Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze ezt meg is értem, de ha én nem tudok aludni, akkor max. be kapcsolom a TV-t és nézek valami hülyeséget....bezzeg ha én élnék eggyüt az asszonnyal, nem TV-t kéne néznem ha nem tudok aludni.....stimmt ? <_< -_-

Mióta megnősültem visszasírom az egyetemi koleszos éveket... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Közben is lehet TV-zni. :rolleyes: :D Csak azt ne próbáld ki hogy amikor lemaradsz valamiről a filmben akkor visszatekersz, mert ahogy a kezedbe kerül a távirányító csúnyán néznek, és még csúnyábbat mondanak. :) <_<)

Esetleg még csúnyábbat tesznek -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Fordítva igaz. <_< -_- :D

Úgy inkább el tudom képzelni :rolleyes:

Mióta megnősültem visszasírom az egyetemi koleszos éveket... :)

Fúúúj, de igazi "pasis duma" volt ez. B) A vicc az, hogy akinek van felesége azért sír, akinek nincs az meg azért. B)

Link to comment
Megosztás:

Felfüstöljük Ditát. -_-

Ááá! Azt írta nem akar ott lenni. :rolleyes: Pedig kivételesen semmi félreérthetőt nem mondtam a találkozóval kapcsolatban. :D

A végén eljutunk oda, hogy már poénkodni se mer velem senki. :) <_< ...és látod Dáwid, ha raksz mögé hangulatjelet, felismerhető a "titkos" rész is. B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Persze ezt meg is értem, de ha én nem tudok aludni, akkor max. be kapcsolom a TV-t és nézek valami hülyeséget....bezzeg ha én élnék eggyüt az asszonnyal, nem TV-t kéne néznem ha nem tudok aludni.....stimmt ? B) :D

Meséljek? :D B)

Az együtt élés feltétele a dugásnak? -_- Nah mindegy... megkezdtem az utsó sört... :rolleyes:

Nem?! :) :D

Úriember nem beszél róla <_<

Akkor elmondod? :D

Link to comment
Megosztás:

Ááá! Azt írta nem akar ott lenni. :rolleyes: Pedig kivételesen semmi félreérthetőt nem mondtam a találkozóval kapcsolatban. B)

A végén eljutunk oda, hogy már poénkodni se mer velem senki. :D <_< ...és látod Dáwid, ha raksz mögé hangulatjelet, felismerhető a "titkos" rész is. :D :D :P

Látom. Pont ezért nem teszek mögé -_- (egy időben minden hozzászólást kijelöltem, hátha van ott valami :D :) B) )

Link to comment
Megosztás:

Reggel az M3-as elején, befelé a felüljáró felújítás és zajvédőfal építés miatti 50 Km-es sebességkorlátozásnál megint mértek. Most úgy néz ki, hogy rászálltak az ilyen helyeken való ellenőrzésre. <_<

Figyeljetek nagyon. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Reggel az M3-as elején, befelé a felüljáró felújítás és zajvédőfal építés miatti 50 Km-es sebességkorlátozásnál megint mértek. Most úgy néz ki, hogy rászálltak az ilyen helyeken való ellenőrzésre. -_-

Figyeljetek nagyon. :rolleyes:

piócák.... <_<

Ha engem multhéten szerdán bemértek volna az ki lenne már küldve?

Link to comment
Megosztás:

Persze ezt meg is értem, de ha én nem tudok aludni, akkor max. be kapcsolom a TV-t és nézek valami hülyeséget....bezzeg ha én élnék eggyüt az asszonnyal, nem TV-t kéne néznem ha nem tudok aludni.....stimmt ?

Majd rájössz :rolleyes: én már annak is örülök ha a notija nem zúg vakéjszaka -_- minden 3.-4. napban én kapcsolom ki hajnalban.. :D

Ha engem multhéten szerdán bemértek volna az ki lenne már küldve?

Nem valószínű, 60 napon belül kell különben elévül viszont 3-4 hét a kipostázási idő kb.. ;)

De csunyán beszélsz b+ :D

Útépítőknél dolgozok b+ <_< és még lájtos is voltam.. B) :D :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hát pocsék egy idő volt hajnalban gyerekek :) ömlött az eső mint a franc, alig tudott elfolyni -a kocsibeállón vagy 3-4 centi vastagon állt :P így szépen körbetelefonáltam a kiszállítóktól kezdve mindenkit és szépen lefújtam a mai napra a gyártást, talán majd holnap. Aztán vissza is estem az ágyba és ilyenkor mire is jó egy netbook ;) 4 óra tömény zenehallgatás, skót-kockásra feküdtem a hátam azt volt időm elmélkedni dolgokról B) szal hallgatom ezt a Bárány Attilát és pont arra gondoltam, hogy ha a telepvezetőm kicsit értelmesebb lenne és tudna mixelni belőle is lehetne olyan dídzsé :P mert, hogy tud ám beledumálni az is fölöslegesen mindenbe az tuti :D na de legalább jót röhögök rajtuk, hogy szakadó esőben meg tökig érő pocsolyában pecáznak Palotáson :P :P én meg itthon jól elvagyok.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Majd rájössz :rolleyes: én már annak is örülök ha a notija nem zúg vakéjszaka <_< minden 3.-4. napban én kapcsolom ki hajnalban.. B)

Nem valószínű, 60 napon belül kell különben elévül viszont 3-4 hét a kipostázási idő kb.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hát pocsék egy idő volt hajnalban gyerekek ...

nnnah... akkor még várok.... ( bár sztem nincs gáz ) de fel kell készülni ha mégis B)

Mostis esik ez a ganaj... Én se mentem be már ma :D És egészen jövőhét utáni hétfőig nem is fogok :D

Még ne nyugodj meg -_-

pedig már kezdtem :D

Ismeritek a Hey Arnoldot? Megvan az összes évad összes része magyarul + a nagy mozifilm is magyarul :)

Link to comment
Megosztás:

Mostis esik ez a ganaj... Én se mentem be már ma :D És egészen jövőhét utáni hétfőig nem is fogok :)

Jaja <_< én se mentem ki még a kapun se, körbecsörögtem a népet azt cső :rolleyes: mire való a céges telegrács :D B)

http://www.youtube.com/watch?v=FoV6lz6l0bMkellenének az autót szerelni.

Csavarodj már be a kocsi alá! B)

Aztán meg elég lenne lekócolni őket a féltengelyekről -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán meg elég lenne lekócolni őket a féltengelyekről :rolleyes: <_<

Lehetne ám őket hajtogatni az ágyban B)

Azt sem tudnám melyik része melyik -_-

Ha sziszegni kezdene, akkor viszont futás :D :D

Bonyolultak ezek. Megfogod valahol, aztán föltekeredik a kezedre :) De a biztosíték tábla mögött lehet hogy egyszerűbben kavirnyálna mint én a fél méteres mancsommal B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.