Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom mi bajotok van. Elég korrektek voltak, leszámitva a vazelint. :rolleyes: Egyáltalán nem huzták le az Astrát, sőt. Ajánlották, és elég sok pozitívumot mondtak. Ami negativat mondtak, valljuk be, igazuk van. A pakolórészekben, és a váltóval is. Nem rossz, de tényleg lehetne jobb. Valljuk be, sok igazságot mondtak. Mi is tudjuk, hogy így van, csak elfogultak vagyunk. Vinklerék sokkal jobban lehúzták. Szerintem egy tesztműsorhoz képest, elég sok dícséretet kapott a kis autónk.

Meg mondjuk a fészliftet se találta el. <_<

Ez egy egyszerű digitális óra, ami mutatja az időt, az óra időt....

Bááázmeg. -_-

Link to comment
Megosztás:

Meg mondjuk a fészliftet se találta el. -_-

Bááázmeg. :D

Igen, ez nekem is megütötte a fülemet..na, meg a "BC-s" megjegyzése is a TID-re... Nem bánom én, ha "tesztel" valaki valamit és ezt nyilvánosságra is akarja hozni mert feltűnési viszketegsége támadt, de legalább felkészülne a tesztalanyból rendesen. :rolleyes: ...aztán tőlem elmondhatja szubjektive-objektive amit mondani akar, meg lehet a saját véleménye, joga van hozzá. Mellesleg, tényleg nem tűnt lehúzónak a véleménye. Inkább semmitmondó volt az egész "műsor". <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez nekem is megütötte a fülemet..na, meg a "BC-s" megjegyzése is a TID-re... Nem bánom én, ha "tesztel" valaki valamit és ezt nyilvánosságra is akarja hozni mert feltűnési viszketegsége támadt, de legalább felkészülne a tesztalanyból rendesen. :D ...aztán tőlem elmondhatja szubjektive-objektive amit mondani akar, meg lehet a saját véleménye, joga van hozzá. Mellesleg, tényleg nem tűnt lehúzónak a véleménye. Inkább semmitmondó volt az egész "műsor". :)

Inkább mint a Harcsáék. A tárolórekeszeket meg ki tudjuk bélelni puha betéttel, a váltórudazaton meg tudunk állítani, és szimeringet cserélni, úgyhogy maradt az hogy az autónk tökéletes :rolleyes: <_< B) (az enyém meg aztán főleg, mert olyan polcom sincs -_- )

Link to comment
Megosztás:

Délután mikor szétszedtem a kocsi hátulját kissé meglepődtem amikor kivettem a rendszámtábla világítást.

Ugye kivettem a műanyag keretet, az átlátszó részt és semmi más nem volt ott csak a vezetékek.

Elhagytam volna, ellehet azt hagyni?

Vagy a lakatos nemtette vissza.

Link to comment
Megosztás:

Semmi para, beférnek, csak a csomagokat kell itthon hagyniuk -_-

A nyugodt nyaralás titka: dobd ki a nyaralásra vinni kívánt ruhák és egyéb kacatok felét és duplázd meg a nyaralásra szánt lóvét.. :) :D <_<

Elhagytam volna, ellehet azt hagyni? Vagy a lakatos nemtette vissza.

Elméletileg nem úgyhogy megvan az esélye az utóbbinak.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért egy olyan tuningolt Honda Civic et elfogadnék játszós autónak. -_- :D

Az autókat elfogadnám belőle, meg az összeset láttam már vagy 6x, de attól még állatság :rolleyes: Amikor egy híd átugratása után kb 80°-os szögben esik az aszfaltra, és csak szikrázik egyet a koptató, akkor már kicsit erős cobra11 feelingem volt <_<

Link to comment
Megosztás:

Az autókat elfogadnám belőle, meg az összeset láttam már vagy 6x, de attól még állatság <_< Amikor egy híd átugratása után kb 80°-os szögben esik az aszfaltra, és csak szikrázik egyet a koptató, akkor már kicsit erős cobra11 feelingem volt -_-

Jó persze ez baromság.

De nagyon igényes, és szépen tuningolt autókkal van tele. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ütött már el valaki úgy vadat hogy a rendőrséget is kihívta hozzá? Mi lett belőle? Mire számíthatok? Talán kártérítés a vadásztársaság részéről?

Azt hogy van-e vadveszélyt jelző tábla nem tudom biztosan, de Én úgy emlékszem és a Rendőr is azt mondta hogy 90%ban biztos benne hogy nincs.

Ennyit a Blitzről... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az a film is egy baromság. <_<

Végülis a legtöbb flm az. :D

Ütött már el valaki úgy vadat hogy a rendőrséget is kihívta hozzá? Mi lett belőle? Mire számíthatok? Talán kártérítés a vadásztársaság részéről?

Azt hogy van-e vadveszélyt jelző tábla nem tudom biztosan, de Én úgy emlékszem és a Rendőr is azt mondta hogy 90%ban biztos benne hogy nincs.

Ennyit a Blitzről... -_-

Idézem:

"Az ütközéseknél rendszerint az autós és a vad, a vadásztársaság is vétlen. Az őz, fácán nem tudja, hol és mikor mehet át, az autós egy hirtelen elé ugró vagy repülő vaddal szemben tehetetlen. A veszélyes üzem elvén a vadászatra jogosult és az autós is viseli a saját kárát. Ma már ilyen kárra biztosítást sem kötnek." :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ütött már el valaki úgy vadat hogy a rendőrséget is kihívta hozzá? Mi lett belőle? Mire számíthatok? Talán kártérítés a vadásztársaság részéről?

Azt hogy van-e vadveszélyt jelző tábla nem tudom biztosan, de Én úgy emlékszem és a Rendőr is azt mondta hogy 90%ban biztos benne hogy nincs.

Ennyit a Blitzről... <_<

Én igen. Az előző Astrámmal, egyszerre két őzet. Sötét volt, és mivel összetört rendesen az autó eleje, és volt cascóm, kihivtam a rendőröket. Nem helyszíneltek, csak szóltak a vadászoknak. Csak megkérdezték, mennyivel mentem. El is engedtek haza, ők várták meg a vadászokat. Mindkét őz elpusztult.

Szerencsére, a vadveszély tábla előtt történt pár száz méterrel. Ha utána lett volna, ki kellett volna fizetnem az őzeket. Így nem lett semmi belőle, csak egy két soros ujságcikk a helyi ujságban. :rolleyes:

A casco pedig fizetett.

Link to comment
Megosztás:

9 nap mulva lejár az ideiglenes engedélyem a sötétítésre, és a kis kártya még most sem jött meg.... Mikorra kéne megjönnie ha július 2.-án csinálták a sötétítést???? <_< :rolleyes:

Akkor meg mit vakarózol? :) Majd ha már "holnap lejár..." lesz akkor szenvedj B)

Zsolti... őőő... úúúbazzeg -_- mennyire? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.