Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja-ja gonddolom a tőttésoldalban áll orral lefele. :D B)

Én sem tudok, a család próbált tanítani, először hátonfevés-lebegés, asszony fogott, na most elengedlek, lebegj! Blubbbb... :rolleyes: Itt be is fejeztük. :D

-_- :D :)

Úszással kapcsolatban mindig azon nevetek ha valakit kérdezek hogy tud-e úszni és azt mondja hogy: Igen! Kutyaúszásban! B) <_<

Link to comment
Megosztás:

Na brávó B)

Már értem, hogy miért nem jársz a Balcsihoz :D :D

:D :) B)

Én sem tudok, a család próbált tanítani, először hátonfevés-lebegés, asszony fogott, na most elengedlek, lebegj! Blubbbb... -_- Itt be is fejeztük. :P

Ilyen nincs :D

Pedig van. Én is próbáltam ráfeküdni a vizre, mint mások akik ugy aludtak. Ugy csuklottam össze mint a calostok, és zúgtam le a fenékre. :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez egy kemping, szerintem pontosan úgy ahogy írtad. Beállhatsz az autóval és sátorozhatsz, de nyilván aludhatsz a kocsidban is. Ha 100%-os választ szeretnél, írj a Blitz-es topicba.

Kösz a választ, majd tovább érdeklődök a topicba.

Link to comment
Megosztás:

Hozzászólások: 12,010

Kapok valamit? :D

A "Hónap Off-királya" címet :P -_- :D

Lacikánk spórol ám! :) jót tette hogy nem autópályán ment!

Mondtam én.. :rolleyes: :D

Na majd meglátod! :D

Indiánok a folyóparton:

-Uff!

-Úfik a q..(-dolgozó lány) anyád, én már úftam eleget..

B) B) :D

Ne aggódj cartárs, majdcsak dob utánad valaki egy pótkereket.. <_< :P

Link to comment
Megosztás:

Te Zotya! A hullák lebegnek a vízen, szal szólj asszonypajtásnak, hogy lépjen a tettek mezejére :D B)

Aha, de csak 3 hét után. :D A strandon kihúznak egy fószert a vízből, egy önkéntes egyből ráveti magát, lélegezteti szájból-szájba. Mindenki nézi, egyszercsak valaki megszólal:

-Hagyja abba jóember, korcsolya van a lábán! :rolleyes:

A "Hónap Off-királya" címet :) <_< -_-

Az eddíg is az enyém volt, bár voltak trónkövetelők, de a rutinommal legyőztem őket. B)

Link to comment
Megosztás:

a rutinommal legyőztem őket. :P

Gondoltam :)

háát nem tudom! -_- :P

amúgy nem tudom a média meg a rádiók kit mennyire érdeklenek de a mai hír: Link

Deee ;) mikor kapaszkodna bele azt elkezd forogni a vízen a kercsi :D a szerencsétlen meg próbálna méginkább.. B) B)

Mivel a 2 csatornán kívül semmi más nem jön a melóhelyemen így kénytelen voltam őket hallgatni (azóta megoldottam egy fm transzvesztivel :D ) az utsó 1 hónapban csak magukat sajnáltatták <_< azt jött a 2 másik, takarosan kialakult az is, egész tűrhető tracklistával a hallgatók igényeinek nagyjából megfelelően, persze maradt pár régi bringás is azért műsort adni és itt cseszték el. Minden hajnalban elismétlik az előző napi kinlódásukat :P úgyhogy marad a memóriakártya és a saját kedvenceim :rolleyes: pedig nagyon szeretek rádiózni :P azt az antennaerdőt ami a padláson van meg sem merem mutatni.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.