Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hmmm...kissé kezdek izgulni mostmár, hogy holnap az úton vajon minden rendben lesz-e <_<

Motor jó, futómű jó, kerekek jók, generátor jó, tegnap kapott új levegőszűrőt...

Csalódni fogok Lujziban ha cserbenhagy -_- Reméljük minden oké lesz.

Ne izgulj, minden rendben lesz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

-_- Zotyát ahogy ismerem abból a rádióból számítógépet is képes lenne csinálni :D :)

A végére meg ilyen lesz :D

star-trek-enterprise-jj-abrams-bridge.jpg

Aztán majd a pincét is átalakítja

startrekmural.jpg

Ráadásnak anti-elborulós polccal :D B) B)

Csak bennem van, hogy öreg már... :rolleyes: Jó persze a motor hibátlan állapotban van, de akkoris...valamiért olyan hülye izgulós érzésem van. <_<

Nyugoggyálle tesa! :D Hiába fiatalabb a maci én akkor is az Astrával szeretek túrázni, valahogy megbízhatóbbnak tartom.. :P

Link to comment
Megosztás:

A végére meg ilyen lesz B)

http://3.bp.blogspot.com/_REkgXByDyuU/Sjbx...rams-bridge.jpg

Aztán majd a pincét is átalakítja

http://cache.gawker.com/assets/images/gizm...artrekmural.jpg

Ráadásnak anti-elborulós polccal :D :rolleyes: <_<

Nyugoggyálle tesa! B) Én hiába fiatalabb a maci akkor is az Astrával szeretek túrázni, valahogy megbízhatóbbnak tartom.. :D

Zotya képes rá... -_- Hajaj.. :D És mindezt az autórádióból,némi papírból, zsinórból, és féltengelydarabkákból :)

Igazad van,sosem hagyott ott még. Tavaly ugye genyóskodott a generátor, de akkorsem állt le. szépen kibírta :P Nah jolvan...bírni fogja a strapát. :D

Link to comment
Megosztás:

2 soros vezérmű lánccal jó lesz? <_< -_- :D

csak a dzsíeszáj cuccal kicsit furcsán mutat.. :rolleyes:

Tényleg. :)

Jaaj...de jó lenne nekem is ilyen fekete árnyalatú első lámpák. De kib*szott jól nézne ki. Most nagyon rámentem erre a fekete/fehér dizájnra. B)

Link to comment
Megosztás:

De multkor összezavartatok...Kell hozzá valami Merci alkatrész? vagy mi volt? :rolleyes:

Mert a videón ahogy látom...festették. Na de szerintem azt itt magyarországon büntetnék ha én a foncsorozást festeném feketére.

<_<

Gondolkodj már egy kicsit...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg. B)

Jaaj...de jó lenne nekem is ilyen fekete árnyalatú első lámpák. De kib*szott jól nézne ki. Most nagyon rámentem erre a fekete/fehér dizájnra. :D

Sárga index búrával? :D :) B)

Narancs üléshuzattal? :rolleyes: <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Azért nem mind1.... :D

Én nem langyulok a tuningkócmócokra :) szal... :rolleyes:

Sárga index búrával? :D :P :P Narancs üléshuzattal? B) B) :D

Zsííííír <_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Két hete Nokiás dobozzal vittem a lét a szerelőnek! :rolleyes:

Hengerfejet cserélt, javított, turbót, (bontottat) meg egyéb javítások, 170 rugó volt a vége!

Tesztelgettem egy hétig, aztán nyaralás. Gyula-Eger-Diósjenő, ma Visegrád (komp)-Bp-Diósjenő.

Elég jól bírja a hegyeket. Egerben bele kellett néznem, mert nem akarta venni az 5.-ket. Nem volt a helyén a stift!

Más komoly bajt nem fedeztem fel, csak az idegesít, hogy valami zörög baloldalt a lábamnál. Nem tudom kitalálni, hogy az ajtóban, vagy ahol a riasztó, meg egyéb elektronikák vannak, a küszöb környékén.

Csak azt nem értem, hogy ott mit bontottak meg, ami aztán zöröghet?

(Illetve, hogy miért?)

A fogyim 600 km. után számolva, majdnem pontosan 5 lityi! <_<

Link to comment
Megosztás:

Két hete Nokiás dobozzal vittem a lét a szerelőnek! :D

A fogyim 600 km. után számolva, majdnem pontosan 5 lityi! :)

Ne aggódj, más is járt úgy :rolleyes: <_<

Az bőven nagyon jó.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.