Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Aha.... A képen mintha a lámpa is le lenne valamivel fújva, na de mindegy. Pont ilyen maszkot próbáltunk fel az enyémre tavaly, csak úgy kíváncsiságból..... Akkor mondta a srác, hogy a belső része direkt lámpaívre van laminálva. ...az egyik 94-előtti osztott, a másik 94-utáni nincs elosztva..... Akkor nem értem.... :D

Hát, sztem az Istvánoknak fészliftes lámpáik vannak, sőt még tudok Petit is akinek új lámpán van és ugyan ez a maszk. :wacko:

Szerintem szét volt szedve, és a foncsor lett fujva... de idővel cserélni fogok én is lámpát, meg maszkot is :wacko:

Szerintem meg szedj szét egy lámpát, fújd le a foncsort, és utána jöjjél rá, hogy nem működik. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült egy vadiúj hátsó kipuff. dob. Egy hétig jártam anélkül. :D

Tegnap ujra bőröztem a kormányomat, mert a régi bőrről lekopott a fekete, és szép, vagyis bűnronda kék volt alatta. Most uj bőr van rajta, szépen rávarrva. :wacko: :wacko:

Kezd összeállni az autó. :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült egy vadiúj hátsó kipuff. dob. Egy hétig jártam anélkül. :D

Tegnap ujra bőröztem a kormányomat, mert a régi bőrről lekopott a fekete, és szép, vagyis bűnronda kék volt alatta. Most uj bőr van rajta, szépen rávarrva. :wacko: :wacko:

Kezd összeállni az autó. :wacko: :D

A héten megkapod a tükör burkolatot is, csak még nem tudom mikor járok Veszprémbe.....

Képeket csinálhatnál a kormányról, a kipuff. dob gyári, vagy sport?

Link to comment
Megosztás:

A héten megkapod a tükör burkolatot is, csak még nem tudom mikor járok Veszprémbe.....

Képeket csinálhatnál a kormányról, a kipuff. dob gyári, vagy sport?

Elmegyek én érte Zircre ha gondolod, mert a héten pesten dolgozok, és ugy 6 körül érek haza.

SPORTDOB????? Ez Dízel. :wacko: Gyári formájú noname occsóóó dob. :D :wacko: A célnak tökéletesen megfelel. 8000 ft. volt a dob. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amugy itt Veszprémben vettem a bőr kormányvédőt 2800-ért. Adtak hozzá baromi erős cérnát, és egy hatalmas zsákvarrótűt. :wacko: :wacko:

Kormány le, és ölben ugy jó másfél óra alatt szépen körbe öltögettem. Előre ki volt lyukasztva körbe. Nagyon szép lett. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amugy itt Veszprémben vettem a bőr kormányvédőt 2800-ért. Adtak hozzá baromi erős cérnát, és egy hatalmas zsákvarrótűt. ;) ;)

Kormány le, és ölben ugy jó másfél óra alatt szépen körbe öltögettem. Előre ki volt lyukasztva körbe. Nagyon szép lett. :D :wacko:

Kép?? :wacko:

Elmegyek én érte Zircre ha gondolod, mert a héten pesten dolgozok, és ugy 6 körül érek haza.

SPORTDOB????? Ez Dízel. :D Gyári formájú noname occsóóó dob. :wacko: :D A célnak tökéletesen megfelel. 8000 ft. volt a dob. :P

Dízelre is lehet kályhacsövet rakni...jobban szól. :P Hát most nem Zircen vagyok, hanem egy kicsivel arrébb, de a számod megvan úgyhogy zörögni fogok ;)

Link to comment
Megosztás:

Dízelre is lehet kályhacsövet rakni...jobban szól. :wacko: Hát most nem Zircen vagyok, hanem egy kicsivel arrébb, de a számod megvan úgyhogy zörögni fogok :D

Tévedsz, nem szól jobban. Egy hétig hátsó dob nélkül jártam, és ugyanolyan halk volt mint most. :D

A kormányról képet majd holnap csinálok. Lusta dög vagyok. Nincs kedvem lemenni a harmadikról. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tévedsz, nem szól jobban. Egy hétig hátsó dob nélkül jártam, és ugyanolyan halk volt mint most. :wacko:

A kormányról képet majd holnap csinálok. Lusta dög vagyok. Nincs kedvem lemenni a harmadikról. :wacko: :wacko:

Nekem akkor volt más hangja amikor az Y-nál a kipufogórendszer szétrohadt... Húúú az a hang :D Naggyon csúnya volt.. :D Recsegett, durrogott, csattogott, és olyan repedt fazék beütéssel társult az egész. Az MTZ traktorok ahoz képest szuper hangtompítós cuccok :D

tudnám talán hasonlítani
Link to comment
Megosztás:

Nekem akkor volt más hangja amikor az Y-nál a kipufogórendszer szétrohadt... Húúú az a hang :wacko: Naggyon csúnya volt.. :D Recsegett, durrogott, csattogott, és olyan repedt fazék beütéssel társult az egész. Az MTZ traktorok ahoz képest szuper hangtompítós cuccok :wacko:

tudnám talán hasonlítani

A kis fosvágen....hogy kavarja a port :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

A kis fosvágen....hogy kavarja a port :wacko: :wacko:

Jó az :D Kis dízel golf. Mindíg is szerettem őket. Családban az előző autó egy kis tuningos 1.6D 1es Golf volt. :D Egyenesen 1980ból :D

Nagyon faca kis verda volt, csak amikor eladtuk 1 fiatal srác rommátörte :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jó az :D Kis dízel golf. Mindíg is szerettem őket. Családban az előző autó egy kis tuningos 1.6D 1es Golf volt. :P Egyenesen 1980ból :D

Nagyon faca kis verda volt, csak amikor eladtuk 1 fiatal srác rommátörte :wacko:

Én is szerettem az 1.6 os 75 lovas Passatomat, 82-ből. :wacko: A váltója nagyon tuti volt. Szinte egy kis joystick. Audi TT gombbal. :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Én is szerettem az 1.6 os 75 lovas Passatomat, 82-ből. :wacko: A váltója nagyon tuti volt. Szinte egy kis joystick. Audi TT gombbal. :wacko: :D

a videóban, amikor a motortérből megnyomkodja a gázbovdent...Tisztára ilyen hangja van az astrának is amikor pörög. Máig napig ha húzatom annak a kis golfnak a hangja van eszembe. De szerettük...Hálás kis autó volt. :D Persze az opel alapjárata sokkal csöndesebb. De amikor pörög...hasonló :wacko:

ILYENed volt Tiv?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.