Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én többet nem megyek Debrecenben kocsival :D Egy miniszoknya itt-egy rövid fölső ott... a járdán kéne itt közlekedni, mert úgyis azt nézi az ember :D :D ez valami kegyetlen :wacko: Jah, és még egy észrevétel: szerintem az én autóm itteni. :wacko: Egy rakás astra járkál errefelé, hasonló rendszámmal. Ahogy pesten a HCY-os A-Zafirák dőlnek mindenhonnan, itt a DXH-s F-Astrák :wacko: Meg ne sértődjön hogy nem hoztam "haza" :P

Hehe...ezért kell bringázni! ;)

Csak akkor van gáz, mikor jól elbucskázik az ember, mert kocsányon lógott a szeme, mint a csigának! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na majd ma megmutatom azt az astrát ami piros és nincs rajta tetsín. Meg azt a fehéret ami úgy néz ki mint a tied amikor megvetted. Kályhacső & nascar dísztárcsa.

:D :wacko: :wacko: Kíváncsi vagyok arra az emberre aki azt képes volt megalkotni, és úgy használni :D

Meg arra is hogy ez az 1.4-es classic milyen dinamikát tud ezekkel a görgőkkel :wacko: 70918-20100805-2jGbHL.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ez ott van az egyetemnél.. ugye? :wacko:

Jah. Elmentünk megnézni. Szép, csak az utólag környékére rakott plusz épületek... háát... maradjunk annyiban rossz korban épültek oda :D :wacko: És nem, nem csak astrákat nézni jöttem, és csak az elején számoltam őket :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jah. Elmentünk megnézni. Szép, csak az utólag környékére rakott plusz épületek... háát... maradjunk annyiban rossz korban épültek oda :D :wacko: És nem, nem csak astrákat nézni jöttem, és csak az elején számoltam őket :D

:wacko: :wacko:

Évközben Adriennhez sokat jártam oda ki az egyetemhez és ezt az astrát is láttam 1 jópárszor. Legalábbis ilyesmi volt. :D :P De sztem ez.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi ezzel a bajotok.. Én láttam már 1.2es Corsát is 215/60R15-tel is :D

Amúgy hogyan van felfüggesztve az Astrában a kesztyűtartó alá az a polc, ami nekem nincs :wacko: ?

Simán veszek egyet bontóban, és fel tudom csavarozni?

Üdv

Gábor

Az is inkább dísz mint autó :wacko:

Az annak a polcnak van valami saját rögzítő füle úgy tudom. Azzal illik felcsinálni, és van még egy bónusz: annak a polcocskának az oldala, kitakarja azt a rostélyt ahol a lábra irányított levegő menne. Úgyhogy ha asszony lábát nem akarod lefagyasztani télen, akkor jár még a polc alá, egy levegő-elvezető valami is, ami majd oda vezeti a levegőt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az is inkább dísz mint autó :D

Az anak a polcnak van valami saját rögzítő füle úgytudom. Azzal illik felcsinálni, és van még egy bónusz: annak a polcocskának az oldala, kitakarja azt a rostélyt ahol a lápra irányított levegő menne. Úgyhogy ha asszony lábát nem akarod lefagyasztani télen, akkor jár még a polc alá, egy levegő-elvezető valami is, ami majd oda vezeti a levegőt :wacko:

Az én autómba nincs is láp :wacko: :D :P ;)

Nem tudom mi ezzel a bajotok.. Én láttam már 1.2es Corsát is 215/60R15-tel is :wacko:

Amúgy hogyan van felfüggesztve az Astrában a kesztyűtartó alá az a polc, ami nekem nincs :D ?

Simán veszek egyet bontóban, és fel tudom csavarozni?

Üdv

Gábor

Nekem abszolút semmi bajom nincs vele. Mutatós. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi ezzel a bajotok.. Én láttam már 1.2es Corsát is 215/60R15-tel is :D

Amúgy hogyan van felfüggesztve az Astrában a kesztyűtartó alá az a polc, ami nekem nincs :wacko: ?

