Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt mit kell nézni ?

Illetve mit kellene látni ? :rolleyes: <_< -_-

Van ott a jobb oldalon pár kapcsolódó videjó :P én még azóta is röhögök rajta :D ennyi eszelőst egy erdőben :D és évről évre egyre durvul.. :P

Állati volt sacc 100-zal végigsöpörni a ruhagyári úton, mögöttünk egy szikrázó géptetővel meg rajta Kicsi Huszival.. :) B)

Csak nem a szörfös szitu? B)

Az :D :D

Link to comment
Megosztás:

4000ért vettem xe leőmlőt :rolleyes:

De nem érdekel a téma, mert mindíg te vagy az okosabb, és itt a te szavad számít ezen a forúmon............

És ez engem hol érint? Azért, mert egy tucatterméket valamilyen kocabontásból olcsón megkaptál, még nem kell azt mondani egy olyan leömlőre amiből talán nincs is másik az országban, hogy 6000. <_< Örülj neki. Vágass rá talpat, gondolom ez is simán megvan neked egy ezresből, varrasd össze, aztán meg fizess a kipuffosnak 20000(a te árad szerint 3000), hogy valahogy felkerüljön... -_-

Senki sem kérdezte, hogy mennyiért vetted. Én is tudok sok mindent szerezni jóval ár alatt, de ez nem tartozik senkire. Az meg hogy mennyiért árulom, végképp nem tőled függ, majd azt én eldöntöm.

Nem mindig, de azért rájöhettél volna már, hogy általában nem ok nélkül mondom amit mondok. Talán lehet, hogy már végigcsináltam ezt azt, és TALÁN emiatt számít az én szavam valamit is a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

És ez engem hol érint? Azért, mert egy tucatterméket valamilyen kocabontásból olcsón megkaptál, még nem kell azt mondani egy olyan leömlőre amiből talán nincs is másik az országban, hogy 6000. <_< Örülj neki. Vágass rá talpat, gondolom ez is simán megvan neked egy ezresből, varrasd össze, aztán meg fizess a kipuffosnak 20000(a te árad szerint 3000), hogy valahogy felkerüljön... -_-

Senki sem kérdezte, hogy mennyiért vetted. Én is tudok sok mindent szerezni jóval ár alatt, de ez nem tartozik senkire. Az meg hogy mennyiért árulom, végképp nem tőled függ, majd azt én eldöntöm.

Nem mindig, de azért rájöhettél volna már, hogy általában nem ok nélkül mondom amit mondok. Talán lehet, hogy már végigcsináltam ezt azt, és TALÁN emiatt számít az én szavam valamit is a fórumon.

Ha már itt tartunk, említettél valami első rugókat, narancs-narancs jelzésűt talán, azokról van valami infó?

Amúgy jó volt a víz? Gondolom elég meleg lehet már. Még pár éve le szoktunk menni ilyenkor meló után is, ha úgy jöttek össze a műszakok a haverokkal, de mostanában valahogy nem sikerül :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk, említettél valami első rugókat, narancs-narancs jelzésűt talán, azokról van valami infó?

Amúgy jó volt a víz? Gondolom elég meleg lehet már. Még pár éve le szoktunk menni ilyenkor meló után is, ha úgy jöttek össze a műszakok a haverokkal, de mostanában valahogy nem sikerül -_-

Hát, odaadtam agresszorAndrisnak, belerakta vmi autóba, de nagyon terepes lett, úgyh majd visszaadja. Ez viszont még nem történt meg.

A víz jó meleg már, de sokan voltak. <_<

Mi is leugrunk. Péntektől vasárnapig a vízben fogok tartózkodni, mert ha már egyszer lejutok akkor kihasználom :D

Tényleg... Víz milyen? :rolleyes:

Szarni kimész ugye? :)

Link to comment
Megosztás:

Mert többet nem ér <_<

De főleg nem 30-at. Szerintem meg senkit se érdekel, hogy matting.... De csak azért ilyen drága, mert ez egy nagy tuning cég, szerintem, fillérekből csinálják meg, és drágán eladják.

Erről ennyit...... :rolleyes:

Aha,mer ugye a csőhajlítógépet ingyé vették a kipuffosnál és neked bagóért hajlítanak majd ilyet...

