Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Békésben kellene érdeklődni iránta :D talán ott van :rolleyes:

Mé? A sárga nemnóóóómális? -_- :D :) B)

Mikor Bajára szoktam menni, útközben Cecén vettem ilyen sárga belűt. Édesebb mint a piros. <_<

De nóóóómális, csak ritka. B)

Link to comment
Megosztás:

Pedig hallottam olyat, hogy injekcióstűvel fecskendeznek bele, whiykit, likőrt, hp-t, és behűtik, neda hagyjuk.... -_-

De mekkorával? Egy normál változat nem jó, mert az elveszik egy dinnyében. Ami meg elég lenne attól meg szétreped. :rolleyes: Inkább üvegben kérem <_<

Link to comment
Megosztás:

Az Autopult műszerével lemértük az Astrám zajszintjét.

Valós 100km/h-nál 68dB körüli értékeket mutatott a mérőműszer, míg 130km/h-nál 72dB volt ez az érték. Az újság által eddig tesztelt autók közül összehasonlításképpen az e36-os BMW-k produkáltak hasonló értékeket, az új Astra J az 1,7 dízellel 100-nál 66dB, 130-nál 68dB zajértékeket produkált.

Link to comment
Megosztás:

Az Autopult műszerével lemértük az Astrám zajszintjét.

Valós 100km/h-nál 68dB körüli értékeket mutatott a mérőműszer, míg 130km/h-nál 72dB volt ez az érték. Az újság által eddig tesztelt autók közül összehasonlításképpen az e36-os BMW-k produkáltak hasonló értékeket, az új Astra J az 1,7 dízellel 100-nál 66dB, 130-nál 68dB zajértékeket produkált.

Ez nagyon jól hangzik, és tényleg fantasztikus linkeket és híreket kapunk Tőled, de kérlek írj már valami földi dolgot is Nekünk ide néha. :rolleyes:

Gyere beszélgetni is kicsit. <_< Day ezt Neked is szól, már vége a VB-nek! :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon jól hangzik, és tényleg fantasztikus linkeket és híreket kapunk Tőled, de kérlek írj már valami földi dolgot is Nekünk ide néha. :rolleyes:

Gyere beszélgetni is kicsit. <_< Day ezt Neked is szól, már vége a VB-nek! :) :D

Igen tudom. Jeleztem is ezt msn-n, de úgy látom nem ért oda az üzenet. -_-

Link to comment
Megosztás:

Az Autopult műszerével lemértük az Astrám zajszintjét.

Valós 100km/h-nál 68dB körüli értékeket mutatott a mérőműszer, míg 130km/h-nál 72dB volt ez az érték. Az újság által eddig tesztelt autók közül összehasonlításképpen az e36-os BMW-k produkáltak hasonló értékeket, az új Astra J az 1,7 dízellel 100-nál 66dB, 130-nál 68dB zajértékeket produkált.

Valahonnan rámszakadt pár ótós újság (papír alapú) ((jéé, még ilyen is van? :rolleyes: ))

Ott is olvastam hogy a műszeres mérések az autopult.hu műszereivel történtek. Terjed mint a vírus, csak a firefoxom írtja időnként <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen tudom. Jeleztem is ezt msn-n, de úgy látom nem ért oda az üzenet. -_-

Jó, bevallom mostanában, szinte csak "célirányosan" vagyok msn-en. <_< Az utóbbi időben csak két emberrel beszélgettem, mert fáradtabb vagyok a szokottnál.

De nem megharagudni, ha összeszedem magam, megint leszek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó, bevallom mostanában, szinte csak "célirányosan" vagyok msn-en. -_- Az utóbbi időben csak két emberrel beszélgettem, mert fáradtabb vagyok a szokottnál.

De nem megharagudni, ha összeszedem magam, megint leszek. :rolleyes:

Ez esetben én nem panaszkodtam volna, hogy feljárhatnék csevegni. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Nah persze... ha éppen nem vagyok gépnél egy fél napig akkor 5 oldalt összedumáltok, most meg hogy beragasztottak a műhelybe, sehol senki... :wacko: de dögök vagytok :D

Mi ezzel a gond? :wacko: Te is azok közé tartozol, mint én, akinek egy pár oldalt teleírni egyedül is megy. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.