Jaaa.....Igaz! Ha pihenni akarsz, akkor jó pihenést, és vigyázz az úton!

Gondolom a találkozó nem egy hétig tart. :D Lesz időm pihenni később is. :P Ha nem bántok egy 3 éves "utánfutót", akkor benne vagyok. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egy minitalira gondoltam..... Te, Daykiller, Bálintka, Dita, Én, és persze mindenki aki Veszprém környéki :D

Jaaa.....Igaz! Ha pihenni akarsz, akkor jó pihenést, és vigyázz az úton!

Tőlemaztán. :wacko: Csak majd értesítsetek, hogy mikorhol. :wacko: Jövőhéten hétfőn és csütörtökön szabadságon leszek, kedd és szerda napokon mennem kell, de ha délutáni időpontban lesz, pl 4kor vagy után, akkor tökmindegy hogy melózok vagy sem, addigra bőven hazaérek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én meg az automata mechanikus órák híve vagyok. Van is egy Seiko ötösöm, átlátszó hátoldallal. :wacko: Ilyen, csak az állító tekerentyű nekem nem egyvonalban van a tengellyel, hanem a 4 órás jellel szemben.

Nekem még mindig az Edifice-503 van. Amíg ketyeg addig marad is :wacko: (me' nem lesz annyi pénzem soha többet, hogy megint sorszámozott órát vegyek :wacko: )

Jut eszembe... A szivargyújtón, közvetlenül azt a feszültséget kapom, ami az akksin van? Éppen egy töltésmérő gyártásra készülök, és elég egyszerű lenne ha simán a szivargyújtón tudnám mérni. Létezik hogy azt találom ott, amit mérni szeretnék, vagy célozzam be inkább a biztitáblát, vagy az akksit? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem még mindig az Edifice-503 van. Amíg ketyeg addig marad is :wacko: (me' nem lesz annyi pénzem soha többet, hogy megint sorszámozott órát vegyek :wacko: )

Jut eszembe... A szivargyújtón, közvetlenül azt a feszültséget kapom, ami az akksin van? Éppen egy töltésmérő gyártásra készülök, és elég egyszerű lenne ha simán a szivargyújtón tudnám mérni. Létezik hogy azt találom ott, amit mérni szeretnék, vagy célozzam be inkább a biztitáblát, vagy az akksit? :D

Sztem terheletlenül kb. ugyanazt mérheted ott is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sztem terheletlenül kb. ugyanazt mérheted ott is :D

Az jó, akkor megpróbálom első körben ott. Már szétnyestem egy régi szivargyújtó-tölőt erre a célra :wacko: még egy pár forrasztás, aztán kész a plug&play töltésmérő :D ) Aztán ha mégsem jön be, akkor még mindig van egy 3 eres kábel előreküldve a motortérbe (még a kaki hőgomba helyettesítésére használt kapcsolós renCCerhez lett behúzva), legrosszabb esetben betámadom az aksisarukat vele.

:wacko:

Köszi :wacko:

Link to comment
Megosztás:

jaja szép kis összeg. Lehet megköveztek..de ha közel 50millát költenék autóra, akkor már nem 1 ilyet vennék.. ;) Valamivel luxusabbat. Versenyzésre meg valamivel porschebbat, vagy mercit.

Elvileg ma éjszaka van csillaghullás. Hát..kissé felhős az ég. Így nem látok belőle sztem semmit. :P Ja...2007 óta ez lenne a leglátványosabb "meteoreső"

Na én sem ilyen kigyúrt szekérre váltanék az tuti, kövezzenek meg érte de inkább átnyergelnék valami AMG mernyó szerűségre vagy Supra GTR-re ;) de ez a veszély egyenlőre nagyon nem fenyeget :D

Tegnap este átlibbentünk Tihanyba, a keleti partról szépen látszott :P jja, a Fő utcán találtunk egy vendéglőt, betyár kaját adnak korrekt áron és nagyon közvetlenek is ;) Stég Pub vagy mi a szösz.. :wacko:

Egy hétig nélkülem lesztek, holnap indulunk Füredre. :D

Még ne gyújtsatok örömtüzeket, mert reggel még benézek! ;)

Jók legyetek! :)

Ha úgy hozza a helyzet összefuthatnánk esetleg :D :wacko:

Egy minitalira gondoltam..... Te, Daykiller, Bálintka, Dita, Én, és persze mindenki aki Veszprém környéki :wacko:

Szombat valameddig én is az vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.