Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te is támadj csak támadj! :rolleyes: <_<

Nem tudják ezek, hogy mi a jó. -_- Nem azt mondom, hogy a tehén a nyerő, de azért lehessen bele kapaszkodni. Hiába néz ki egy csaj iszonyat jól, ha olyan mint a gebe. Az már más kérdés, ha jól néz ki és alakja is van hozzá, nem csak zörögnek a csontjai minden egyes lépésnél.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudják ezek, hogy mi a jó. <_< Nem azt mondom, hogy a tehén a nyerő, de azért lehessen bele kapaszkodni. Hiába néz ki egy csaj iszonyat jól, ha olyan mint a gebe. Az már más kérdés, ha jól néz ki és alakja is van hozzá, nem csak zörögnek a csontjai minden egyes lépésnél.

Nekem tetszenek azok a csajok, akiken lehet mit fogni. De nekem is csak addig jön be egy csaj, amíg csak egy személyre elegendő kapaszkodó van rajta. A tömeg közlekedési eszközöket már nem csípem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudják ezek, hogy mi a jó. :rolleyes: Nem azt mondom, hogy a tehén a nyerő, de azért lehessen bele kapaszkodni. Hiába néz ki egy csaj iszonyat jól, ha olyan mint a gebe. Az már más kérdés, ha jól néz ki és alakja is van hozzá, nem csak zörögnek a csontjai minden egyes lépésnél.

A kritikusoknak meg azt üzenem, hogy jobban járnak ha felvesznek egy szemellenzőt Blitzre, mert én sem vagyok pehelysúlyú és márpedig LE FOGOK VETKŐZNI fürdőruhára! <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszenek azok a csajok, akiken lehet mit fogni. De nekem is csak addig jön be egy csaj, amíg csak egy személyre elegendő kapaszkodó van rajta. A tömeg közlekedési eszközöket már nem csípem. -_-

Igen??? És amíg nem volt kocsid mivel jártál?! :D :D

A kritikusoknak meg azt üzenem, hogy jobban járnak ha felvesznek egy szemellenzőt Blitzre, mert én sem vagyok pehelysúlyú és márpedig LE FOGOK VETKŐZNI fürdőruhára! :) B)

HŰHAHŰHAHŰHA!!!!! <_< :D

Végülis szabad strand lesz, mindenki azt csinál ott és abban amit akar. :D

Najó azt azért tegyük hozzá, hogy bizonyos határokon bellül. :rolleyes: B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.