Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem a két elsőnek blokkolnia kellene még száraz asztfalton is. Lehet még össsze kell kopnia. De ha nagyon idegesít vidd el kiméretni, errefele olyan ezer forint körül van. Végülis a max. fékhatáshoz nem kell ha állnak a kerekek, sőt pont az jó ha kicsit még forog , de ugye azért úgy van méretezve, hogy padlózáskor blokkolna. Engem meg pont az zavar, hogy a régivel nem blokkolt, az újjal meg igen. Cseréljünk. -_- :rolleyes:

Annyira azért nem zavar, csak nem tudom, hogy ilyennek kéne lennie vagy nem. 7-800 városi km van bennük, elvileg már összekoptak. Fogni meg kifejezetten jól fognak viszonylag könnyed nyomásra (a réginél sokkal jobban) :D

Nem adom....disznósajt <_<

Link to comment
Megosztás:

Jaj, az nagyon utálatos dolog. B) Tényleg kímélned kéne, nem tudsz legalább egy pár napot otthon maradni vele? Jobbulást! :rolleyes:

Köszi <_<

Ma még itthon, mert más elintéznivaló is volt, de holnaptól meló. Hóvégén szabira szeretnék menni, addig kell egy kis stex.....

Jobbulást. -_- (azt azért ugye tudod hogy a szerszámos cipelés, és a jobbal megindított kormány azért nem tartozik a szigorú pihentetésbe? :D )

Köszi :)

Neeem? Ezt nem tudtam. :D :D Pihenés.....majd a tepsiben B)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom láttad már azt a képet, amin egy kék caravan ki lett pingálva diszperzittel.... <_<

Gondolhatod. -_- Állandóan az lebeg a szemem előtt, amikor cuccolok. Van hogy 4-5 olyan kanna van hátul. Vagy ecsetek higítóban. :D

Most 3 teli kanna, plusz szerszámok. Így megyek holnap reggel pestre. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

-_- no mert?

Mit nem tudnak a Nők? Parkolni. :rolleyes: :D A lakótelepi parkolóban volt 6 hely egymás mellett, de a hülyéje úgy állt be, hogy két helyet elfoglalt nekem meg kellett a legelső, mert az van a legközelebb és odamentem, hogy: "Jónapot kívánok! Maga szerint ez parkolás? - Miért? Rosszul állok? - Idejöttem volna, ha jól? Azok a teli gyeptéglák azért vannak, hogy közéjük álljunk, nem azért, hogy megközöljük a kerekekkel. - De csak várakozom és van még hely. - Igen, én meg itt lakom." Aztán duzzogva arrébb állt. :)

Én meg ma satuztam...geeec B) Még jó, hogy nem is ismerjük egymást. B)

Mérnem ismernénke egymást? <_< Vagy nem erre gondoltál? :D

Link to comment
Megosztás:

Mit nem tudnak a Nők? Parkolni. :rolleyes: -_- A lakótelepi parkolóban volt 6 hely egymás mellett, de a hülyéje úgy állt be, hogy két helyet elfoglalt nekem meg kellett a legelső, mert az van a legközelebb és odamentem, hogy: "Jónapot kívánok! Maga szerint ez parkolás? - Miért? Rosszul állok? - Idejöttem volna, ha jól? Azok a teli gyeptéglák azért vannak, hogy közéjük álljunk, nem azért, hogy megközöljük a kerekekkel. - De csak várakozom és van még hely. - Igen, én meg itt lakom." Aztán duzzogva arrébb állt. :D

itt nálunk egy kis zsákucába tok parkolni h lássam az ablakból a vasat, és havonta legalább 1x bejátszák h beállnak aztán beugranak a takarékszövetkezetbe, stb., azt nagyon szoktam szeretni <_< olyankor ráhasalok a dudára, van amikor 5 percig kell nyomni mire előjön a fasszopója azt még neki áll feljebb... minden nyomott itt rakja le a kocsiját aki metroval megy tovább, szal ha 7-10ig kell mennem valahova akkor ha visszajövök már csak egy utcával arébb tudok parkolni...

Link to comment
Megosztás:

-_- :D :) B) B) ez volt a legjobb az egészben. Kíváncsi lettem volna milyen arcot vág rá! :D

Az ilyen? Semmilyet. Megsértődik, mert a nagyságos asszony méltóztatott kihozni az autót a garázsból és kiderült, hogy nem az övé az utca, mint nekem délelőtt egy jó kis szűk pesti mellékutcában, ami persze 2 irányú. Már majdnem átérek, mikor szemből befordul egy merci, benne papa + mama. Bejön 10m-t és megáll, mert jövök szembe. Félreállni egyikünk sem tud, minden tele parkoló autókkal. Megállok vele szemben, ő meg mutogat, hogy tolassak ki. Inkább én tolassak jó 200 m-t, mint ő 10-et. Mondom ez hülye <_< Lehet hamarabb szabadultam volna, ha kitolatok, mert a mama kiszállt irányítani a papát :rolleyes: 10 m=fél óra. Persze közben mögém is beálltak, így maradt a várakozás.....

