Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valaki nem tud olcsón DVD-t???

Amióta újra van Nmag azóta már csak 70 Giga szabadhelyem van :rolleyes:

Inkább ne gondolkozz rajta. :D Addíg jó, míg nem tudod. <_< -_-

Megfogadom :) Végülis a májkrém is csak Vágóhídi nyesedék... vagy mi ( Remélem senki sem eszik a fórum előtt májkrémes kenyeret )

Link to comment
Megosztás:

ne irkálj ijeneket mer kitiltanak :rolleyes:

semmi rosszat nem mondtam <_<

mag..új szotyimárka, sokat szotyizok ezért sok DVD-t vettem mert filmezés közbe jó szotyizni, filmeket felmásoltam..de a DVD-k mind összetörtek tök véletlenül (a dobozok is igen) és ki akarom írni őket -_-

Link to comment
Megosztás:

Az első értelmes kérdés. :D Az csak amolyan viccelődés vót, hogy kézifékeztem. Ökörködés. :) Természetesen nem lett senkinek sem baja, 5-tel mentem, mikor talált a gumi valamit a gazban, ami kivágta az oldalfalát, miközben indultam el, mert elengedtem a szembejövőt félreállással.

Nekem egyszer a talicskakerék szólta el magát, egy hangárban dolgoztunk, akkorát durrant mint állat. Először nem tudtuk mi az, tolnám tovább talicskát, de piszok nehezen megy, aztán szólnak, hogy defektes a jobb első. <_<

Én sose merem lehúzni a gazba...Mindíg az van bennem, hogy ott egy fatuskó :rolleyes:

Régen sajnos így jártam......biciklivel..... és azóta autóval se merek -_-

Előtte te is kézifékeztél? B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyszer a talicskakerék szólta el magát, egy hangárban dolgoztunk, akkorát durrant mint állat. Először nem tudtuk mi az, tolnám tovább talicskát, de piszok nehezen megy, aztán szólnak, hogy defektes a jobb első. :rolleyes:

Előtte te is kézifékeztél? -_-

A talicskakerék nem tömör gumi??Nagyszüleimnél ami van talicska azon kettényilt és ilyen tömör volt <_<

Amúgy ez a kerékpáros eset már régen volt. De van 1-2 összefüggés az opel és a biciklim között. Pl a biciklin se fog a hátsó fék...kézifék meg a kocsiban nem fog.. :D

Link to comment
Megosztás:

A talicskakerék nem tömör gumi??Nagyszüleimnél ami van talicska azon kettényilt és ilyen tömör volt :rolleyes:

Amúgy ez a kerékpáros eset már régen volt. De van 1-2 összefüggés az opel és a biciklim között. Pl a biciklin se fog a hátsó fék...kézifék meg a kocsiban nem fog.. <_<

te minden hozzászolásodat kibővited vagy csak halucinálok? -_-

Link to comment
Megosztás:

A talicskakerék nem tömör gumi??Nagyszüleimnél ami van talicska azon kettényilt és ilyen tömör volt :rolleyes:

Amúgy ez a kerékpáros eset már régen volt. De van 1-2 összefüggés az opel és a biciklim között. Pl a biciklin se fog a hátsó fék...kézifék meg a kocsiban nem fog.. -_-

Van már ballonos is, azt jobb tolni. Egyszer melóztam egy helyen, volt ott egy baromi nagy benga fickó, annak mindegy milyen kerék volt a talicskán, vagy ha nem is volt rajta akkor is eltolta. :D Szóltál neki, hogy hozzon oda valamit akkor odahozta, akármi volt az. Mondom kibacunk vele, de nem találtunk semmit a környéken, amire azt mondta volna, hogy nem bírja, segítsünk, ha nem tudta felemelni akkor görgette maga előtt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Van már ballonos is, azt jobb tolni. Egyszer melóztam egy helyen, volt ott egy baromi nagy benga fickó, annak mindegy milyen kerék volt a talicskán, vagy ha nem is volt rajta akkor is eltolta. -_- Szóltál neki, hogy hozzon oda valamit akkor odahozta, akármi volt az. Mondom kibacunk vele, de nem találtunk semmit a környéken, amire azt mondta volna, hogy nem bírja, segítsünk, ha nem tudta felemelni akkor görgette maga előtt. :rolleyes:

Gondolom, nem egy IQ bajnok volt. <_<

Link to comment
Megosztás:

De van 1-2 összefüggés az opel és a biciklim között. Pl a biciklin se fog a hátsó fék...kézifék meg a kocsiban nem fog.. B)

Akárcsak nekem :rolleyes: a bringámon én se tudok hátulra blokkoló féket csinálni csak előre -de az nagyon fog :D 1x sikerült is egy kanyarban taknyolnom vele -_- a kocsi szintén ugyanez csak ott a kézi nemigazán akar 40-50-es menet közben nagyon blokkolni de amúgy baromi jót fog a 4 <_< főleg ha bal tappanccsal lépek bele.. :) B)

Link to comment
Megosztás:

nálunk is volt egy ilyen, shreknek hivták, amikor odakerültem nem láttam mer szabin volt amikor meg bejött első nap besirtam a röhögéstől mert megláttam és full ugy nézett ki :D

Nálunk a suliba meg 1 csaj volt akit Grincsnek hívtunk...és hasonlított rá :rolleyes:

Akárcsak nekem <_< a bringámon én se tudok hátulra blokkoló féket csinálni csak előre -de az nagyon fog B) 1x sikerült is egy kanyarban taknyolnom vele :) a kocsi szintén ugyanez csak ott a kézi nemigazán akar 40-50-es menet közben nagyon blokkolni de amúgy baromi jót fog a 4 -_- főleg ha bal tappanccsal lépek bele.. B) :D

Ezek a hajdu-bihari gépek :P :D Homokba berántottam 1szer és nem blokkolt.. Csak valamennyivel meglassult a kocsi. Bááár hóban megfogja :P Nem szoktam parkolóban télen ilyesmit csinálni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.