Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

fél1kor köszörülés hang, kinézek az ablakon:

fekete vw t3, szikracsikot húz magaután, mondom mi a ######, leszakadt a kipufogója???

1 mpel később:

egy kerék pattog a shel kút előtt a befelé menő oldalról a kifelémenőbe, ahol meg van a shelkúthoz a lehajtó, az elejébe ahol parkolni szoktak áll egy motoros felkapcsolt lámpávál, néz vmit, és az utolsó pillanatba veszi észre, alig bír kihajolni előle, mert a motor elejéről még felpattanat egy jó 2,5m magasra :rolleyes:

még mostis ott szerel a forma <_<

Link to comment
Megosztás:

Jövendőre nézve mondom :

Alkohol nem külső, hanem belső használatra :D

De belső ablakspriccnim nincsen :rolleyes: B) így nincs is mit tisztítani rajta. Azért tettem bele egy alkoholos keveréket hogy átpucoljam, mert elég hiányos volt a spriccelés -_-, 1 vízsugaram volt, és az is a tetőt mosta :D B) :) Most kicsit tuningoltam rajta, egyre jobbnak tűnik. <_<

Link to comment
Megosztás:

Komolyan veszek neked egy kis plüss-buszt hogy kiakaszd a visszapillantóra :) B) B)

A buszokkal nincs bajom...de a buszsofőrökkel :rolleyes: <_< -_- DKV-s buszsofőrökkel :D Fúj..

Ha már itt tartunk, feltöltöttem az ablakmosótartályomat alkohollal ha érdekelne valakit :D :D :D

Ja igen amit álmodtam régebben :P :P Kiszipkázta valaki a cuccot a kocsidból :D

Link to comment
Megosztás:

De belső ablakspriccnim nincsen :rolleyes: :D így nincs is mit tisztítani rajta. Azért tettem bele egy alkoholos keveréket hogy átpucoljam, mert elég hiányos volt a spriccelés -_-, 1 vízsugaram volt, és az is a tetőt mosta :D :D :) Most kicsit tuningoltam rajta, egyre jobbnak tűnik. <_<

Mééé nem egyből e85 ? B)

Nálad az alkohol az tuning ? B) :D

Link to comment
Megosztás:

Fel vettek a fősulira, juhuhuhúúúú!

Gratulálok! :rolleyes:

Nagyobb az esély, rá, hogy: majd Edit lefükaszálja a kertedet? B)

Hát lassan többet van a kezemben a fűkasza, mint a telefon...

Köszi, jobban van már. Még nem bírja a strapát, de alakul.

De korán keltél ma! Mi majdnem akkor feküdtünk le........az egész család. Este megnéztem valamit a yutubon, odajött a gyerek: "- apa ezt is", erre megjelent asszony is: "- na még ezt is"....addig nézegettünk mindent ami eszünkbe jutott, hogy hipp-hopp hajnali 4 volt. Reggel meg kelés fél 6-kor -_- Mondanom se kell, mint a mosott sz.r, de nem baj. Megérte. Remekül szórakoztunk :D

Igen, muszáj, különben nem érek be a munkahelyemre. <_< Ááá, másfél órára már nem szabad lefeküdni! :)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: <_<

Amúgy tegnap engem az összes hülye megtalált...Ez meg éjszaka történt. Van 1 út, ahol úgy vannak a sávok, hogy kettő balra kanyarodó, és egy egyenesen haladó.... Balrakanyardónak a külső sávjában állok, és belsőben áll (ugye szintén balrakanyarodó sáv) egy autó. Lámpa váltott, elindulunk... az a gyökér meg a balrakanyarodónak a belsősávjából ment egyenesen, én meg ugye kanyarodtam volna befele. Az volt a szerencsém, hogy nem pont mellettem állt, hanem kicsit feljebb.

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek elfekvőben egy rossz, de nem lyukas hűtője? Úgy értem törött felfogatófülek stb nem érdekel csak ne legeyn lyukas (kis szivárgás még belefér). Nem autóba hanem egy kűlönálló hőcserélőnek használnám (csak kísérletezgetek ebben a melegben). Bp-en mert akkor el is tudnék mennék érte.

Dinit kérdezd meg szerintem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.