Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érdekes, mert amikor simiztem Spzoli hajkoronáját éjjel 1-kor bokorugrás előtt egyáltalán nem tiltakozott. :wacko: :P

Összemelegedtetek? :wacko: :wacko:

Nem kellett betörni egyiket sem. :D

Sikerült kinyitni. :D

Titkosszolgálati eszközöket vetettünk be. :D

Fogatlan fűrészlap bevágva? ;)

Link to comment
Megosztás:

Mindenesetre az a rohambili, azzz nagyon ott van! :D :D :wacko:

BIG-nek csórtam el a felszereléséből, később kiderült, hogy a lyukak miatt esőben nem hatékony.

Összemelegedtetek? :wacko: :wacko:

Mondhatjuk, mindesetre a beszólogatós stílusa miatt azt hittem nagyobb darab csávó, ezért ezúton üzenem neki, többet neszójjábe öcsisajt! :D

Link to comment
Megosztás:

Mindenesetre az a rohambili, azzz nagyon ott van! ;) :wacko: :D

Lakott itt helyben egy csávó, na az annyira fanatikus volt, hogy a boxer BMW mocija matt olajzöldre volt fújva plusz egy német rohamsisakot bebélelt és még egyenruhát is szerzett :D na az nagyon kemény volt mikor végigverette a falun :D még a bozótlakók is lestek, hogy ez vajon valós vagy bekábultak a melegben.. :P ;)

Hosszú kampós drót és egy kis izomerő. :) Többet nem árulhatok el. ;)

Minket anno autótolvaj tanított kocsit lopni :D :P

BIG-nek csórtam el a felszereléséből, később kiderült, hogy a lyukak miatt esőben nem hatékony.

Mondhatjuk, mindesetre a beszólogatós stílusa miatt azt hittem nagyobb darab csávó, ezért ezúton üzenem neki, többet neszójjábe öcsisajt! :P

A kajás zacsi sokmindenre jó :wacko:

Nem lehet, hogy a nagyobbsági komplexusa tör ki időnként? :wacko: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Hello srácok.

Esztergom-Zamárdi-Esztergom távon sikerült 80 Km/h-ás átlagsebességgel 7 literes fogyasztást összehoznom.

(klíma nélkül) Az üzemanyag 30%-ban volt E85.

Szerintem ez jó.

Zoli elmondtam és ide is leírom,hogy nagyon szép az autód. :P

Ha akarod hozok neked Opeles (gyári) felnikupakot. :D

Ádám a te autód is szép főleg mert fehér. ;)

Pepével találkoztam még tegnap meg lehet,hogy mással is arra nem emlékszem bocsi.

Kérem kaccsolja ki a kamerát.

Itt vannak a képeim.

Látom lekaptad az én autómat is (198.) ;)

Zoli nem nyitotta ki neked hogy ne ablakon keresztül kelljen fényképezni a bőrt? :wacko: Mé' nem húztad meg a haját? ;) :D :P baccameg volt ott nézni való rendesen... :wacko: ;) jövőre akkor is elmegyek ha meg kell dumálni valakivel hogy vontasson le odáig... :wacko:

Nem mintha most nem lett volna meg mindened felajánlásokból (fuvar, sátor...) :D

Boldog szülinapot Brezsó! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lámpaoltás jött, hanem Barbi. :D :wacko: :wacko:

Jaaa, így már más. Vannak problémáim az időrend összeállításával. Sőt ma a strandon még Tomakk mondott új dolgokat is. :wacko:

Ja és persze Barbiék is lent voltak a strandon, és nonstop figyelt a kis barátja, hogy figyelek-e. Természtesen figyeltem. :D

Zotya: Dzs0hnyra még emlékszel? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, így már más. Vannak problémáim az időrend összeállításával. Sőt ma a strandon még Tomakk mondott új dolgokat is. :wacko:

Ja és persze Barbiék is lent voltak a strandon, és nonstop figyelt a kis barátja, hogy figyelek-e. Természtesen figyeltem. :D

Zotya: Dzs0hnyra még emlékszel? :D

A barátja kb 15 éves volt :D :wacko: :wacko:

És jó volt a csaj bikiniben?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel sikeresen bezártam a kulcsot a kocsiba. :wacko:

Természetesen a pótkulcs is benne volt. :D

Hibátlan. Akkor biztonságban vannak :D ;)

Na, ki Ő? ;)

http://pics.coldline.hu/pics/68643-20100801-2zq397.jpg

Tényleg, nem hiányzik egy kanalad? :)

Ha nagyon utálsz érte, hogy felraktam a képet, szólj, és leveszem. :D Csak azért merészkedtem, mert az avatarodon is láthatunk. Nekem nagyon tetszik.

És akkor még próbálja valaki bemagyarázni hogy nem ivott semmit :P ;)

Nem mintha most nem lett volna meg mindened felajánlásokból (fuvar, sátor...) :wacko:

Nem mondtam hogy nem volt, de Edit csomagtartójába nem fért volna be a Ribi ;) :P Viccen kívül, már most nekiálltam félrepakloni a lét két dologra. Az egyik egy tagsági, a másik pedig a Blitz. Jövőre ottleszek :wacko: (már 400 Ft-nál tartok :D )

Link to comment
Megosztás:

...

Viccen kívül, már most nekiálltam félrepakloni a lét két dologra. Az egyik egy tagsági, a másik pedig a Blitz. Jövőre ottleszek :D (már 400 Ft-nál tartok :D )

Anno én is gyűjtögettem, de nem érdemes, úgyis csak elkölti az ember :wacko: :D

Ebből lett a fél Astra :wacko:

Most is gyűjtök, maradt a 200-as egység, csak most fémbe. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

És akkor még próbálja valaki bemagyarázni hogy nem ivott semmit :wacko: :wacko:

Nem mondtam hogy nem volt, de Edit csomagtartójába nem fért volna be a Ribi :D :D Viccen kívül, már most nekiálltam félrepakloni a lét két dologra. Az egyik egy tagsági, a másik pedig a Blitz. Jövőre ottleszek :D (már 400 Ft-nál tartok :P )

Ilyet nem is mondtunk. ;) Pici boroskólát ivott velem... :wacko:

Hát nem akartam beszólni... ;) De látom Pepe nem bírta ki. :P Teszem hozzá, JOGOSAN. Annyi mindent felajánlottunk... ...meg se merjél szólalni!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.