Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az uccsó 2500-amból most tankoltam el kettőt, és a maradékból meg vettem kaját. És még csak 27 van, hol van még a fizetés... :D Pár napja úgy volt hogy melózni kell hétvégén, akkor még pénzem is volt... :wacko: aztán hirtelen a meló eltolódott, de legalább a zsé kellett :D Valami komoly csoda kell hogy el tudjak menni :wacko:

Azért a múltkori felajánlásom még áll. :D Ha összejön annyid, amivel a belépődíjat fedezni tudod és nem félsz az anyósülésen utazni MELLETTEM. Ingyen és bérmentve leviszlek. Nem, nem, egyéb formában sem kell fizetned érte :P és hogy lásd milyen rendes csaj vagyok, egye-fene összedobok Neked néhány szendvicset is, hogy azt se kelljen venned. :wacko: Gondold meg! Ribit ismerem annyira, hogy megbocsájtja, ha idén nélküle mész találkozóra.

Link to comment
Megosztás:

Mostanában senkit se szednek ki, ha letrafizzák.. :wacko:

Úgy bizony :wacko: engem se szedtek ki 137-tel 90-es táblánál :D pedig lett volna idejük még rágyújtani is me olyant fogtak a fékek, hogy még a kulccsontom is beívelt mire 80 körülre fogtam 20 méteren.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mostanában senkit se szednek ki, ha letrafizzák.. :wacko:

Ebben kételkedem!

Havert megbüntették 10.000re, mert 55-el ment! :wacko: (3 lábúztak) Helyszínit kapott!

Amúgy az egy dolog, hogy nem szál ki megbüntetni, az az ő belátásukra van bízva, hogy büntet-e helyszínen! De haza nem küldheti, csak a közigazgatási bírságost :wacko: az meg esetünkben 100-nál 119-et jelent. :D

Most miért veszitek el Tivünk kedvét! Nyugi Tiv, nem lesz semmi! :D

Link to comment
Megosztás:

M1 M7 közös kivezető. 100 a megengedett. Óra szerint 120 alatt kicsivel. GPS szerint ugy 106-108 lehetett. E.T. rám nézett. :D Szerintetek? :wacko:

Szerintem pont határeset. :P

Azért a múltkori felajánlásom még áll. :D Ha összejön annyid, amivel a belépődíjat fedezni tudod és nem félsz az anyósülésen utazni MELLETTEM. Ingyen és bérmentve leviszlek. Nem, nem, egyéb formában sem kell fizetned érte :D és hogy lásd milyen rendes csaj vagyok, egye-fene összedobok Neked néhány szendvicset is, hogy azt se kelljen venned. :wacko: Gondold meg! Ribit ismerem annyira, hogy megbocsájtja, ha idén nélküle mész találkozóra.

És ha ezen múlik aludhat mellettem a caravanban. Nem horkolsz Dáw? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ebben kételkedem!

Havert megbüntették 10.000re, mert 55-el ment! :wacko: (3 lábúztak) Helyszínit kapott!

Amúgy az egy dolog, hogy nem szál ki megbüntetni, az az ő belátásukra van bízva, hogy büntet-e helyszínen! De haza nem küldheti, csak a közigazgatási bírságost :D az meg esetünkben 100-nál 119-et jelent. :wacko:

Most miért veszitek el Tivünk kedvét! Nyugi Tiv, nem lesz semmi! :D

Köszi. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vatera. :wacko:

Érdeklődő: A képen látható Golf GTD embléma megvan? Úgy látom szép állapotban van, az enyém már elég kopott.

Eladó: Megvan. Nagyon sajnálom, hogy a tiéd kopott! Én keveset használtam és még nem kopott el. :D

Érdeklődő: Abszolút jogos (: A KÉRDÉS tehát, hogy eladó-e az embléma. Köszi (

Eladó: nem

:wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vatera. :wacko:

Érdeklődő: A képen látható Golf GTD embléma megvan? Úgy látom szép állapotban van, az enyém már elég kopott.

Eladó: Megvan. Nagyon sajnálom, hogy a tiéd kopott! Én keveset használtam és még nem kopott el. :wacko:

Érdeklődő: Abszolút jogos (: A KÉRDÉS tehát, hogy eladó-e az embléma. Köszi (

Eladó: nem

:D :D

:D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Azért a múltkori felajánlásom még áll. :D Ha összejön annyid, amivel a belépődíjat fedezni tudod és nem félsz az anyósülésen utazni MELLETTEM. Ingyen és bérmentve leviszlek. Nem, nem, egyéb formában sem kell fizetned érte ;) és hogy lásd milyen rendes csaj vagyok, egye-fene összedobok Neked néhány szendvicset is, hogy azt se kelljen venned. :wacko: Gondold meg! Ribit ismerem annyira, hogy megbocsájtja, ha idén nélküle mész találkozóra.

Köszi szépen, de passzolom. :P Így is lógok ide-oda, nem dobálok el ezreket. (akkor se ha egy éve készülök rá...)

http://img682.imageshack.us/img682/8890/pictures2003.jpg

Valaki egy jó xe leömlőt? :wacko: :wacko:

Hát ez leömlött :D :D :P

Szerintem pont határeset. ;)

És ha ezen múlik aludhat mellettem a caravanban. Nem horkolsz Dáw? ;)

De, időnként igen. Onnan tudom hogy néha fáj az oldalam reggel. (barátnőm elég diszkréten tudja jelezni ;) )

Link to comment
Megosztás:

Tudom most ez nagyon hülyén ment át, hogy felajánlottam aludjon mellettem a kocsiba.....de szerintem mindenféle magyarázattal csak rontanák a szitun.... :D

Na, tessék! Ezzel az együttalvásos dologgal elijesztetted! :wacko: Nem vagy a barátom! :D :wacko:

És ez most jó nekem, vagy rossz? :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tudom most ez nagyon hülyén ment át, hogy felajánlottam aludjon mellettem a kocsiba.....de szerintem mindenféle magyarázattal csak rontanák a szitun.... :wacko:

És ez most jó nekem, vagy rossz? :D :wacko:

ééééééééééééééééééééééééé :wacko:

Link to comment
Megosztás:

És ha felajánlom, hogy viszek Neked egy sátrat? Saját sátorban egyedül horkolhatsz. Na? :D

Tényleg köszi rendesek vagytok, de nem megyek. Addig élvezem egy elhanyagolt Vista csodáit :wacko:

Privátba pls, hogy minkén fogtok aludni a kombiban :wacko: :D :D

Mi sehogy. De szólj Zotyának és megmutatja neked :P :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.