Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Litér. :D Balatonfűzfő felett van. Tényleg szép a táj. :D

Hmm fűzfő körül nem jártam már rég. Most az északiparton ahol jártam az Badacsony volt. :wacko: Jó kis út volt. Nagyon nagyon jó. Szeretek arrafele vezetni ;)

Egyszer volt nálam kölcsönbe egy 1.6os / asszem /kombi, majdnem kivasalt 1 volánbusz, nagyon nem akart úgy menni, ahogy akartam :wacko: :wacko:

Ezek tipikusan azok az autók voltak amiket nem kíméltek :D Legöregebb autó amit eddig vezettem az uncsim 84es D kadettje. 3szor tört össze szegény..mindháromszor rommázúzták az orrát. De normálisan megcsinálták, és sosem volt benne félelemérzetem. Bár az astrába visszaülni...kicsit megkönnyebbülés volt. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez a front egész tetszetős

Nekem meg ez tetszik :P

www.tvn.hu_a3cb1ef8b69f7019d714991231b5eeb7.jpg

Asszem még nincs olyan rossz bőrben.. :D ;)

Gondolom ilyesmit képzeltél el. :D

Felnikben ja! :P

Ő volt az. :) :wacko: :wacko:

Nna egy haveroméknak volt egy ilyen 2.0 automata ;) azzal egy nem semmi volt menni ;) szokatlan volt, hogy kuplung sehol de azért harapott pöppet :wacko: aztán elég volt 2 lábbal kitaposni azt a nagy otromba fékpedált a tűzfalon mikor átsuhantunk a román határon :D főleg lükvertzbe elég volt padlózni meg irányban tartani :D soha többet automatát :P főleg nem kócmócvágent.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Golfok mellett VW-ből azokból az időkből másik kedvencem volt ez a Passat. Valahogy tetszettek ezek a formák, mint a passat,corrado,golf I, golf II. ;) És máig napig tetszenek, 100as,90es audi, a csíklámpás jetta

kényelmetlen volt a hátsó ülése... még tvben egy filmben is ezt mondták :D de tényleg az volt.

;) :D :wacko: szép autó. De a táj se semmi ;) Kár hogy felénk nincs ilyen táj :wacko:

pont ilyen a kilátás tőlünk is, még ilyesmi nagy villanyoszlop is van :P

Itt mogottem Királyszentistván dombja van. Arrafelé ilyesmi szokott történni. :D :wacko:

jaja voltam is már ott :P

szerintem is szebb, ha a mocitető van lehúzva, de egy szépen megcsinált (nem olyan mint az a parti szemöldök) hűtőmaszkkal együtt lévő morcosítás se csúnya

szerintem

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült egy vadiúj hátsó kipuff. dob. Egy hétig jártam anélkül. :D

Tegnap ujra bőröztem a kormányomat, mert a régi bőrről lekopott a fekete, és szép, vagyis bűnronda kék volt alatta. Most uj bőr van rajta, szépen rávarrva. :wacko: :wacko:

Kezd összeállni az autó. :wacko: :D

Nekem ez van rajta:

kep.jpg

Ez most került fel rá tavasszal. Viszont előtte is ugyanilyen volt rajta. Szerintem jó.

Link to comment
Megosztás:

Mellényúltam.

Előfordul. Kicsit mellényúlsz és 2 ujjad mehet a pi***ba. :wacko:

Hasonlóság a petting és a szalagos fűrész között? :wacko:

:D Fogyasztásbajnok! Kormol ám! :D :P ;) :wacko: :D

Ez még régebben volt. Azóta nem csinál ilyet :P Sanci a szemtanú hogy mi kemény volt a füstköd ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez még régebben volt. Azóta nem csinál ilyet :D Sanci a szemtanú hogy mi kemény volt a füstköd :wacko:

Az nem gyenge volt :D alapjáraton lőtt olyant mint egy olajos hordó felgyújtva :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az nem gyenge volt :D alapjáraton lőtt olyant mint egy olajos hordó felgyújtva :wacko: :wacko:

Pistinek valamelyik nap mondtam hogy találkozón Sanci "próbálgatta".. Erre Pisti: Nem ismertelek még akkor...de emlékszek rá :wacko: :D

Bár "páran" válaszoltak motorpörgetéssel. Leginkább Norci :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.