Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mekkora emelkedő volt, ha már a traktor sem bírja? <_< Errefele ahol én másodikban ott a 1.9-es TDI-vel 4-ben megyek fel.

Foggalmam sincs mekkora volt, 4.-ben zuhant a fordulat nagyon rohamosan, 3.-ban szintén lassacskán esett a fordulat, másodikban elkapta... ott stagnált és épphogy felment.

Őszintén megmondom, féltem hogy nem megy fel :rolleyes:

Öcsibácsi lehet jobban tudná, Balatonlellén a körforgónál lementünk a 67es főút fele, majd arról letértünk egy Visz nevű falu felé. Na utánna volt ez az emelkedő. Azt hittem a gpst kivágom a francba amikor már legalább félórája a semmibe mentem... és folyamatosan csak felfele felfele felfele majd le le le majd megint fel és így tovább...

Link to comment
Megosztás:

Na jó feladom, melyikőtök öntött a tankjába 20 liter olajat copatásképpen amíg a vízben volt? :rolleyes: B)

<_<

ha valaki megcsinálta írjon, én elküldöm PÜ-ben hogy hol lakok öntse tele minden reggelre ,én pedig meglepődve beírom hogy temeli a gázolajat!!! -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Jó nagy szél van itt..meg fekete felhők. Remélem lesz egy 2-3 órás eső. Frissítene a levegőn.

Nálunk reggel volt egy kis eső és le is hűlt rendesen. Mondjuk ez meg már sok. <_< Lenge kis nyáriruhában fáztam odakint az előbb. :rolleyes:

Semmi se jó. -_-

Link to comment
Megosztás:

Nálunk reggel volt egy kis eső és le is hűlt rendesen. Mondjuk ez meg már sok. <_< Lenge kis nyáriruhában fáztam odakint az előbb. :rolleyes:

Semmi se jó. B)

B) Kisütne a nap 2 óra és felmelegszik :) Itt csak dörög... de olyanokat... :D

Nem túl jól aludtam az íccaka. Forgolódtam..forgott az agyam is. -_-

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkoztam, hogy ha pénteken lemegyek Blitzre, hogy fogok bárkit is megtalálni?! <_< Akasszak egy táblát a nyakamba, hogy én vagyok én, aztán vagy hozzámszólnak vagy elkerül mindenki? :D -_-

Egyáltalán sacc/kb. mennyien szoktak lenni? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkoztam, hogy ha pénteken lemegyek Blitzre, hogy fogok bárkit is megtalálni?! <_< Akasszak egy táblát a nyakamba, hogy én vagyok én, aztán vagy hozzámszólnak vagy elkerül mindenki? :D -_-

Egyáltalán sacc/kb. mennyien szoktak lenni? :rolleyes:

Szerintem kérd el valakinek a számát, aki ott lesz. Aztán felhívod, és egymásra találtok. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kérd el valakinek a számát, aki ott lesz. Aztán felhívod, és egymásra találtok. <_<

Még azt sem tudom pénteken innen a csapatból ki lesz ott. :rolleyes: Van olyan aki nem is adja oda a számát. -_- Na, majd feltalálom magam. Este felé megjön Tiv. is, Őt meg már megismerem. Addig majd nézelődök. :D

Link to comment
Megosztás:

Még azt sem tudom pénteken innen a csapatból ki lesz ott. :rolleyes: Van olyan aki nem is adja oda a számát. B) Na, majd feltalálom magam. Este felé megjön Tiv. is, Őt meg már megismerem. Addig majd nézelődök. B)

má' mé' ne adnák meg...? :D :)

Amúgy csak dörgött...1 szem eső nem esett <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkoztam, hogy ha pénteken lemegyek Blitzre, hogy fogok bárkit is megtalálni?! <_< Akasszak egy táblát a nyakamba, hogy én vagyok én, aztán vagy hozzámszólnak vagy elkerül mindenki? B) -_-

Egyáltalán sacc/kb. mennyien szoktak lenni? :rolleyes:

a fűkasza jó ismertető jel lenne.. :D :D :D B) tuti érdekesen néznének rád ha azzal végig sétálnál.. :)

Link to comment
Megosztás:

Márcsak csuklya kéne. Motoros kaszával, a modernkori kaszás. Aki fórumon beszólt, annak damil éri az arcát. :rolleyes: -_- :D

:) nem bántásként írtam szóval remélem nem leszek áldozat, Dita ugyis tudja miről van szó végül is majdnem alapítottunk egy céget! <_< B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

-_- nem bántásként írtam szóval remélem nem leszek áldozat, Dita ugyis tudja miről van szó végül is majdnem alapítottunk egy céget! :rolleyes: :D :) B)

<_<

Nekünk is van itthon ilyen kasza, de nemigazán használom. Inkább fater. Én a rotációs kapát uralom a szőlőben. B)

Link to comment
Megosztás:

má' mé' ne adnák meg...? :rolleyes: <_<

Gondolom tart tőle, hogy éjjel-nappal hívogatnám. :)

a fűkasza jó ismertető jel lenne.. :D :D -_- B) tuti érdekesen néznének rád ha azzal végig sétálnál.. :D

Na, jó de ez alapján csak Te ismernél meg. B)

Link to comment
Megosztás:

-_- :D :)

Legalább lenne 1-2 jó perce :D B)

Hát ezzel azért Ő aligha ért egyet. B) Sebaj, örülök azoknak akik megtisztelnek azzal, hogy ideadják. :rolleyes: Legalább akkor biztos vagyok abban, ha mégis felhívnám Őket valamiért, nem leszek a terhükre. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel azért Ő aligha ért egyet. :D Sebaj, örülök azoknak akik megtisztelnek azzal, hogy ideadják. :rolleyes: Legalább akkor biztos vagyok abban, ha mégis felhívnám Őket valamiért, nem leszek a terhükre. <_<

miért gondolod így? -_- hogy valakinek is a terhére lennél..!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.