Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem is egy nagy hülyeség, amiről szó van.

Ez mifelénk másképp van! ;) (falun, mint ahogy Sanci is mondja ;) )

A fiú fiúval, hááát, az egy kicsit necces... :D De ha lány fiúval, akkor abban semmi kivetnivaló sincs! :P :D

Bár ha jobban belegondolok... Kiskoromban, mikor jött meglátogatni minket a legalább 300éves bibírcsókos Bori nénje, és végigcuppogta a bandát :D Naaaa aaaaz azért már nekem is súrolt! :P :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A fiú fiúval, hááát, az egy kicsit necces... :D

Diszkriminálnám.. :wacko: :D

Múltkor mikor a Westendben voltunk nászajándékot beszerezni megláttam egy furcsa járású csávót, (nekem) érdekes öltözetben és közben valami rózsaszínű fittyfirittyet lóbált -az asszony egyből dumált, hogy "Állj le!" :P egyből tudta, hogy nem úszna meg egy lusta laskát.. :wacko:

Esküszöm az se érdekel ha egy kandúrbandi meg a csaja lerázzák a zöld szilvát a szilvafáról de, hogy 2 kan langyul vagy ilyesmi :wacko: felgyújtanám mindet.. :D

Link to comment
Megosztás:

Diszkriminálnám.. :wacko: :wacko:

Múltkor mikor a Westendben voltunk nászajándékot beszerezni megláttam egy furcsa járású csávót, (nekem) érdekes öltözetben és közben valami rózsaszínű fittyfirittyet lóbált -az asszony egyből dumált, hogy "Állj le!" :D egyből tudta, hogy nem úszna meg egy lusta laskát.. :D

Hja, kell ám önuralom! :wacko: De jobb a békesség! ;) (mármint az asszony meg te közted :D , a srác megérdemelte volna :P )

Link to comment
Megosztás:

Diszkriminálnám.. :wacko: :D

Múltkor mikor a Westendben voltunk nászajándékot beszerezni megláttam egy furcsa járású csávót, (nekem) érdekes öltözetben és közben valami rózsaszínű fittyfirittyet lóbált -az asszony egyből dumált, hogy "Állj le!" ;) egyből tudta, hogy nem úszna meg egy lusta laskát.. :D

Esküszöm az se érdekel ha egy kandúrbandi meg a csaja lerázzák a zöld szilvát a szilvafáról de, hogy 2 kan langyul vagy ilyesmi :wacko: felgyújtanám mindet.. :wacko:

én is :P 1 általános sulis osztálytársamból ilyen rózsaszínpólós búzaszem lett... elvileg "csajozik" meg ilyenek..és amikor összefutottunk meg akart puszilni. Elhajoltam és megkérdeztem: hüülyevagy? mit csinálsz? a nőket puszilgatom. Fiúkkal marad a kézrázás. Úgy levörösödött mint 1 infralámpa :D

Link to comment
Megosztás:

Hja, kell ám önuralom! :D De jobb a békesség! :D

Hja, kell :wacko: te se ezt mondanád ha nálad is bepróbálkoznának :P addig még nem is nagyon zavartattam magam felőlük de azóta.. :wacko: :D

A divatkocsog.giföktől meg egyenesen kiráz a hideg.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hja, kell :wacko: te se ezt mondanád ha nálad is bepróbálkoznának ;) addig még nem is nagyon zavartattam magam felőlük de azóta.. :D :P

A divatkocsog.giföktől meg egyenesen kiráz a hideg.. :wacko:

hehe... Kit nem :wacko: Jó ez a kis jel.. :D :D Ja tudom is hol láttam legutóbb. Jó oldal :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hja, kell ám önuralom! :D De jobb a békesség! :D (mármint az asszony meg te közted :wacko: , a srác megérdemelte volna :D )

:wacko: Pedig időnként jólesik megszólalni hogy "bazzegeegdeqrvameleg van itt... menjünk má' odébb" (odanéz) "bazzeeeottmégmelegebbvaaanmenyjünkinkábbarraaaa" :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Igaz nem voltam sokat Zamárdiban, de legalább megismertem néhány uj embert. Köztük Zotyát is személyesen. Sajnálom hogy igy alakult az útja, de ahogy olvasom, végül is alakul a dolog. Remélem a törött cuccokat hazavitted Zotya, mert ha egy teljesen ép autóval mentél haza, nem tudom hogy magyaráztad ki a számláról levett összeget. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Igaz nem voltam sokat Zamárdiban, de legalább megismertem néhány uj embert. Köztük Zotyát is személyesen. Sajnálom hogy igy alakult az útja, de ahogy olvasom, végül is alakul a dolog. Remélem a törött cuccokat hazavitted Zotya, mert ha egy teljesen ép autóval mentél haza, nem tudom hogy magyaráztad ki a számláról levett összeget. :D

Hamar eltávoztál, este mondjuk beszéltünk pár szót. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én csak most olvasom Zotya így visszafele haladva nagyon megijedtem de hála Isten nem lett bajod(otok). Hol történt különben?

Blizt előtt úgy 10 kilóméterre. És még sokaltam az 5 ropit a kompra, pedig ha nem arra mentem volna.... :D :D

Fiatalság... :D De gyanús, hogy csak az én puszim nem kellett. :wacko:

Érdekes, mert amikor simiztem Spzoli hajkoronáját éjjel 1-kor bokorugrás előtt egyáltalán nem tiltakozott. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.