Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hello

go to repülő napk kecskemét

valaki lesz ott közülletek?

akik tudják, pl Sp Zoli ... r15 ET35 7 j 4x100

ez a felni nekünk pont jó nem?

egyébként erről lenne szó:

http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum..._gumival_olcson

Ez nekem nagyon tetszik. :D :wacko:

Kár hogy ilyen nagy, és széles. Visszafogná a kocsit, és adna fogyimnak is. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az et49 tényleg nagyon megbántja. :D

Amit menet közben felver (kavics, sár) leverte a fényezést a jobb oldalon mert ott nem volt olyan sárfogó.

Amúgy 14"-os acél van fenn.

A 13"-as alu a garázsban pihen, lehet soha többé nem rakom fel. A télen eléggé megjártam vele.

Egyszer csak leengedett menet közben az egyik. Hóban, öltönyben nem igazán volt jó a kerékcsere.

Link to comment
Megosztás:

Minek az? Én levettem róla elöl hátul. Anélkül jobban néz ki. :D

Lehet. Ám feri05-nek is igaza van, szar dolgot tud művelni a kavicsfelverődés..... Én is már lerugdostam volna az enyémről, de pont ez miatt nem fogom. Igaz ha alatta lesz a Koni futómű, akkor így is úgy is le kell :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Próbáld meg esetleg bontóban. Ott találsz gyári opel-est! ;) hátsót kérdeztem én is a múltkor, akkor 2500-at mondtak rá párban! :P Annyit megér! ;)

(csak azon amit néztem nem volt az egyiken opel jel, de mostmár szereztem 1 db olyat, amin van, majd átrakom arról! jövő héten meg is veszem!) :D

Kéne a francnak :wacko: minden járdára tolatás után, szedhetném ki a kocsi alól, hülyén is néz ki, meg még drága is :D

Ami sár, meg odamegy, azt lemosom :wacko: Az enyém amúgy se a kavicsfelverődéstől csúnya :P ;)

Jó annak akinek a járda a legnagyobb gondja! :wacko:

Eső után jövök hazafele, és le kell húzódni az útról, mert jönnek szemben, háát csúnyán elintézi az út menti tócsa az oldalát, ha nincs rajta! :D (nekem most csak elöl van, de teszek hátra is) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez meg milyen? 1.6 szívódízel astra? :wacko:

Még megérteném, hogy elírás az 1.6 dízel, de oda is írja lent a leírásban:

"Eladó a képen látható autó osztrák papirokkal. Szivodizel."

Ja és a másik: osztrák papírokkal eladó, a rendszám meg lengyel rajta! :D :wacko: :D

Az utolsó kép meg nem is ugyanaz az autó (azon GSI hűtőmaszk van).

Szép kis koprodukció! :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez meg milyen? 1.6 szívódízel astra? :wacko:

Még megérteném, hogy elírás az 1.6 dízel, de oda is írja lent a leírásban:

"Eladó a képen látható autó osztrák papirokkal. Szivodizel."

Ja és a másik: osztrák papírokkal eladó, a rendszám meg lengyel rajta! :D :wacko: :D

Az utolsó kép meg nem is ugyanaz az autó (azon GSI hűtőmaszk van).

Szép kis koprodukció! :D :wacko:

"Motort kéne cserélni... Pistának volt opel dízele nem?"

"az kadett vót"

"jóóleszaz..."

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg pont elöl nincs.

Helló!

Bocsi hogy így rádrontok, de látom B Corsád van. Tudom, hogy ez Astra fórum, meg minden, de talán egyéb csevegésbe belefér.

Szükségem lenne két képre, hogyan van eredetileg a motorháztető biztonsági zára (az a cucc, amit el kell nyomni oldalra, hogy ki tudd nyitni). Haverom hugának hiányzik, és kedden próbálunk bontóból szerezni, de nekem úgy rémlik, hogy másmilyen mint az Astráé, és mégiscsak jó lenne látni, mit vegyünk, nem ám valami mást sóznak ránk :D

Kéne kép az ajtóról is, meg a helyéről is, ahova zár.

Nagyon hálás lennék, ha tudnál valami képet mutatni.

Köszi előre is

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.