Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi Dáwid a linket.

Még ha megcsináltatnám akkor se tudnám eladni 20-ért.

Max gumival.

Majd lesz valahogy, télire szerezni kell 13-as acélt. Mert ezekkel nem indulok el még egyszer az biztos.

Nálad lettek ilyen tropák a felnik? Gondolom 175/70es gumik vannak rajta. Azért ahhoz mekkora pofon kell?! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Dáwid a linket.

Még ha megcsináltatnám akkor se tudnám eladni 20-ért.

Max gumival.

Majd lesz valahogy, télire szerezni kell 13-as acélt. Mert ezekkel nem indulok el még egyszer az biztos.

Szerintem tartsd meg őket, gyere pályanapra és ott jó lesz csere felninek. Lehet majd vele raccsingolni orrba szájba, nem kő félteni a gumikat. Aztán amikor kiélted magad, akkor vissza a rendes. Erre még jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Nah hazaértem. Dáwiddal korzóztunk 1 kicsit. És rájöttünk hogy nekem az astrába jópár dolog nem úgy van mint ahogy lennie kéne. :D

Csak egy kicsit össze van kócolva a dolog :wacko:

Majd ha egyszer egy napig egymás mellett áll a két autó, akkor átfésüljük a dolgokat a motortérben ;)

NMÁ akkor kiesik? ;)

deg.ci :wacko: :wacko: :D :D

Köszi Dáwid a linket.

Még ha megcsináltatnám akkor se tudnám eladni 20-ért.

Max gumival.

Majd lesz valahogy, télire szerezni kell 13-as acélt. Mert ezekkel nem indulok el még egyszer az biztos.

Nincsmit. Erről beszélt Zoli. Ha beszólásnak is tűnik, de általában igaza van :P :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem nagyon keresnek ilyet. Ha nem megy el, használd el játékra, aztán még mindig van 4felni. 10ért csak elviszik... :wacko:

:wacko: 10-ért?

Nekem a kadett 14-es RS felnik mentek el 1000-ért/db. Pedig azokra csak gumit kellett tenni...... :wacko:

Igaz, végül azoknak is örült aki megvette :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy ahogy a használati utasítás írja, nyugodtan higítsd fel csapvizzel. :D De persze csak nyáron. :wacko:

Kivéve ha tecsóból van, zöld a színe, és OldBoy névre hallgat. Komolyan mondom, mindenkinek, ne öntse bele! Nekem megmarta a motorháztetőn a festéket, és 2 csíkban, ahol lecsorgott oldalra, mosás után is világos csík maradt. Ha nem "ideiglenes" MHT lett volna, lehet hogy bevittem volna nekik megmutatni... közelről... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.