Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ja, de erről két dolog jut az eszembe: az első, hogy mi lenne , ha nem hegeszteném a zárhidat, hanem csavaroznám, így legközelebb könyebb lesz cserélni, a másik, hogy be kéne csöveznem a lököst. :wacko:

:wacko: :wacko:

De annyival gyengébb is lenne nem? :D Fő a biztonság! :D

És úgyis ezután jobban figyelsz majd te is! :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet azért mert akikkel még sohasem találkoztál azok már ott voltak 4 napja, és már annyit piáltak, hogy BIG babakocsijával is képesek lettek volna órákat beszélni az atomfizikáról. A régi ismerősők meg csak netek keresztül közvetlenek, személyesen meg nem. De ha visszaemlékszel két bokorugrás közben egész jó tudtunk sokmindenkivel beszélgetni miután leráztad alkalmi udvarlódat. :wacko: Linkelhetek én is képet? :D

Volt más akivel sose találkoztam, nem volt berúgva és anélkül is barátságos volt. :D Aztán Neked, Pepének és Tiv.-nek sem kellett innia hozzá.

Ellenpéldaként felhoznám Öcsibácsit, aki szólt egy embernek, hogy engem keres és vár a kocsinál. Odamentem, elintéztük amiért jött és ment dolgára. Nem pattog, hogy mennyit szeretett volna beszélni stbstb.

Amúgy meg vávávává phkőőőőőőőő. :wacko:

Én azért mentem, hogy jó társaságban legyek, hogy megismerhessem azokat az embereket, akikkel itt beszélgetek és nyilván a látnivalókért is.

De biztosan velem van a baj. :wacko:

Részemről lezártam a témát.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem minden rendben volt. Mi a régi úton jöttünk. Megálltunk Velencefűrdönél, Erika vásárolt egy kis lecsónak valót :wacko:

:D Amúgy meg szídtam az égieket a kivirult idő miatt :wacko:

Az a csodalámpa, csak a 16V-seket üldözi?Remélem neked sem valami

komoly dolgot akar mondani :wacko:

Nekem most másodjára gyulladt ki mióta nálam van (10 hónapja), de nem vettem észre rajta semmit. Majd kiderül van-e baja.

Az előzőnél elmentem kiolvastatni, de nem volt benne hibakód. Most inkább várok vele, világít-e megint. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem most másodjára gyulladt ki mióta nálam van (10 hónapja), de nem vettem észre rajta semmit. Majd kiderül van-e baja.

Az előzőnél elmentem kiolvastatni, de nem volt benne hibakód. Most inkább várok vele, világít-e megint. :D

Zotyának a műszere itt maradt nálunk! De sajnos nekem ehhez a bonyolult műszerhez nincs meg a megfelelő végzettségem! :wacko: :wacko: Így hát nem tudok segiteni :D :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsi hogy így nagy ismeretlenül beleszólok a beszélgetésbe, de egy drótdarabbal is ki lehet ingyé olvasni a hibakódot!

Én ezt hetente megteszem, mert minden 40-50 km-en dobja ugyanazt a hibát... De csak azt az egyet... :D

És csak ellenőrzöm, hogy nem-e más! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsi hogy így nagy ismeretlenül beleszólok a beszélgetésbe, de egy drótdarabbal is ki lehet ingyé olvasni a hibakódot!

Én ezt hetente megteszem, mert minden 40-50 km-en dobja ugyanazt a hibát... De csak azt az egyet... :P

És csak ellenőrzöm, hogy nem-e más! ;)

:D :wacko: :wacko:

Köszi én amúgy egy gemkapocsra utaltam ;) :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsi hogy így nagy ismeretlenül beleszólok a beszélgetésbe, de egy drótdarabbal is ki lehet ingyé olvasni a hibakódot!

