Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya!

Először is köszönöm a levelet. Sikeresen megérkezett :D

Másodsorban azt mond, hogy mivel tartozom érte. Harmadsorban kéne egy kis segítség. Hol a bánatba lehet kapni gyújtáskapcsolóba lamellákat?

Szívesen, semmivel. Lehet kapni komplett zárbetétet, de az utángyyárival valakinek gondjai voltak.

Akkor csoda hogy sz.r? Kiírta hogy "Biztosan fel szeretné húzni az ablakot? Igen-Nem-Mégsem" ?

Próbálj meg egy SP-3-at -_- :)

Engedélyezted a sütiket? :rolleyes: B)

Nagyon boldog születésnapot az ici-pici Liftesnek! <_<

Aha, boldogat! B)

Link to comment
Megosztás:

A jókívánságok topicot linkelte éppen. De hiába, mivel aki proli, az nem látja. Csak a kiválaszottak. -_- :rolleyes:

Tudom, ezért kértem képben, de így hogy tudom mi van benne, már nem is érdekel :D <_<

Jah helyzetjelentés. A kocsiban qrva meleg van, megint rájöttem hogy a Megyerit feltúrták hosszában, és hogy a rakparton ha valaki rendezvényt csinál, akkor az egész környék megáll, mert mindenki bámészkodik... sok hülye f.szp.r.szt...

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtál újat. Ellenben én nemcsak klubtag vagyok, hanem F-es csapattag is. <_< Nem szeretnék különvonulni, a többiek is itt köszöntik és ebből eddig sem volt probléma. Számomra meg az a döbbenetes, amikor valaki annyira klubtag lesz, hogy a jókívánságok topicban megköszöni a köszöntéseket, de itt ahol beszélgetni szokott, a csapattagoknak nem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtál újat. Ellenben én nemcsak klubtag vagyok, hanem F-es csapattag is. <_< Nem szeretnék különvonulni, a többiek is itt köszöntik és ebből eddig sem volt probléma. Számomra meg az a döbbenetes, amikor valaki annyira klubtag lesz, hogy a jókívánságok topicban megköszöni a köszöntéseket, de itt ahol beszélgetni szokott, a csapattagoknak nem. :rolleyes:

Ha igazán érdekelne felhívnád. -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.