Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na jó okés hogy lehűlés...de azé' már sok lesz az esőből... :D Azt álmodtam, hogy kiküldték a csekket... :wacko: Nem egy barátságos összeg volt.... félmilliós csekket küldtek ki :wacko: :wacko: :D :D Nem az a kérdés hogy mennyivel, hanem hogy mivel mehettem?? mert tuti nem az opellel... ;) ha csaknem 1 ipari területen ahol 5km/h-val lehet menni bemértek 140el... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Na jó okés hogy lehűlés...de azé' már sok lesz az esőből... :wacko: Azt álmodtam, hogy kiküldték a csekket... :wacko: Nem egy barátságos összeg volt.... félmilliós csekket küldtek ki :wacko: :D :D :P Nem az a kérdés hogy mennyivel, hanem hogy mivel mehettem?? mert tuti nem az opellel... ;) ha csaknem 1 ipari területen ahol 5km/h-val lehet menni bemértek 140el... ;) :P

Ott se nagyon, mert ha jól rémlik 3 kiló a plafon :D

Link to comment
Megosztás:

Ott se nagyon, mert ha jól rémlik 3 kiló a plafon :D

Valami nagyon erőset csinálhattam... :wacko: Viszont amikor kiküldték az rossz volt... :P Majd felkelni jó volt :D :D áááááááááááááááááá a dolgozó lány anyjába de belenyilal időnként a térdembe a fájdalom...húúúúú..... ;) :wacko: Mi a péló lehet :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Valami nagyon erőset csinálhattam... :wacko: Viszont amikor kiküldték az rossz volt... :D Majd felkelni jó volt :wacko: :D áááááááááááááááááá a dolgozó lány anyjába de belenyilal időnként a térdembe a fájdalom...húúúúú..... :P :wacko: Mi a péló lehet :D

Villogtasd ki ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.