Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Majdnem lenyomott 1 busz mert sávot váltott úgy hogy én már rég mellette voltam... Fater meg engem ordított le... :rolleyes:

Amúgy megjött a műbizi

Lámpánál mellé akartam menni, de annyira előretolta magát, majd elment a kiegészítőlámpánál hogy nem tudtam semmit. Még 1 F.szkalapot nyomtam neki... Rohadt köcsög buszos g*ci

Link to comment
Megosztás:

Ez biztos szar lehet.......... De Spzolinak van igaza. Az én öregem egyszer ordított velem 7 évvel ezelőtt. Azóta soha :rolleyes: Orvosoltam a problémát.....

Merthogy minek mászok a busz alá, és ő már látta hogy be fog jönni, én miért nem nézem... de gyűlölöm a dkv buszsofőreit. Sok idióta *****************************ketté...***-ott barom állat. Erőszakosak, bunkók. Amikor elkanyarodott és nyomtam neki 1 f*szkalapot még akkor láttam hogy lassít..na mondom heeelyes...szállj csak le de az arcodat megtaposom. Aztán elhajtott..

Link to comment
Megosztás:

Merthogy minek mászok a busz alá, és ő már látta hogy be fog jönni, én miért nem nézem... de gyűlölöm a dkv buszsofőreit. Sok idióta *****************************ketté...***-ott barom állat. Erőszakosak, bunkók. Amikor elkanyarodott és nyomtam neki 1 f*szkalapot még akkor láttam hogy lassít..na mondom heeelyes...szállj csak le de az arcodat megtaposom. Aztán elhajtott..

Hűűűűha....Ne húzd fel magad, nem volt elég akkor mérgelődni? <_< Nem bkv-ét akartál írni? -_- :D Ja most nézem te debreceni csávó vagy....akkor nem szóltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hűűűűha....Ne húzd fel magad, nem volt elég akkor mérgelődni? :rolleyes: Nem bkv-ét akartál írni? <_< -_-

Azokat nem ismerem. Ez a díszes debreceni közelekdési vállalat. Rakás hulladék.

Meg olyan szinten pofátlanok amúgy. Oké, hogy elsőbbsége van ott hogy kiengedd a megállóból. Rendben. Viszont máshol semmiféle elsőbbsége nincsen...És mégis mászik mert ilyen nagy fossal járkál. Meg sávot is úgy vált hogy lehetőleg az ott tartózkodó autót úgy pont leszarja, és ráhúzza. Bezzeg ha 1 autós megáll a buszmegálló elején, csak 1 másodpercre hogy felvegyen valakit...mááár dudál, és eltiporja.

Link to comment
Megosztás:

Fakó de izmos :) B) B) Na? mostani jó? :D

Boldog születésnapot Breki! :D

Passz, nem jelenik meg -_-

Én is kívánom! :P

Van még valakinek blitzes matricája?

Kéne? :D Ha gondolod levakarom az enyémről :rolleyes: errefelé úgyse nagyon érdekli a népet <_< akit meg igen az tudja hol nézzen utána.. :D

Link to comment
Megosztás:

De az a szar, hogy én vagyok lebaszva.

Szogd meg, legalább nem lesz furcsa az esküvő után. -_-

Városban a buszosnak van elsőbbsége, ha öbölből, vagy buszsávból akar beljebb menni. <_<

Igen, de nem úgy, hogy csengő berreg, nézem a csukódó ajtót közben meg elindulok a vakvilágba. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.