Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kapcsojjákki :wacko: :D

Na azért nekem is ott lapul a lapozós térkép, annyira azért nem bízok meg benne na de hát ez még csak tesztfázisnak mondható :D majd meglátom élesben mit produkál :P egyébként beállítottam a "gazdaságos" útvonalat a nyaralóhoz és azt dobta ki amit én gondoltam és amin tavaly is mentünk :D szal annyira rossz nem lehet :wacko: na majd meglátjuk.. :wacko:

Hiába van velem a gps, olyan lapozgatós térkép nélkül ismeretlen vidékre el sem megyek ;)

Link to comment
Megosztás:

Én az iGO ra esküszöm. 4 éve van, most már egy éve iGO 8 . Hibátlan. Persze oda kell figyelni a beállításokra. A multkor mit anyáztam vele, mikor mindenáron le akart vinni az autópályáról, a régi 7 esre. Szegény nem győzött ujratervezni. :wacko:

Aztán mkiderült, előtte próbaképpen egy utvonaltervezésnél kikapcsoltam az autópályát. :wacko:

Csatlakozom: iGo 8 az igazi, igaz én egy Risk nevezetű szkinnel használom, ami sokkal több adatot közöl egyszerre!

De higgyétek el, nem rossz az iGo Primo sem (sokkal jobb mint az elődje az iGo Amigo).

Próbáltam mindet, de a megszokott iGo 8 + A Risk skin a befutó nállam is.

Persze ha nem jól van beállítva, akkor elvihet sokfele, sokféleképpen (eleinte míg rá nem jöttem volt is hogy kerültem 20 km-t :D )

De ahogy te is mondtad ha jól beállítod, akkor aranyat ér! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na azért nekem is ott lapul a lapozós térkép, annyira azért nem bízok meg benne na de hát ez még csak tesztfázisnak mondható :D majd meglátom élesben mit produkál :D egyébként beállítottam a "gazdaságos" útvonalat a nyaralóhoz és azt dobta ki amit én gondoltam és amin tavaly is mentünk :D szal annyira rossz nem lehet :wacko: na majd meglátjuk..

Ez sacc 2 perc alatt pozícióba állt de olvastam róla, hogy vannak hüeségei ;) azért is gondoltam, hogy visszaviszem, még tart a 3 napon belül :wacko: lehet ezért ijedt meg, hogy a kukában végzi ;) nesze nekünk windózcéehatpontnulla.. :P

Lehet majd megPrímózom ha olyan kedvemben leszek :wacko: egyenlőre tecc ez a Sygic, 3D-ben teszi a dolgát és egész normális ahhoz képest, hogy egyszerű egy valami :P meg annyira nem vagyok nagy hekker, hogy zaklassam ilyesmivel :) eddig ezen kívül csak egy kölcsön ájgónyócas Navon N270-essel volt dolgom de azzal se vittem túlzásba.. ;)

Sok nyúgodt és békés km-t hozzá!!! :P

(ha találja könnyen a műholdakat, akkor nem a hibás széria, Hál' Istennek! :D De azért tesztelgesd, zene-videó-játék, hadd dolgozzon az a proci ott benne ;) )

Pár hosszú út után elfelejted te is a lapozós térképet! ;):D

(Ja és tudsz ám megadni köztes célpontokat is abba az útvonalba amit ő tervez :D mondjuk ha be akarsz nézni valamelyik cartárshoz :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom: iGo 8 az igazi, igaz én egy Risk nevezetű szkinnel használom, ami sokkal több adatot közöl egyszerre!

De higgyétek el, nem rossz az iGo Primo sem (sokkal jobb mint az elődje az iGo Amigo).

Próbáltam mindet, de a megszokott iGo 8 + A Risk skin a befutó nállam is.

