Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van a klubban JLL... rendszámú fehér Caravan? Ma láttam Gárdonyban, idei Blitzes matricával a hátsó szélvédőjén.

Én is láttam egyet a Hungária krt.-on kb. két hete, szintén fehér caravan volt, zöld Blitzes matricával. Létezik egyáltalán zöld vagy csak a szemem káprázott? -_-

Ezek a mai görögdinnyék nagyon átvágósak. Pirosak, de teljesen ízetlenek. <_< Még jó, hogy vettem egy sört is, mert megkívántam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én is láttam egyet a Hungária krt.-on kb. két hete, szintén fehér caravan volt, zöld Blitzes matricával. Létezik egyáltalán zöld vagy csak a szemem káprázott? -_-

Ezek a mai görögdinnyék nagyon átvágósak. Pirosak, de teljesen ízetlenek. <_< Még jó, hogy vettem egy sört is, mert megkívántam. :rolleyes:

Van sokféle szín.

DINNYÉRE SÖRT???? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ezek a mai görögdinnyék nagyon átvágósak. Pirosak, de teljesen ízetlenek. <_< Még jó, hogy vettem egy sört is, mert megkívántam. :rolleyes:

Hámer ezek még nem hungárise dinnyék. Azok szerintem most kb. akkorák, mint egy narancs. Mi is vettünk egyet, háttő a 3/4-e 2 napig volt a hűtőben, azután ment a qkába.

Link to comment
Megosztás:

Meghozták a márvány ablakpárkányokat a házhoz ahol melóztunk, szöke nő a tulaj feleésge, nézegeti de szép, milyen fajta? Olvasom a papírt, valami Jura...... óóó, ott csinálják? Mondom szerintem kor. Jura kor. :D Aha..... Akkor nem Győrben csinálják? Nem B+ ezt bányásszák... :rolleyes: pénzük az van, de műveletlen tuskók. <_< Meg hogyan faragták bele a csigát...mondom belemászott aztán megkövült. -_-

Link to comment
Megosztás:

Aha..... Akkor nem Győrben csinálják? Nem B+ ezt bányásszák... :rolleyes: pénzük az van, de műveletlen tuskók. <_<

Ha tudnád, hogy itt helyben hány ilyen "műveletlen tuskó" van akinek a legnagyobb baja, hogy ordíthasson valakivel aki az ingyenértkereső beosztottja :) sógor is azért hagyta ott a melóhelyét, inkább eljár Debrecenbe -_- bár volt olyan "eset" is nemrégiben, hogy az egyik ilyennek kiporolták a szájából a mocskot.. :D :D B) B)

Link to comment
Megosztás:

Ha tudnád, hogy itt helyben hány ilyen "műveletlen tuskó" van akinek a legnagyobb baja, hogy ordíthasson valakivel aki az ingyenértkereső beosztottja :D sógor is azért hagyta ott a melóhelyét, inkább eljár Debrecenbe :rolleyes: bár volt olyan "eset" is nemrégiben, hogy az egyik ilyennek kiporolták a szájából a mocskot.. <_< B) :) B)

Ők végülis normálisak, csak acsaj olyan egyszerű mint a faék. Megjön kiszáll a légkondis Toyotából, kint állok az álláson a tűző napon, aszongya, hú hogy tűz a nap, nincs meleged? Nincs, hogyan lenne, nem a verejték gyűlik alattam tócsában, hanem behuggyoztam. :D Erre nézi elöl a gatyámat. -_-

Link to comment
Megosztás:

Ők végülis normálisak, csak acsaj olyan egyszerű mint a faék. Megjön kiszáll a légkondis Toyotából, kint állok az álláson a tűző napon, aszongya, hú hogy tűz a nap, nincs meleged? Nincs, hogyan lenne, nem a verejték gyűlik alattam tócsában, hanem behuggyoztam. -_- Erre nézi elöl a gatyámat. :rolleyes:

Erre azt szoktam mondani, hogy fázom.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Na, rövid helyzetjelentés a Balatonról. Ma este lementem a strandra, a kisebbik lányommal.

Tapasztalatok dióhéjban.

Víz van bőven, de meleg mint a pisi. Már csak paprikát és sót kéne beszórni, és kész a halászlé. Komolyan, a tetején forró, deréktájon elfogadható, bokánál kellemesen hűvös. Felfrissülni nem lehet benne.

Ja, Piista. Neeem. Ma sem tanultam meg úszni. :rolleyes: <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Na, rövid helyzetjelentés a Balatonról. Ma este lementem a strandra, a kisebbik lányommal.

Tapasztalatok dióhéjban.

Víz van bőven, de meleg mint a pisi. Már csak paprikát és sót kéne beszórni, és kész a halászlé. Komolyan, a tetején forró, deréktájon elfogadható, bokánál kellemesen hűvös. Felfrissülni nem lehet benne.

Ja, Piista. Neeem. Ma sem tanultam meg úszni. :rolleyes: <_< -_-

Akkor blitzre hozzad az idősebb lányod. Én majd bemegyek vele messzire, és lesz esélyed megtanulni úszni. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na, rövid helyzetjelentés a Balatonról. Tapasztalatok dióhéjban. Víz van bőven, de meleg mint a pisi. Már csak paprikát és sót kéne beszórni, és kész a halászlé. Komolyan, a tetején forró, deréktájon elfogadható, bokánál kellemesen hűvös. Felfrissülni nem lehet benne.

Naggggyon jóóóó -_- csak maradjon még így 1 hónapig.. :D :)

Akkor blitzre hozzad az idősebb lányod. Én majd bemegyek vele messzire, és lesz esélyed megtanulni úszni. B) B)

Csak nehogy beszerezzen egy 30-06-ost addig.. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Na, rövid helyzetjelentés a Balatonról. Ma este lementem a strandra, a kisebbik lányommal.

Tapasztalatok dióhéjban.

Víz van bőven, de meleg mint a pisi. Már csak paprikát és sót kéne beszórni, és kész a halászlé. Komolyan, a tetején forró, deréktájon elfogadható, bokánál kellemesen hűvös. Felfrissülni nem lehet benne.

Ja, Piista. Neeem. Ma sem tanultam meg úszni. <_< -_- :D

Nem tudom mi olyan izgalmas a Balatonba........Vagyis még nem jártam oda minden nap dolgozni, én is odamentem nyaralni :)

Készül a tükörburkolat, csak közbe jött egy dolog, így csak hétfőn állok neki, valamilyen színt kutyulni hozzá. úgy gondolom a 369-es szín lesz a kiindulóalapom....nem egyszerű.....rengeteg kártyát kell átnézni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.