Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én 8-12 + 13-16-ig itt szenvedek. Semmis dolgom már reggel pokereztem, most netezek, de már nagyon unom magam. Ráadásul holnap is semmit nem adnak, de szerencsére csak 12:30-ig kell ittlenni. Talán a jövőhéten már több dolgom lesz. Rohadt gyakorlat. :D

Gyakorlaton tavaly nekem is ez volt.... 2 hétig voltam a tevában. Semmit se csináltam.. Azt mondták üljek le valahova, ha szükség van rám, szólítanak. De az kb 2-3X fordult elő. Végefelé már utáltam mint a szart. Na jolvan, megyek vissza mert kaja is elfogyott és az idő is letelt. Este re!

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyire unatkozik akkor sétáljon 1et a vonatsínen..

Nem rossz program :D főleg izgalmas.. :wacko:

Én 8-12 + 13-16-ig itt szenvedek. Semmis dolgom már reggel pokereztem, most netezek, de már nagyon unom magam. Ráadásul holnap is semmit nem adnak, de szerencsére csak 12:30-ig kell ittlenni. Talán a jövőhéten már több dolgom lesz. Rohadt gyakorlat. :D

Mit gyakorolsz? :wacko: Szemhéjbelülrőlnézést? :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Gyakorlaton tavaly nekem is ez volt.... 2 hétig voltam a tevában. Semmit se csináltam.. Azt mondták üljek le valahova, ha szükség van rám, szólítanak. De az kb 2-3X fordult elő. Végefelé már utáltam mint a szart. Na jolvan, megyek vissza mert kaja is elfogyott és az idő is letelt. Este re!

Én Aug. 3-tól Szeptember 25-ig itt fogok .............. :D

Ráadásul 8 oldalnyi beszámolót is kell róla írnom. Csak nemtom mit írjak bele, hogy mit olvastam a neten vagy.....

Egyébként egy jótanács mindenkinek: Közterületen ne igyon alkoholt, mert kb. 6000Ft-ra büntetnek érte. Épp most hallottam.

Link to comment
Megosztás:

Szép! És hogyan bírja a magyar utakat?

Nem tűnik olyan gyengének mint ami nekem van.

Nagyfater jettáján van valami rohadt erős alufelni, már kapott tőlem is 50-60-nál egy nagy kátyút, de megse látszik rajta.

Nagyon jól bírja a magyar utakat, és az én vezetési stílusomat is(pedig az nem tötyörgős :wacko: ) Meglepő módon.....3éve gurítom őket, de még görgőzést nem látott. Nem üt nem ráz.... Semmilyen márka, de nagyon bevált! Sőt az autót sem fogja vissza.....igaz chipelés után került fel rá :D Lekopogom.....

Link to comment
Megosztás:

Pedig dejó az. :wacko: A páramentesítés a másik kedvenc funkciója a hűtés után. :wacko:

Igen de ilyen téren egyszerű vagyok mint egy raklap..... Még nem volt villany ablakom, arra is azt mondtam hogy minek, nem vagyok lusta letekerni az ablakot...... Most a klímával vagyok így egészen addig még.......... :D

Link to comment
Megosztás:

Baccus, hogyan találtad ki? :D :wacko:

Ez ilyen megérzés volt :D :wacko: :wacko:

Tipikus 15:20 kinézete van a képnek. Minden 15:20kor készült kép ezt a hangulatot sugározza. A 15:21es már jóval másabb lenne. :D

nyah jó megyek vissza melózni mert ha nem mondanak 1 kapcaviccet. " kapcapofádra "

Link to comment
Megosztás:

mi a franc van már... a mai délután folyamán 2szer aludtam el... :wacko: 1szer arra keltem fel, hogy be van kint borulva, egyszer meg most arra hogy már sötét is van :D

Egy másik fórumon láttam :wacko: :wacko:

Csini...Igaz az ára lesokkolt :P ;) Lassan elérem a 2ezer Hsz-t :D :D Ez most nem felkérés volt azoknak akik már jóval 2ezer felett járnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.