Simán veszek egyet bontóban, és fel tudom csavarozni?

Üdv

Gábor

4darab csavar fogja 2darab a jobb küszöb burkolat tetejénél a kesztyűtartó ajtaja alá. 1a műszerfal oldalába,1darab a müszerfal felé eső résznél a kesztyűtartó ajtó alá. Van rá 5forintom hogy egyik csavar helye sincs meg neked. És azt hiszem a küszöb burkolat is más a jobb oldalon. Mert a burkolat teteje nem teljesen megy fel a kesztyűtartóig hanem a polc takarja be a rést. De az lehet hogy mind1 milyen ott a küszöb burkolat.

Link to comment
Megosztás:

4darab csavar fogja 2darab a jobb küszöb burkolat tetejénél a kesztyűtartó ajtaja alá. 1a műszerfal oldalába,1darab a müszerfal felé eső résznél a kesztyűtartó ajtó alá. Van rá 5forintom hogy egyik csavar helye sincs meg neked. És azt hiszem a küszöb burkolat is más a jobb oldalon. Mert a burkolat teteje nem teljesen megy fel a kesztyűtartóig hanem a polc takarja be a rést. De az lehet hogy mind1 milyen ott a küszöb burkolat.

Küszöbtakarótól felmegy simán! :wacko:

A helyek is megvannak, csak (nekem pl) azok a kis lemezkék nem voltak bepattintva a csavarhelyekre, amikbe a csavarokat becsavarod! :D

És ahogy Dáwid mondta: szerezzen be szellőztető csövet, mert másabb (hosszabb) kell oda, amin több lyuk is van, így jobban jár ott is a levegő! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

....

Amúgy hogyan van felfüggesztve az Astrában a kesztyűtartó alá az a polc, ami nekem nincs :wacko: ?

Simán veszek egyet bontóban, és fel tudom csavarozni?

Üdv

Gábor

Ezek kellenek:

- Kispolc

- Ezen a képen van a szellőzőcső (a jobb oldali a nagyobbik (ilyet kell venned) a bal oldali kicsi meg van most neked benne! Van egy kis eltérés mi? :D

- Kell egy ilyen takaró elem Ezen vannak a nyílások, amiken majd a lábtér szellőzés cső kivezetései fújják a levegőt! (kis műanyag félig elforgathatós csavarokat is vedd meg hozzá! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sztem kimehetsz horgászni. Link

Nem lesz eső. Este 8 körül Dáwiddal találkozunk. Nem jársz véletlenül errefelé?

Nem megyek pecázni ;) előjött a klímaszervíz és szakvéleményben ugyanazt mondták mint én :D zsírzott röppálya avagy cserés.. :)

Hol fussunk össze? Hozzátok beugodjak előtte vagy valami specebb helyszín? :wacko: De nekem 8 már későn van, 4-kor kelnem kell mert még holnap melózok.. :wacko:

Az idegbajról annyit, hogy én már fel akartam gyújtani, mert nem tudtam rájönni miért nem akar menni. Aztán csak le kellett venni a hosszbordásszíj tárcsáját és meg is lett a bibi. Nem került csak 21 rugeszba. Azóta újra beleszerelmesedtem az istenátkába! :D

Akkor én mit szóljak? :wacko: 2 év alatt nagyjából 700-800 ezer közt valahol.. ;)

:D :D :P Kíváncsi vagyok arra az emberre aki azt képes volt megalkotni, és úgy használni :P

Meg arra is hogy ez az 1.4-es classic milyen dinamikát tud ezekkel a görgőkkel ;)

Eszméletlent :D sőt, fííílelmetes gyorsulásra képes mert 20xe dorombol benne ;) a Fapumában nem voltál? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Hol fussunk össze? Hozzátok beugodjak előtte vagy valami specebb helyszín? :wacko: De nekem 8 már későn van, 4-kor kelnem kell mert még holnap melózok.. :D

