Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondom én.

Mondjuk biztos van optimálisabb megoldás a fű öntözésére, mint a kocsimosás :wacko:

Ja, meg előtte lecseréltem az olajat.. :wacko:

De amennyi eső itt volt/van pár napja egy jó ideig nem is igen kell vizezni a gyepet :D amúgy se szokás nálunk, nem bolti pázsit, oridzsinál hungárikum.. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

1 hónap alatt volt ideje beporosodni a garázsban :D úgyhogy kiálltam vele és lemostam :wacko:

Én meg átmentem a szomszédba lemosni, mert itthon nem tudok hátramenni a hungitól, amivel majd szigetelem a házat. Megtöröltem szépen nehogy megfázzon, most szárad rá a wax. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

De pálinkát azért nem ebből főzitek ugye ? :wacko:

Általában felénk szilvából szokás de tavaly meg az idén 1 szem se termett így nem kell a szeszfőzdébe vinni a hordókat, maradtak a padláson üresen :wacko: nem mintha különösebben zavarna.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg átmentem a szomszédba lemosni, mert itthon nem tudok hátramenni a hungitól, amivel majd szigetelem a házat. Megtöröltem szépen nehogy megfázzon, most szárad rá a wax. :wacko:

én meg ma reggel kezdte el felhúzni egy házat egész nap malter, téglapakolás,rakás meg majd jön rá a szigetelés is! :D

Link to comment
Megosztás:

én meg ma reggel kezdte el felhúzni egy házat egész nap malter, téglapakolás,rakás meg majd jön rá a szigetelés is! :D

Holnap ásványgyapot szigetelés, födémet, és ráadásul felfele, nem a padlás felől. :wacko: :D

ajjj te buta aztat a füvet szívik :wacko:

tod :D

Hát te már csak tudod. :P :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szopok a lépcsővel. Az építésekor anyósék spórolásból az alsó 3 lépcsőfokot keskenyebbre csináltatták, aztán első használat után kijelentették, hogy kényelmetlen, így a többi már szélesebb. Most viszont az alsókat is ki kellene szélesíteni. A 2 alsót már megoldottam, de a maradék 1-hez csak 5 centit kéne valahogy hozzátoldani. Mivel lehetne kipótolni? Beton már túl keskeny lenne, attól félek lereped, hiába vasalom be. Valakinek ötlet? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.