Link to comment
Megosztás:

Ennek testvére, amikor beállsz a sorba a lámpánál és egyszercsak "találnak" 2 autónyi helyet, majd egy fél perc múlva még egy autónyit. :D Míg zöldre vált a lámpa, háromszor rendeződik át a sor. <_< Nem tudom felfogni ésszel, miért kell a vonaltól 10 méterre megállni.

Mikor már nagyon unom őket, hagyom hogy "rendeződjenek", én meg maradok a helyemen. Azzal csak az a baj, hogy onnantól kezdve elöttem van a 10 méter és én nézek ki hülyének. -_-

Oda se neki, ez olyan, mint amikor 5 autó áll bénán a parkolóba, beállok hatodiknak ahogy elférek mellettük, aztán mire kijövök elmegy az 5 nyomi, én meg ott maradok keresztben a vonalra álva. Mindenki azt nézi, né má tök üres a parkoló aztán nem bír beállni két vonal közé. :D

igen tetszik ez a videó nem tudom ki látta már..! :D B) B)

26000.DM. hogyan is váltják most a márkát? :rolleyes: :)

Vettünk a Lidl-ben kaját, aztán ilyenkor aláíratjuk a blokkot a pénztárossal, mert a raktárban eszünk, kérdi mit kell ráírnom. Mondom a szép gömbölyű csajszinak, név, telefonszám. :P Elkezdei írni, aztán leesik neki, kacarászik, aztán rárajzolt egy mosolyt :-) ezt tudom csak adni. :D

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Ma ki kaptam a közép boxot a kocsiból. ÉS a váltószoknya felhúzásával elém tárult a hiba amit eddig is sejtettem a váltókar lötyögéséből, hogy kivan kopva a ott a kulissza?! Az a nagy gömbcsukló a váltókar végén, mit kell ahhoz venni, hogy jó legyen?. Olvastam régebben valami leírást hogy házilag is meg lehet mókolni jelenleg a a megoldás is érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Nem met fel a léömlő ?

Nem. <_<

Szasztok.

Ma ki kaptam a közép boxot a kocsiból. ÉS a váltószoknya felhúzásával elém tárult a hiba amit eddig is sejtettem a váltókar lötyögéséből, hogy kivan kopva a ott a kulissza?! Az a nagy gömbcsukló a váltókar végén, mit kell ahhoz venni, hogy jó legyen?. Olvastam régebben valami leírást hogy házilag is meg lehet mókolni jelenleg a a megoldás is érdekelne.

Hát, vehetsz rá új gumit, vagy tekersz rá pár menet szigszalagot, és akkor házilag csináltad. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És az az új gumi mi pénz TUdnak egyáltalán szerezni? Mert a gyújtás elosztóba szimeringet egyik sem tudott rendelni. Szóval azt sejtem, hogy ez megint olyasmi lesz hogy ők még ilyet nem is láttak (közeli autósbolt)

Másik el szaródott a fórum nálam nem az oldalt látom ahol írkálltak az emberek, hanem a legfrissebb hozzá szólást látom és ez előzményeket alul felsorolva. Ha rákattintok valamelyikre azt hozza be. Mit kell csinálni, hogy helyre jöjjön?

Passz, talán hívd fel a csergőt. <_< Ha türelmetlen vagy, akkor marad a szigszalag.

A második részéhez nincs mit mondanom. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ha 7-10ig kell mennem valahova akkor ha visszajövök már csak egy utcával arébb tudok parkolni...

Egyszerű :) ha van szegély a parkolóban akkor jól látható helyen szépen felpingálod rá a rendszámodat azt van mire hivatkozni :D jó pár helyen láttam már ilyent -_- azt ha a közterületes kérdi "a gyerek volt..." :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Másik el szaródott a fórum nálam nem az oldalt látom ahol írkálltak az emberek, hanem a legfrissebb hozzá szólást látom és ez előzményeket alul felsorolva. Ha rákattintok valamelyikre azt hozza be. Mit kell csinálni, hogy helyre jöjjön?

Jobbra középtájt a Beállítások gombra kattintva az Eredetit jelöld be. Lehet ez a gond.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.