Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

90es évek elején elég sok BMW és Mercedes hordott ilyet.

Nekem ez kiesett, no nem azért, mert akkor éltem részeges életem....

Keverlek benneteket... Első pillantásra hasonló kép.... ugyanúgy klubtagok, név hosszba se nagyon eltérő..

Alakfelismerés? Karakterfelismerés?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Rég voltam itt....(itteni viszonylatba rég) De ha már itt vagyok had arcoskodjak egy kicsit. Megérkeztek a Koni gátlók és rúgók :rolleyes: Kéne majd egy kis segítség a cseréhez <_< Mit gondoltok, meg tudom oldani egyedül, vagy neki se álljak. Azt hiszem kell hozzá valami rúgóösszehuzzó szerszám, vagy elég a kis spanifer? :D Még az autókereskedők műsorba láttam -_-

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Rég voltam itt....(itteni viszonylatba rég) De ha már itt vagyok had arcoskodjak egy kicsit. Megérkeztek a Koni gátlók és rúgók :rolleyes: Kéne majd egy kis segítség a cseréhez <_< Mit gondoltok, meg tudom oldani egyedül, vagy neki se álljak. Azt hiszem kell hozzá valami rúgóösszehuzzó szerszám, vagy elég a kis spanifer? :) Még az autókereskedők műsorba láttam -_-

Naaaa, hát grat :D

Mennyit kóstált ? B)

Link to comment
Megosztás:

Naaaa, hát grat -_-

Mennyit kóstált ? :D

Köszi!

Forintra átszámolva: 26000HUF volt a rugó, a hozzávaló gátlók pedig 53900HUF. Fix keménységű, Fix magasságú 60/40-es. Deutsch országból hozták :rolleyes: És persze azt mondták ennél olcsóbban nem kapom meg...........Hát remélem <_<

Link to comment
Megosztás:

...tavaly sokat segített a tetőléc a navigálásban... :D

Tetőléc? Nekem abból van a csomitartóm. B)

Csetelés folyik a semmiről. :rolleyes:

Az-az, beszállsz? :)

Asszem erre mondják : vizuális környezetkárosítás <_<

Az orális környezetkárosítás az meg Blizten lesz vasárnap hajnalban? -_-

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Rég voltam itt....(itteni viszonylatba rég) De ha már itt vagyok had arcoskodjak egy kicsit. Megérkeztek a Koni gátlók és rúgók :rolleyes: Kéne majd egy kis segítség a cseréhez <_< Mit gondoltok, meg tudom oldani egyedül, vagy neki se álljak. Azt hiszem kell hozzá valami rúgóösszehuzzó szerszám, vagy elég a kis spanifer? :) Még az autókereskedők műsorba láttam -_-

Azért a rugóősszehúzó lenne az igazi. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Forintra átszámolva: 26000HUF volt a rugó, a hozzávaló gátlók pedig 53900HUF. Fix keménységű, Fix magasságú 60/40-es. Deutsch országból hozták :rolleyes: És persze azt mondták ennél olcsóbban nem kapom meg...........Hát remélem <_<

Jól hangzik -_- Ez a beszerelt állapotban is állítható tipus ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.