Akkor én mit szóljak? :wacko: 2 év alatt nagyjából 700-800 ezer közt valahol.. :P

Eszméletlent ;) sőt, fííílelmetes gyorsulásra képes mert 20xe dorombol benne ;) a Fapumában nem voltál? :wacko: :D

Ugorhatsz ide, és akkor teljes Opel-konvoj jön értem ;) :D :) Mondd hogy mikor jó még neked. Nekem csak 7 körültől, különben éhen maradok :P :D Nem voltam azóta, bár qrva büszke voltam magamra hogy megtaláltam (már ha egyáltalán az az :P ;)). Illetve elmentem előtte, és megismertem, de nem tudom hogy hol van, csak hogy véletlenül arra csámpáztam ;)

Link to comment
Megosztás:

Ugorhatsz ide, és akkor teljes Opel-konvoj jön értem :P :D ;) Mondd hogy mikor jó még neked. Nekem csak 7 körültől, különben éhen maradok :P :D

Nem pumáztam azóta, bár qrva büszke voltam magamra hogy megtaláltam. Illetve elmentem előtte, és megismertem, de nem tudom hogy hol van, csak hogy véletlenül arra csámpáztam ;)

Jó de helyileg hova? :wacko: Nekem 7-től még korrekt, max csörgök asszonyra, hogy bent vagyok nehogy azt higgye nőzni mentem.. ;) :P

Apropó, akkor nem kell hőgomba? :D

Nna, akkor ha megtudom hova is kéne mennem lemosom gyorsban a vasat mert tegnap alaposan összeretkeltem :wacko: meg összeszedem magam.. :wacko:

Én meg 1x este asszonyért mentem mikor még a klinikán dolgozott, kiszúrtam, satukézivel vissza, gyors lefotóztam, itthon kinyomtattam azt másnap melóhelyen a mérlegházban kitapétáztam :D munkatárshoz nem kellett 3 napig hozzászólni ;) ;) a becses gúnyneve "Puma".. :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Jó de helyileg hova? :D Nekem 7-től még korrekt, max csörgök asszonyra, hogy bent vagyok nehogy azt higgye nőzni mentem.. :P ;)

Apropó, akkor nem kell hőgomba? :D

Nna, akkor ha megtudom hova is kéne mennem lemosom gyorsban a vasat mert tegnap alaposan összeretkeltem :wacko: meg összeszedem magam.. :wacko:

Én meg 1x este asszonyért mentem mikor még a klinikán dolgozott, kiszúrtam, satukézivel vissza, gyors lefotóztam, itthon kinyomtattam azt másnap melóhelyen a mérlegházban kitapétáztam :P munkatárshoz nem kellett 3 napig hozzászólni ;) :P a becses gúnyneve "Puma".. :D ;) ;)

Nagyerdei körsztrít 66. Az Egyetem sgt. végén jobbos, és utána az első utca megint jobbra (asszem, az első :) :D ) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A napokban volt szó a gyári bőrkormányról.

Az enyémben ilyen a nem gyári, saját készítésű bőrkormány. Igaz alatta gyári bőrözés van, de az már nagyon kopott.

Talán kérges volt a tenyere Zolinak. :wacko: :wacko: :D

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/82384627.jpg

Cééép ;) Bár a lufit hiányolom...... :D

Ezt nézzétek meg:

Nézzétek végig, a végén van a csattanó...már aki még nem látta. Én tegnap este láttam először :wacko: :D :P
Link to comment
Megosztás:

A napokban volt szó a gyári bőrkormányról.

Az enyémben ilyen a nem gyári, saját készítésű bőrkormány. Igaz alatta gyári bőrözés van, de az már nagyon kopott.

Talán kérges volt a tenyere Zolinak. :D :wacko: :wacko:

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/82384627.jpg

Én azt a kormányt csak addig forgattam, amíg becsomagoltam. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.