Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tudod itt mindenki homi, csak mi szeretjük egymást. :rolleyes: -_-

Majd valamit kitalálok, pölö gyógyszert szedek, ás arra nem ihatok. Vagy ez csak olaj a tűzre? <_<

Mondd hogy alkoholtól kiütéses leszel...igyál meg 1 pohár sört vagy valamit..és csípesd magad össze szúnyogokkal..és mondhatod hogy áá...nem lehet..látjátok? a kiütés... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudom ki aggódott azért, hogy miként mászik majd át a feleségén, ha Vuk rácsörög <_< -_-

Tényleg, volt már ilyen is. B) Még jó hogy a kocsinak mindkét oldalon van ajtaja, bármerre fordulhatok. B)

Ezt már Márk használja. :)

Affene.... :rolleyes: Beültetett kapszulám van alkoholizmus miatt? Vagy azt meg kivágjátok? :D

Link to comment
Megosztás:

Mi jöhet még ma?

Reggel elindultunk Veszprémből Pestre melozni. Fehérváron leakasztottam a hátsó dobot, mert előtte a cső teljesen megadta magát, és gondoltam elég gáz lenne este a Fókuszban szerepelni, mert egy Cobra 11 es tömegbalesetet okozok az M7 esen. Utközben hallom a rádioban, hogy Tárnoknál baleset miatt teljes utzár van. Azzal a mozdulattal le az M7 ről, és a régi 7 esen zötykölődtem majdnem Törökbálintig. Megkésve odaértünk, keverném a festéket, kiderült hogy nem jó szint kevertek ki a festékboltban. ÁÁÁÁÁÁ. Irány a Baumax. Ott hallom, hogy baromira zörög a kipuff.Alánézek, a cső szépen felfekszik a hátsó hidon, és csak alapjáraton dörömböl. Mondom OK, semmi gond. De mitől csupa takony a hátsó hid? Megnézem, GÁZOLAJ. :rolleyes: Kinyitom a motorházat, az egész motortér uszik a gázolajban. A géptetőről is csöpögött. Nagynehezem megtaláltam.Résolajcső, vagyis a záródugó volt elrepedve. Az egyik hosszabb résolajcsőből vágtam egy darabot, és csavart tekertem bele, igy talán jó lesz. Nem lett jó. B) Másikbol is vágtam, igy már jó lett. Persze mind a kettő rövid lett, és nagyon feszült. Én is az voltam. B) Utána feltörtem egy terasz járolapot, és a törmeléket sitteszsákba szórtuk. Vittem a mumához, a hegyes darabok kivágták a zsákot, és összeszabdalták a lábszáramat. Most még megyek le, és kicserélem az összes résolajcsövet, és megyek egy motormosásra. Plusz felkötözöm a kipuffot, hogy ne zörögjön, mert időm nem lesz mostanában rendesen visszahegesztetni.

Hurrá Hétfő. <_< -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Azt te csak hiszed. Amikor SS 2 karton sörrel járkál naphosszat a hóna alatt, mata részegen, mert mindenhol iszik, és mégsem fogy a sajátja... :rolleyes:

Szó szerint igy volt. <_< -_- Szegény cipelte, hogy igyunk, kinálgatott mindenkit, de a vége az lett hogy mindenhol őt itatták, és cipelhette a nehéz súlyokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Igaz, azt sem tettem hozzá, hogy szerelmi kapcsolatról beszélek, nem csak testiről. Szerintem ha az ember szerelmes, van valami erős késztetése arra, hogy Őt lássa a másik a legszebbnek, legcsinosabbnak (stb.) a világon, még akkor is ha ez egyébként nem így van. A féltékenység ugyanez a téma, ha szereted, félted, hogy talál egy Nálad jobbat. Nyilván ez akkor jó, ha megmarad egészséges határokon belül, de kell, mert akit egyáltalán nem féltenek az nem is fontos a másik számára. Teszem hozzá rögtön, ez saját vélemény. Nőböl vagyok, érzékenyebb... :rolleyes: ...vagy nevezzük ahogy akarjuk. B)

B) énis ugyan igy gondolom..meg a elözö hozzászolásodban is az hogy nem esik jól egy nőnek az ha párja másra csorgatja nyálát miközbe vele van..azegy dolog hránéz és kész de az h pl megis fordu l utána mi közbe fogja kezed vagy akármi az már durva..de persze cskaugy megjegyzem én mindig ezért kaptam/kapom az ivet mert én isi gy gondolom,szóval muxáj voltam 1-2dolgot megxokni és lexarom tablettázni..most nix gond,deha még mellé nemis naon jo a kapcsoalt akkor nagyon xar tud lenni ez az egész..remélem majd összefutunk ha jösz blitzre :D

Héééé. Lányok, nem kell mindjárt a torkunknak esni. :D :D

Azt gondolom, <_< most lebuktam. :) Én vagyok Hamupipőke... :D

Hoppá Hoppá. -_-

Link to comment
Megosztás:

Mi jöhet még ma?

Reggel elindultunk Veszprémből Pestre melozni. Fehérváron leakasztottam a hátsó dobot, mert előtte a cső teljesen megadta magát, és gondoltam elég gáz lenne este a Fókuszban szerepelni, mert egy Cobra 11 es tömegbalesetet okozok az M7 esen. Utközben hallom a rádioban, hogy Tárnoknál baleset miatt teljes utzár van. Azzal a mozdulattal le az M7 ről, és a régi 7 esen zötykölődtem majdnem Törökbálintig. Megkésve odaértünk, keverném a festéket, kiderült hogy nem jó szint kevertek ki a festékboltban. ÁÁÁÁÁÁ. Irány a Baumax. Ott hallom, hogy baromira zörög a kipuff.Alánézek, a cső szépen felfekszik a hátsó hidon, és csak alapjáraton dörömböl. Mondom OK, semmi gond. De mitől csupa takony a hátsó hid? Megnézem, GÁZOLAJ. :rolleyes: Kinyitom a motorházat, az egész motortér uszik a gázolajban. A géptetőről is csöpögött. Nagynehezem megtaláltam.Résolajcső, vagyis a záródugó volt elrepedve. Az egyik hosszabb résolajcsőből vágtam egy darabot, és csavart tekertem bele, igy talán jó lesz. Nem lett jó. B) Másikbol is vágtam, igy már jó lett. Persze mind a kettő rövid lett, és nagyon feszült. Én is az voltam. B) Utána feltörtem egy terasz járolapot, és a törmeléket sitteszsákba szórtuk. Vittem a mumához, a hegyes darabok kivágták a zsákot, és összeszabdalták a lábszáramat. Most még megyek le, és kicserélem az összes résolajcsövet, és megyek egy motormosásra. Plusz felkötözöm a kipuffot, hogy ne zörögjön, mert időm nem lesz mostanában rendesen visszahegesztetni.

Hurrá Hétfő. <_< -_- :D :)

Tesóm ugyanígy járt az ex-Caravanjával (sőt azóta már egyszer az új tulaja is), csak ő így hazajött vele Debrecenből.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.