Én ezt hetente megteszem, mert minden 40-50 km-en dobja ugyanazt a hibát... De csak azt az egyet... :wacko:

És csak ellenőrzöm, hogy nem-e más! :D

Szerinted? Az ő bonyolult műszerük sem volt más. :D :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...működik amit küldtem? Jó mi? :D

Uhh tesa, még nem volt időm ;) a vacsiúj dzsípíeszemmel voltam elfoglalva :D aztán ma jól megszivatott :P már azon voltam, hogy most viszem is vissza és vagy visszakess vagy csere egy épeszűre :wacko: aztán valami csoda (vagy fenyegetés) folytán egy pillanat alatt megjavult és tökéletesen műxik :D nem néztek hü..ének az utcán, hogy a bringámat tekerve dumál a kezemben, hogy "100 méter múlva forduljon balra majd ismét balra majd 50 méter múlva jobbra.." ;) ;)

De ígérem ma ránézek :D és mostmár úgy néz ki, hogy klímázott B Omega Caravannal megyünk Balcsira :) lassan eldönthetné már haver, hogy milyen kocsival is akar jönni.. :wacko:

Fő a biztonság, mi? :P

Mivel 1x már szállt a pofámba szélvédő tudom miről van szó :D 140-nel beszálltunk a szántásra :D de esküszöm, hogy jó buli volt.. ;) ;)

Nekem most másodjára gyulladt ki mióta nálam van (10 hónapja), de nem vettem észre rajta semmit. Majd kiderül van-e baja.

Az előzőnél elmentem kiolvastatni, de nem volt benne hibakód. Most inkább várok vele, világít-e megint. :wacko:

Nem létezik, hogy hosszan motorfékeztél? :P Asszem olyankor csinál olyanokat.. :D

Link to comment
Megosztás:

Uhh tesa, még nem volt időm :wacko: a vacsiúj dzsípíeszemmel voltam elfoglalva :D aztán ma jól megszivatott :wacko: már azon voltam, hogy most viszem is vissza és vagy visszakess vagy csere egy épeszűre :wacko: aztán valami csoda (vagy fenyegetés) folytán egy pillanat alatt megjavult és tökéletesen műxik ;) nem néztek hü..ének az utcán, hogy a bringámat tekerve dumál a kezemben, hogy "100 méter múlva forduljon balra majd ismét balra majd 50 méter múlva jobbra.." :D :D

a gpsek köcsögök. Engem is navigált már el a kis lotyó.. :P Balatonról hazafele legszivesebben behajítottam volna valamelyik kukoricaföld mélyére és ott pofázzál. ;) De esetek többségében amikor nem részegek akkor tudnak normális utat is mondani.

Link to comment
Megosztás:

Uhh tesa, még nem volt időm :wacko: a vacsiúj dzsípíeszemmel voltam elfoglalva :D aztán ma jól megszivatott :wacko: már azon voltam, hogy most viszem is vissza és vagy visszakess vagy csere egy épeszűre :wacko: aztán valami csoda (vagy fenyegetés) folytán egy pillanat alatt megjavult és tökéletesen műxik ;) nem néztek hü..ének az utcán, hogy a bringámat tekerve dumál a kezemben, hogy "100 méter múlva forduljon balra majd ismét balra majd 50 méter múlva jobbra.." :D :D

Vigyázz ezzel a szériával, tesztelgesd sokat, mert vannak velük gondok (nem talál műholdat, lefagy, ilyesmik). :P

Haveromnak számítástechnika boltja van, és a mostani hozott szériából 10-ből 7 hibás volt!!

Reméljük te a maradék 3-ból választottál!! ;)

Nekem is Wayteq-van, N770, 2 éve hibátlanul műxik, és őrült sokat tud ócsóért! ;)

(Próbáld ki a Primo-szoftvert, mondja az utcaneveket is, nagyon komoly (főleg romániában, a röhögőgörcs környékezett Nagyváradon, amikor magyarázott! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

a gpsek köcsögök. Engem is navigált már el a kis lotyó.. :wacko: Balatonról hazafele legszivesebben behajítottam volna valamelyik kukoricaföld mélyére és ott pofázzál. :wacko: De esetek többségében amikor nem részegek akkor tudnak normális utat is mondani.

Jó az, ha rengeteget mész, és azt sem tudod hol jársz, mellesleg rengeteg infót közöl az út során: pl mikor érsz oda ezzel a pillanatnyi tempóval, éppen mennyivel mész, van-e Trafi az úton (persze csak ha letöltöd a netről a frissítéseket hozzá, ami ingyenes, speedcams.hu), milyen magasan vagy éppen a tengerszint fölött, mikor kell legközelebb lefordulnod. Nem hülyeség, mondom én ezt, mert rengeteget használom, már csak a munkám miatt is (ha megadnak egy címet, csak bepötyögöm, és a kapuig visz. :wacko: Emlkészem milyen rossz volt eleinte, mikor felzavartak pestre egyedül, még térképem sem volt, úgy vettem egy benzinkútnál... mindíg állj félre, nézd meg, hogy éppen hol tévedtél el! :D

Annak aki ki tudja használni, annak igenis jó, sőt megkönnyíti az életét! :D

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz ezzel a szériával, tesztelgesd sokat, mert vannak velük gondok (nem talál műholdat, lefagy, ilyesmik). :wacko:

Haveromnak számítástechnika boltja van, és a mostani hozott szériából 10-ből 7 hibás volt!!