Persze ha nem jól van beállítva, akkor elvihet sokfele, sokféleképpen (eleinte míg rá nem jöttem volt is hogy kerültem 20 km-t :D )

De ahogy te is mondtad ha jól beállítod, akkor aranyat ér! :wacko:

Nekem a hátterem ilyen az IGO 8-ason. ( bocsi ez volt az a kép ahol a legjobban látszik a háttér... :wacko: )

P8020006.JPG

miilyen? :wacko: ( Ádám, bocsi a ködlámpákért... )

Link to comment
Megosztás:

Sok nyúgodt és békés km-t hozzá!!! :wacko:

(ha találja könnyen a műholdakat, akkor nem a hibás széria, Hál' Istennek! :P De azért tesztelgesd, zene-videó-játék, hadd dolgozzon az a proci ott benne :D )

Köszi :D úgy legyen ;) egyébként azt csinálta, hogy nem engedett menübe lépni csak a főmenüben forgatta összevissza a menüsort ha nem volt elindítva a sygic, ha meg azt indította akkor nem lépett be a menüjébe és ki se lehetett kapcsolni sem mert egyszerűen nem kezelte normálisan a kijelzőt és hiába reseteltem :D aztán egyszercsak észhez tért :wacko: na mondom ha egy ingyencucc lenne már megtanítottam volna a zsírzott röppályára.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Köszi :D úgy legyen :P egyébként azt csinálta, hogy nem engedett menübe lépni csak a főmenüben forgatta összevissza a menüsort ha nem volt elindítva a sygic, ha meg azt indította akkor nem lépett be a menüjébe és ki se lehetett kapcsolni sem mert egyszerűen nem kezelte normálisan a kijelzőt és hiába reseteltem :wacko: aztán egyszercsak észhez tért :wacko: na mondom ha egy ingyencucc lenne már megtanítottam volna a zsírzott röppályára.. :D

Ha megint csinál ilyet, akkor ott a hátulján a kis lyukacskában a reset gomb, megér egy próbát! De amíg műxik ne bántsd! ;)

Nekem a hátterem ilyen az IGO 8-ason. ( bocsi ez volt az a kép ahol a legjobban látszik a háttér... :wacko: )

...

Az enyémen meg a menyasszonyom, és én vagyunk rajta! :D

Link to comment
Megosztás:

Okés, köszke a gyors választ :wacko:

Nincs mit :D

Ha megint csinál ilyet, akkor ott a hátulján a kis lyukacskában a reset gomb, megér egy próbát! De amíg műxik ne bántsd! :D

Na de ez az, hogy vagy 20x nyomtam ha nem többször és nem akarta az igazságot :wacko: és úgy ahogy mondom, egyszer csak full helyreállt :D létezne, hogy a win ce 6.0 ugyanúgy szenved egy ideig mint a vixta? Addig meg csinál ilyen furcsaságokat..? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :D

Na de ez az, hogy vagy 20x nyomtam ha nem többször és nem akarta az igazságot :D és úgy ahogy mondom, egyszer csak full helyreállt :D létezne, hogy a win ce 6.0 ugyanúgy szenved egy ideig mint a vixta? Addig meg csinál ilyen furcsaságokat..? :wacko:

Oh, értem, jó hogy helyrejött. :P

Ja hogy azon már Win ce 6.0 van, az enyémen még az 5.0, de 2 év alatt max 4-5 alkalommal fagyott le, akkor is játék közben Windows menü alatt. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Zotyának a műszere itt maradt nálunk! De sajnos nekem ehhez a bonyolult műszerhez nincs meg a megfelelő végzettségem! :wacko: :wacko: Így hát nem tudok segiteni :P ;) :D

Hát valahogy csak túlélem. ;)

Sziasztok!

Bocsi hogy így nagy ismeretlenül beleszólok a beszélgetésbe, de egy drótdarabbal is ki lehet ingyé olvasni a hibakódot!

