Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Éjjel volt szerencsém fürdeni a Balatonban. Hát valamivel melegebb vizet vártam. De azért kellemes volt :rolleyes: Főleg kettesben az asszonnyal ...... :D

<_< -_-

Erről valahogy eszembejutott amit a Family guyban peter mondott az űrbéli kalandjairól....

" egy idő után hógömbben éreztem magamat "

Link to comment
Megosztás:

Nem menjetek a napra :D :)

Mekkora emelkedő volt, ha már a traktor sem bírja? -_- Errefele ahol én másodikban ott a 1.9-es TDI-vel 4-ben megyek fel.

3x annyi lóval korántsem olyan problémás :rolleyes:

Szerintem kérd el valakinek a számát, aki ott lesz. Aztán felhívod, és egymásra találtok. :P

Társkereső B) harmincharmincnyóccázhúsz.. B)

Ha már a Blitzről van szó, hogy helyezkedjünk el a Campingben? Csoportosuljunk egy kupacba, mint F Astrások innen a fórumról, vagy mindenki ahová tud? Csak mert sokan nem ismerjük egymást személyesen, így nehéz lesz megtalálni egymást, ha szétszóródunk.

Na nekem aztán mindegy lenne mert ugyanúgy komálom mantásékat, astrásékat, vectrásékat, kóózásékat de valszeg a kadétosok közt lelnétek meg.. <_< :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kemény csaj az asszony :P tiltáson járatja a kézimixert.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gumit nem éget ? :)

Inkább a motorja tekercseit -_- hirtelen közbe is kellett avatkoznom :rolleyes: de mostmár pörög ahogy kell :D na ez a gyorsszervíz.. B)

5ezer Ft/perc, s garantáltan megtalálod életed párját B)

Cégesem van <_< de rühellek telegrácsolni :D nagyon bele kell merülnöm, hogy a havi számlán túllépjem a 600 pízt... :D

Link to comment
Megosztás:

Nenem, asszem csak 80ló. De nyomaték az van rendesen. Rendszeresen 2-ből indulok, az egyes olyan felezős. Pedig a is 94-es gép.

1x elgurultam egy másik helyre a góré T4-esével, furcsa volt, hogy 80-90 közt pörög 2400-at <_< szal mondjuk eléggé áttételfüggő is a dolog.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A hiba az ön készülékében van. <_<

Nenem, asszem csak 80ló. De nyomaték az van rendesen. Rendszeresen 2-ből indulok, az egyes olyan felezős. Pedig a is 94-es gép.

Nem véletlenül mondják, hogy dízeleknél az egyes sebességi fokozat csak "kimozdító" fokozat. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Még azt sem tudom pénteken innen a csapatból ki lesz ott. :rolleyes: Van olyan aki nem is adja oda a számát. -_- Na, majd feltalálom magam. Este felé megjön Tiv. is, Őt meg már megismerem. Addig majd nézelődök. :D

Időben odaérek remélem, majd elnavigállak. :)

Gondolom tart tőle, hogy éjjel-nappal hívogatnám. B)

Na, jó de ez alapján csak Te ismernél meg. B)

Engem hivogathatsz. :D

Talán én is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nagyon fiatal vagy még... Tizen-húszéves koromban én is odavoltam a "húúú de helyes" pasikért, akikért rajongtak a lányok. Egyszer "volt egy ilyenem", kár volt. <_<

De nem erről van szó. Nem zavar, ha egy lány 65kg, csak ne ott hajtogassak rajta pinát ahol éppen kedvem van....Ami a képen van meg alulról nyaldossa a mázsát, ha meg nem eszi.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.