Reméljük te a maradék 3-ból választottál!! :wacko:

Nekem is Wayteq-van, N770, 2 éve hibátlanul műxik, és őrült sokat tud ócsóért! :P

(Próbáld ki a Primo-szoftvert, mondja az utcaneveket is, nagyon komoly (főleg romániában, a röhögőgörcs környékezett nagyváradom, amikor magyarázott! :D :wacko:

Én az iGO ra esküszöm. 4 éve van, most már egy éve iGO 8 . Hibátlan. Persze oda kell figyelni a beállításokra. A multkor mit anyáztam vele, mikor mindenáron le akart vinni az autópályáról, a régi 7 esre. Szegény nem győzött ujratervezni. :D

Aztán mkiderült, előtte próbaképpen egy utvonaltervezésnél kikapcsoltam az autópályát. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó az, ha rengeteget mész, és azt sem tudod hol jársz, mellesleg rengeteg infót közöl az út során: pl mikor érsz oda ezzel a pillanatnyi tempóval, éppen mennyivel mész, van-e Trafi az úton (persze csak ha letöltöd a netről a frissítéseket hozzá, ami ingyenes, speedcams.hu), milyen magasan vagy éppen a tengerszint fölött, mikor kell legközelebb lefordulnod. Nem hülyeség, mondom én ezt, mert rengeteget használom, már csak a munkám miatt is (ha megadnak egy címet, csak bepötyögöm, és a kapuig visz. :D Emlkészem milyen rossz volt eleinte, mikor felzavartak pestre egyedül, még térképem sem volt, úgy vettem egy benzinkútnál... mindíg állj félre, nézd meg, hogy éppen hol tévedtél el! :D

Annak aki ki tudja használni, annak igenis jó, sőt megkönnyíti az életét! :P

Igy van. Főleg ismeretlen helyen, pl. pesten. Ha elnézel egy kereszteződést, agyalhatsz hogyan mész vissza. Ez simán mondja a következő lehetőséget.

Hanem amikor a töltőjét kölcsönadtam, és épp a pesti forgatagban merült le az akksi. :wacko: :D Na akkor aztán voltam a bajban. Mint a partra vetett hal. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

a gpsek köcsögök.

Kapcsojjákki ;) ;)

Na azért nekem is ott lapul a lapozós térkép, annyira azért nem bízok meg benne na de hát ez még csak tesztfázisnak mondható :D majd meglátom élesben mit produkál :D egyébként beállítottam a "gazdaságos" útvonalat a nyaralóhoz és azt dobta ki amit én gondoltam és amin tavaly is mentünk :D szal annyira rossz nem lehet :wacko: na majd meglátjuk.. :wacko:

Vigyázz ezzel a szériával, tesztelgesd sokat, mert vannak velük gondok (nem talál műholdat, lefagy, ilyesmik). :P

Nekem is Wayteq-van, N770, 2 éve hibátlanul műxik, és őrült sokat tud ócsóért! :D

(Próbáld ki a Primo-szoftvert, mondja az utcaneveket is, nagyon komoly (főleg romániában, a röhögőgörcs környékezett Nagyváradon, amikor magyarázott! :P ;)

Ez sacc 2 perc alatt pozícióba állt de olvastam róla, hogy vannak hüeségei :D azért is gondoltam, hogy visszaviszem, még tart a 3 napon belül :wacko: lehet ezért ijedt meg, hogy a kukában végzi ;) nesze nekünk windózcéehatpontnulla.. :D

Lehet majd megPrímózom ha olyan kedvemben leszek :D egyenlőre tecc ez a Sygic, 3D-ben teszi a dolgát és egész normális ahhoz képest, hogy egyszerű egy valami :) meg annyira nem vagyok nagy hekker, hogy zaklassam ilyesmivel ;) eddig ezen kívül csak egy kölcsön ájgónyócas Navon N270-essel volt dolgom de azzal se vittem túlzásba.. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.