Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy kis eligazítást kérek. Az Opel találkozón mit jelent, hogy "Jegytípus pl.: szerdától nem klubtagnak 14.000,-Ft". Egész pontosan mit kapok ezért? Szállást, vagy csak beállhatok a kocsival? Ha szállást is akkor milyet? Vihetem a sátrat, vagy alhatok a kocsiba? Ti már biztos voltatok ilyenen, légyszí homályosítsatok fel engem is. Vagy érdeklődjek BW topicban? Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Végülis az audi is egy drága folszvágen mi? Meg a merci sem ér annyit. Álomvilágban élsz?

Menj el a proexhez, vagy janóhoz, akármelyikhez, 50alatt szóba se állnak veled.

Arról nem is beszélve, hogy 6000ért egy xe leömlőt nem kapsz, amire még vágatni kell talpat, és az sem 6000 <_<

4000ért vettem xe leőmlőt :rolleyes:

De nem érdekel a téma, mert mindíg te vagy az okosabb, és itt a te szavad számít ezen a forúmon............

Link to comment
Megosztás:

Húzós lenne a tisztítása, karbantartása. :)

Ha lenne egy ilyenem elhiszed hogy nem ez lenne a legnagyobb problémám? <_< B)

Éppen el lennék foglalva azzal hogy csináljak valahogy egy dízel Veyront -_- B)

4000ért vettem xe leőmlőt :D

De nem érdekel a téma, mert mindíg te vagy az okosabb, és itt a te szavad számít ezen a forúmon............

Kicsit érzékeny a lelked nem? :D :rolleyes: Szúúúszááá...

Hozzászólások: 12,010

Kapok valamit? :D

Beszólást mert 12.011... :D

Link to comment
Megosztás:

Zotya! :rolleyes: Lacika üzeni, hogy "teli lett tankolva az autó, most van benne 545 Km, a mutató pedig a 25 literes és a felette lévő vonal között van. Igen, fölötte, és nem az alatta lévő vonal".

Egyébként jól érzik magukat, sokat fürdenek, horgásznak és már egy rakás halat fogott. <_<

Link to comment
Megosztás:

Zotya! :rolleyes: Lacika üzeni, hogy "teli lett tankolva az autó, most van benne 545 Km, a mutató pedig a 25 literes és a felette lévő vonal között van. Igen, fölötte, és nem az alatta lévő vonal".

Egyébként jól érzik magukat, sokat fürdenek, horgásznak és már egy rakás halat fogott. <_<

Én meg azt üzenem hogy... nem... inkább elküldöm sms-ben -_- :D :)

Link to comment
Megosztás:

Zotya! :rolleyes: Lacika üzeni, hogy "teli lett tankolva az autó, most van benne 545 Km, a mutató pedig a 25 literes és a felette lévő vonal között van. Igen, fölötte, és nem az alatta lévő vonal".

Egyébként jól érzik magukat, sokat fürdenek, horgásznak és már egy rakás halat fogott. <_<

Lacikánk spórol ám! -_- jót tett hogy nem autópáylán ment!

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: már most sajnálom a Corsást -_- nem lesz egyszerű dolga.. Q7 sofőr milyennek tűnik? :D

tompa kis puffanás volt, kinézek, épp egy öreg nő parkol ki a szemközti parkolóból, mondom te jó ég ez nekiment a cucunak!? aztán láttam csak h állnak félre, q7nek semmi baja nem láccot innen, kb 5 percet álltak itt. a csávó kb a vállamig ért <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis eligazítást kérek. Az Opel találkozón mit jelent, hogy "Jegytípus pl.: szerdától nem klubtagnak 14.000,-Ft". Egész pontosan mit kapok ezért? Szállást, vagy csak beállhatok a kocsival? Ha szállást is akkor milyet? Vihetem a sátrat, vagy alhatok a kocsiba? Ti már biztos voltatok ilyenen, légyszí homályosítsatok fel engem is. Vagy érdeklődjek BW topicban? Előre is kösz.

Mivel ez egy kemping, szerintem pontosan úgy ahogy írtad. Beállhatsz az autóval és sátorozhatsz, de nyilván aludhatsz a kocsidban is. Ha 100%-os választ szeretnél, írj a Blitz-es topicba.

Link to comment
Megosztás:

Zotya! :rolleyes: Lacika üzeni, hogy "teli lett tankolva az autó, most van benne 545 Km, a mutató pedig a 25 literes és a felette lévő vonal között van. Igen, fölötte, és nem az alatta lévő vonal".

Egyébként jól érzik magukat, sokat fürdenek, horgásznak és már egy rakás halat fogott. <_<

Ja-ja gonddolom a tőttésoldalban áll orral lefele. :D :)

Na brávó :D

Már értem, hogy miért nem jársz a Balcsihoz B) B)

Én sem tudok, a család próbált tanítani, először hátonfevés-lebegés, asszony fogott, na most elengedlek, lebegj! Blubbbb... -_- Itt be is fejeztük. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.