Én ezt hetente megteszem, mert minden 40-50 km-en dobja ugyanazt a hibát... De csak azt az egyet... :D

És csak ellenőrzöm, hogy nem-e más! :D

Az enyémnél nem jött be. Többen is próbáltuk, de nem tudtuk kiszedni belőle mi a baja. Lényegében össze-vissza villogott, nem ismételt semmit. :wacko:

A kódolvasó sem jutott tovább.

Sajátos rendszere van. :P Volt már gondom a generátorral, a benzinpumpával, leállt a hűtőventillátorom stb. és egy villanásnyi időre sem gyulladt ki a hibajelző lámpa.

Link to comment
Megosztás:

Oh, értem, jó hpgy helyrejött. :wacko:

Ja hogy azon már Win ce 6.0 van, az enyémen még az 5.0, de 2 év alatt max 4-5 alkalommal fagyott le, akkor is játék közben Windows menü alatt. :D :wacko:

Nálam ha nem kell a navi, film megy rajta, vagy valami zenés videó. FM transmitterként is működik, tehát a film hangja az autó hangszóróiból dübörög. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémnél nem jött be. Többen is próbáltuk, de nem tudtuk kiszedni belőle mi a baja. Lényegében össze-vissza villogott, nem ismételt semmit. :D

A kódolvasó sem jutott tovább.

Sajátos rendszere van. :D Volt már gondom a generátorral, a benzinpumpával, leállt a hűtőventillátorom stb. és egy villanásnyi időre sem gyulladt ki a hibajelző lámpa.

Akkor a tied nem lehet, hogy tudathasadásos? :wacko:

Dízelnek képzeli magát! :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Egy pillanatra hagy térjek vissza a szélvédő témára. Kínlódtok itt a repedésekkel....nem ismeritek a "szöges" trükköt?

Annyit jelent, ha elindul egy repedés a szélvédőn, fogsz egy jó hegyes szöget, és amerre elindult a repedés elé koppintasz a szöggel. Utána leragasztod a sérülést szigszalaggal, vagy celuxal, és irány a ragasztós ember a tusko parkolóban. Ha nem megy bele kosz úgy el tudja tüntetni, hogy nem látszik semmi belőle.

A GPS-t nekem is sikerült beszopnom, de belül volt a 3 napon, így kicserélték szó nélkül. A másodikkal úgy tűnik nincs gond......egyenlőre :D

Nálam a Primo jött be.....

Link to comment
Megosztás:

Nálam nem vált be....tovább repedt. Megszögeltem.....megállt :D

Tartok tőle, hogy ha finomkodnék vele akkor is a hátsó ülésen kötne ki a 65-ös :wacko: :D én mikor kavicsot kaptam lecelluxoztam, 2 hét múlva elmentem vele és beragaszttattam :wacko: aztán 1x álltó helyében bepukkant, végigcikázott és annyi is volt neki :D bukó fel és irány az üvegtigris :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy kérdés, ami már volt nemrég: tetőkárpit... Kezd elég szépen leválni- na most annyit kérdeznék, hogy mivel lenne érdemes ezt visszaragasztani? Avgy inkább már inkább egy bontottból vegyek? Milyen árban mozognak ezek? Lassan nekiállok körülnézni is a "barámomnál (googleee ugye...)", csak előtte még megkérdezem a bandát... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát valahogy csak túlélem. :wacko:

Az enyémnél nem jött be. Többen is próbáltuk, de nem tudtuk kiszedni belőle mi a baja. Lényegében össze-vissza villogott, nem ismételt semmit. :D

A kódolvasó sem jutott tovább.

Sajátos rendszere van. :wacko: Volt már gondom a generátorral, a benzinpumpával, leállt a hűtőventillátorom stb. és egy villanásnyi időre sem gyulladt ki a hibajelző lámpa.

Miért nem mondtad, amikor ott voltunk, megdrótoztam volna én is. :wacko:

Nem tennél te olyat. :D

Nem, nagyon vigyáz rá, azt sem tudja mikor tilt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.