Nem patentívből kell összekendácsolni valamit,ami kb olyan,mint a gyári...

Bár mondjuk sosem értettem mi az értelme egy ilyen kipuff tuningnak,ha belül nem nyúlsz a hengerfejhez,szívó oldalhoz stb ennek semmi értelme.

Link to comment
Megosztás:

Te sem tudsz úszni és vasárnapra jön valaki, aki igen ? <_<

Nos a víz nedves B)

De. Én tudok úszni. És szeretek is, csak alkalmam nincs rá olyan sűrűn mint szeretném :D

Tényleg... De... a söröm is nedves meg ha már megdolgoztam érte akkor a ... -_- csak azokban nem lehet úszni... :rolleyes:

A víz jó meleg már, de sokan voltak. B)

Szarni kimész ugye? :D

Látod? Ha utóbbit veszed előre, a környéken megszűnik az előbbi :D :D :) :P

Link to comment
Megosztás:

Aha,mer ugye a csőhajlítógépet ingyé vették a kipuffosnál és neked bagóért hajlítanak majd ilyet...

Nem patentívből kell összekendácsolni valamit,ami kb olyan,mint a gyári...

Bár mondjuk sosem értettem mi az értelme egy ilyen kipuff tuningnak,ha belül nem nyúlsz a hengerfejhez,szívó oldalhoz stb ennek semmi értelme.

Nyilván nem ingyé van a cső hajlító nem is az a lényeg. Hanem hogy nem ér annyit a kész termék. ENNYI. Semmi értelme. És igen a jobb kipufogó gáz áramláshoz kell a rendszer, de gyári mennyiségű elégetett ü.anyaghoz felesleges. De akkorsem ér magában a leömlő semmit SZERINTEM. Akkor már egy komplet rendszer.

Link to comment
Megosztás:

Uraim. Be lehet fejezni a leömlő témát. Akit érdekel, az felhív, felveszi a kapcsolatot. Akit meg nem, az foglalkozzon mással. Nem véletlenül gyártják ezeket a szarokat. Az hogy kinek mennyit ér és mennyire hisz benne KIBASZOTTUL NEM ÉRDEKEL. Ha nem tetszik az ár, el kell menni proexbácsihoz, janóbácsihoz, vagy alkeszjózsihoz a szomszédba, hogy csináljanak rendszert. Stefant meg lehet kérdezni, most csináltatott leömlőtől. Külön leömlőt 50e fttól csinálnak, és itt megint csak nem érdekes, hogy ki hívő és ki nem az.

PONT

Link to comment
Megosztás:

Uraim. Be lehet fejezni a leömlő témát. Akit érdekel, az felhív, felveszi a kapcsolatot. Akit meg nem, az foglalkozzon mással. Nem véletlenül gyártják ezeket a szarokat. Az hogy kinek mennyit ér és mennyire hisz benne KIBASZOTTUL NEM ÉRDEKEL. Ha nem tetszik az ár, el kell menni proexbácsihoz, janóbácsihoz, vagy alkeszjózsihoz a szomszédba, hogy csináljanak rendszert. Stefant meg lehet kérdezni, most csináltatott leömlőtől. Külön leömlőt 50e fttól csinálnak, és itt megint csak nem érdekes, hogy ki hívő és ki nem az.

PONT

Kemény vagy Csoki. :rolleyes:

Legközelebb ne írj be ide ilyeneket! <_<

Link to comment
Megosztás:

Zafirára keresek dísztárcsát, mert a 4-ből kettőt én hagytam el, egyet fater (bár ezt is megpróbálta párszor rám fogni) és most képes egy darabbal járni. Kérdeztem miért nem veszi le legalább azt is, de sok esélyem nincs. (kénytelen leszek elhagyni azt is -_- ) Csergőnél egy szem darab volt, az is valami 4500 körülért, úgyhogy nekiálltam keresni raccsingbazáron, és egyéb helyeken... Valami hihetetlen hogy milyen vackokat akarnak emberek eladni <_< Meg azt se gondoltam eddig hogy van ember aki képes cm-ben megadni a dísztárcsa méretét amikor el akarja adni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.