Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dávid

Emlékszel amikor még ősszel Novyval meg Lalival linkeltük befele az "öreg" oldalakat? :D Szegény Karcsi kitörölt vagy 20-30 hozzászólást <_<

Hogyne emlékeznék B) Tényleg... Karcsit mostanában csak olvasgatni látom időnként, de egyébként nagyon standby-ban van. :rolleyes: Mi lett vele? -_-

Nem kell, már nem tudok mit csinálni vele B)

Nem hiszem hogy bele kötnek, hiszen semmi olyasmi nem látszódik. Mintha nagyon nagyon lenge melltartóba meg bugyiba lenne, nincs ebbe semmi rossz. SZERINTEM :D

Szerkesztés gombod van amúgy :P De szerintem sem lesz, csak kötözködtünk :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hogyne emlékeznék :D Tényleg... Karcsit mostanában csak olvasgatni látom időnként, de egyébként nagyon standby-ban van. :rolleyes: Mi lett vele? <_<

Szerkesztés gombod van amúgy B) De szerintem sem lesz, csak kötözködtünk B) -_- :)

Unja a felesleges szófosást.

Link to comment
Megosztás:

Hogyne emlékeznék :D Tényleg... Karcsit mostanában csak olvasgatni látom időnként, de egyébként nagyon standby-ban van. :rolleyes: Mi lett vele? <_<

Csináltunk 1 jópár hülyeséget... -_-

Bár 1 akkoris volt amikor találkozón voltál itt. Akkor meg Tibi alakított nagyot :D :) B) B) Az kemény volt

Link to comment
Megosztás:

Csináltunk 1 jópár hülyeséget... :rolleyes:

Bár 1 akkoris volt amikor találkozón voltál itt. Akkor meg Tibi alakított nagyot <_< -_- :D :) Az kemény volt

Tudom. Már ott voltam délelőtt Debrecenben, de este Sanciból kiborult hogy mi volt a fórumon napközben B)

Link to comment
Megosztás:

Tudom. Már ott voltam délelőtt Debrecenben, de este Sanciból kiborult hogy mi volt a fórumon napközben <_<

-_- :D

őőő...van a Discoveryn most Bear Grylls... Ugye mindíg a vadonban van. Most városban túlélősködik... :rolleyes: Egy felborult kocsiban aludt a előbb most meg talált Oxigént meg Acetilént és felrobbantott 1 konténert... Kirobbantotta vele 1 ház ajtót. Ő mostmár úgy látom Chuck Norris, Macgyver, és hogy városban mászkál...így már hajléktalan is.

Jobb tetszik amikor a vadonban van. Most oszlopokon mászkál..

Link to comment
Megosztás:

:D :)

őőő...van a Discoveryn most Bear Grylls... Ugye mindíg a vadonban van. Most városban túlélősködik... <_< Egy felborult kocsiban aludt a előbb most meg talált Oxigént meg Acetilént és felrobbantott 1 konténert... Kirobbantotta vele 1 ház ajtót. Ő mostmár úgy látom Chuck Norris, Macgyver, és hogy városban mászkál...így már hajléktalan is.

Jobb tetszik amikor a vadonban van. Most oszlopokon mászkál..

Most majd a városból menekül meg az erdőbe? -_- B) Ha a sivatagban kígyóbőrbe brunyált hogy megigya, akkor itt majd eldobott kólásdobozzal fogja csinálni... :rolleyes: Egy párszor megnéztem, aztán már csak röhögni... A semmi közepén TALÁL egy csónakot, és két VADI ÚJ lapátot, csak hogy legyen mivel hazaevezni. Most odakapcsoltam... Úgylátom éppen Yamakasit játszik B) :D

Link to comment
Megosztás:

Most majd a városból menekül meg az erdőbe? -_- :D Ha a sivatagban kígyóbőrbe brunyált hogy megigya, akkor itt majd eldobott kólásdobozzal fogja csinálni... <_< Egy párszor megnéztem, aztán már csak röhögni... A semmi közepén TALÁL egy csónakot, és két VADI ÚJ lapátot, csak hogy legyen mivel hazaevezni. Most odakapcsoltam... Úgylátom éppen Yamakasit játszik :) B)

IGen... B) Gyárban yamakasizik.. Az előbb esővizet gyűjtött valami műanyag akármibe. meg galambtojást evett...héjastól... :rolleyes:

Mondja: "megehetjük ha nem romlott vagy záptojás"

Erre szájafeléteszi és hopp már héjastól be is kapta :D :D

Link to comment
Megosztás:

IGen... <_< Gyárban yamakasizik.. Az előbb esővizet gyűjtött valami műanyag akármibe. meg galambtojást evett...héjastól... :rolleyes:

Mondja: "megehetjük ha nem romlott vagy záptojás"

Erre szájafeléteszi és hopp már héjastól be is kapta -_- :D

Most meg kémikus lett... Komolyan leverné meggájvert :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.