Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hmmm...én 7500-ért vettem az Unixba, a tecsóban viszont 15-körül van. Nem kis árréssel dolgoznak. <_<

Én ismerőstől veszem -_-

Tecsó..fúj amióta láttam hogy a galamb a tejes/tejtermékes nyitott hűtőt telibeszarta, azóta oda nem megyek. Semmiért. Se kaja, se műszaki se semmi. Amit eddig vettem onnan műszakicuccot mind elromlott. mp3 lejátszó ->ebből 2 is. Univerzális távirányító.

Aztán ez a galambszaros látvány végleg bezárta előttem a tecsó szép üvegajtajait :rolleyes:

postán lehet rendelni?

Egy rokon rendezi :D Ő a dízel mondeojába ilyet önt.Aztán említette, hogy nem kell-e olcsón..Aztán mivel meg vagyok elégedve a magnatec 10W-40essel, jöhet.Plusz ilyen olcsón. Holnap bekerül az új légszűrő, felnik is fel lesznek téve új gumikkal.

Link to comment
Megosztás:

Én ismerőstől veszem :D

Tecsó..fúj amióta láttam hogy a galamb a tejes/tejtermékes nyitott hűtőt telibeszarta, azóta oda nem megyek. Semmiért. Se kaja, se műszaki se semmi. Amit eddig vettem onnan műszakicuccot mind elromlott. mp3 lejátszó ->ebből 2 is. Univerzális távirányító.

Aztán ez a galambszaros látvány végleg bezárta előttem a tecsó szép üvegajtait :rolleyes:

Egyszer egy ismerős is kiverte a balhét, mert két kisgyerekkel ment, és az egyiket beletette a kocsiba játszani a cucokkal, szóltak neki, hogy vegye ki, mert összekoszolja a cipőja akocsit, elkezdett üvölteni, hogy bezzeg az nem baj, hogy kiszakadt zacskójú trágyát árulnak, meg a galamb/veréb rászarik a húsra?! <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Én ismerőstől veszem -_-

Tecsó..fúj amióta láttam hogy a galamb a tejes/tejtermékes nyitott hűtőt telibeszarta, azóta oda nem megyek. Semmiért. Se kaja, se műszaki se semmi. Amit eddig vettem onnan műszakicuccot mind elromlott. mp3 lejátszó ->ebből 2 is. Univerzális távirányító.

Aztán ez a galambszaros látvány végleg bezárta előttem a tecsó szép üvegajtajait :rolleyes:

Egy rokon rendezi :D Ő a dízel mondeojába ilyet önt.Aztán említette, hogy nem kell-e olcsón..Aztán mivel meg vagyok elégedve a magnatec 10W-40essel, jöhet.Plusz ilyen olcsón. Holnap bekerül az új légszűrő, felnik is fel lesznek téve új gumikkal.

akkor egy 20l-t utánvétellel lécci <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyszer egy ismerős is kiverte a balhét, mert két kisgyerekkel ment, és az egyiket beletette a kocsiba játszani a cucokkal, szóltak neki, hogy vegye ki, mert összekoszolja a cipőja akocsit, elkezdett üvölteni, hogy bezzeg az nem baj, hogy kiszakadt zacskójú trágyát árulnak, meg a galamb/veréb rászarik a húsra?! :rolleyes: <_<

Na ezaz...Meg amúgyis ezek a tologatós kocsik ( igaz hogy "fedett" helyen ) kint vannak esőben/hóban/1000fokban a szabadban. Beleszáll a por, meg ráesik a szutykos eső.

akkor egy 20l-t utánvétellel lécci -_-

Örülök, hogy nekem szerzett :D

Link to comment
Megosztás:

Annyi nekem is kéne, 3.5 az olajcserére, a többi az utántöltögetésre. Nincs olyan szabály, hogy mekkora olajfogyás esetén nem kell cserélni, mert folyamatosan frissül? <_<

Régebben amikor kezdett megpusztulni a motor és nem nagyon foglalkoztunk már vele mi is így csináltuk...Hogy teljes olajcsere???? Soha nem volt az utóbbi időszakában :rolleyes:

Szűrő is csak ki lett porolva -_- Annak már úgyis mindegy volt.

Link to comment
Megosztás:

a kézifék milyen okból volt?? :rolleyes: meg persze hála isten hogy senkinek nem lett baja? ugye?

Az első értelmes kérdés. <_< Az csak amolyan viccelődés vót, hogy kézifékeztem. Ökörködés. -_- Természetesen nem lett senkinek sem baja, 5-tel mentem, mikor talált a gumi valamit a gazban, ami kivágta az oldalfalát, miközben indultam el, mert elengedtem a szembejövőt félreállással.

Link to comment
Megosztás:

Az első értelmes kérdés. -_- Az csak amolyan viccelődés vót, hogy kézifékeztem. Ökörködés. :D Természetesen nem lett senkinek sem baja, 5-tel mentem, mikor talált a gumi valamit a gazban, ami kivágta az oldalfalát, miközben indultam el, mert elengedtem a szembejövőt félreállással.

Én sose merem lehúzni a gazba...Mindíg az van bennem, hogy ott egy fatuskó :rolleyes:

Régen sajnos így jártam......biciklivel..... és azóta autóval se merek <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.