Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Baseballra is meg lehet mondani, hogy sima egyszerű fa testápoló :)

Amatőrök :rolleyes:

200px-M9-pistolet.jpg

Ez a tuti :D B)

Ilyen amúgy

Egy srácnak (Kiskanálnak -veled szembeni cégnél sofőr) van ilyen, a mernyó a siló alatt parkolt és a rádióm a vezérlőben tisztán vette pedig ha valahol van rádiózavarás akkor ott aztán van <_< nekem a másik régebbi fajta van -_- abba a kócerájba tökéletes az is.. :D

Link to comment
Megosztás:

25990. most néztem

http://www.autohificentrum.hu/fejegysegek/oxygen.php

legfelső van nekem

Biztosan jó. Viszont így kijöttem 3500ból. Aztán most ez van. :D

Egy srácnak (Kiskanálnak -veled szembeni cégnél sofőr) van ilyen, a mernyó a siló alatt parkolt és a rádióm a vezérlőben tisztán vette pedig ha valahol van rádiózavarás akkor ott aztán van :rolleyes: nekem a másik régebbi fajta van <_< abba a kócerájba tökéletes az is.. -_-

Akkor elvileg jó cuccos? Már amúgy félek az ilyenektől. 2 Mp3 lejátszó szart be nálam, és 1 távirányító. ÍGy inkább media marktba vettem és nem a tescoba, valamint ezen legalább van magyar felirat, forgalmazó, és 1 év gari.

Link to comment
Megosztás:

Akkor elvileg jó cuccos? Már amúgy félek az ilyenektől. 2 Mp3 lejátszó szart be nálam, és 1 távirányító. ÍGy inkább media marktba vettem és nem a tescoba, valamint ezen legalább van magyar felirat, forgalmazó, és 1 év gari.

A végfoka tutibivajfaca <_< azt, hogy meddig fogja bírni nem tudom, sacc 2 hónapja volt, neki is eléggé új darab volt de azóta se jött felénk aszfaltért :rolleyes: ettől függetlenül lehetőleg ne nagyon napoztasd -_-

Link to comment
Megosztás:

A végfoka tutibivajfaca <_< azt, hogy meddig fogja bírni nem tudom, sacc 2 hónapja volt, neki is eléggé új darab volt de azóta se jött felénk aszfaltért :rolleyes: ettől függetlenül lehetőleg ne nagyon napoztasd B)

Jaaa értem. áá betettem a kesztyűtartóba a távirdával együtt :) (mostmár mindenki tudja,az egész internet , hogy honnan kell kilopni)

-_- B)

:D Főleg a cigis
Link to comment
Megosztás:

A tyutyubról mivel tudom leszedni egy videónak csak a hangját?

Simán leszeded, aztán lekapcsolod a monitort. Mit kell túlbonyolítani.... :)

http://racing-bazar.hu/egyeb/egyeb/nyomate...alithato_5000ft

Időnként keresni szoktatok. :rolleyes:

Csak az a baj, hogy a HF-csavar meghúzási nyomatéke 25Nm. <_< ha jól emlékszem.

Dita üzeni, puszi nektek a zuhany alól. -_-

Ez aztán a perverzió....nekem is támadnak pajkos gondolataim a zuhany alatt, de abban ti nem szerepeltek! :D

Link to comment
Megosztás:

Simán leszeded, aztán lekapcsolod a monitort. Mit kell túlbonyolítani.... :)

Csak az a baj, hogy a HF-csavar meghúzási nyomatéke 25Nm. :rolleyes: ha jól emlékszem.

Ez aztán a perverzió....nekem is támadnak pajkos gondolataim a zuhany alatt, de abban ti nem szerepeltek! :D

nnna és a pusziküldés?fogadjunk a zuhany alatt esett le...."puszit nem is küldött -_- <_< "

Link to comment
Megosztás:

Az :rolleyes: voltál Főnixen? :D

Apropó, felgenek.. :D

Nem voltam Főnixnél. Pedig akartam menni, de valahogy lusta voltam :)

Felni már nemigazán aktuális B) Marad az acél 13as ami rajta van. Ma is fél 1re megyek ki a Klinikák bejáratához... <_<

Láttad tegnap itt állt az a suzuki...az astra mellett. Tegnap visszatolattam a fa alá(amit nézegettek azok az emberek), és onnan könnyen ki tudok állni. De hallod...most a suzuki nincs itt, az astra meg a garázsra van állva. Azaz idióta majd megjön 10körül én meg 12kor tolatgassak ki a suzuki és a fa között..qrvajó lesz. Most ha beállok a fa alá, akkor meg nem tud a suzukis bejönni.

Amúgy...lázítani fog sok embert itt. De van garázsa, és nem képes beállni. Inkább lomokat tárol benne, és a szutyoki éjjel-nappal az udvaron áll. (örömömre a közepén,) -_-

Mesélj arról, hogy milyen csajopkat fuvaroztál :D

óóó...semmi kül. Egyik tesóm,másik rémronda harmadik...azt meg hagyjuk. B) Ma lehet az 1ik koleganőmet is hozni kell...Ő nagyon ott van. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.