Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

JA ÉS MA NEM GYÚJTOTTAM RÁ :)

Egyenlőre bírom B)

Kemény vagy csoki! B) :D

Fastra bandából ki tervezi, hogy lelátogat a blitzre?

Én nem :rolleyes: nem fér bele az éves keretbe, hogy 2x rodeózzak le a Balcsira.. -_-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lassan itt is alakul az idő :D gyűlnek a viharfelhők.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Olvastam hoogy feltalálták a jégeső elleni ágyút B)

A légvédelmi rakéta tökéletes hozzá :D valamikor volt ilyen viharelhárító hóbelevájnc is az országban, főleg a balkánon, leszerelték mindet mert minek :rolleyes: azóta meg párszor szétverte az országot ez-az... :)

Makettel nagyon jó barátnők. Tavaly együtt bohóckodtak Soltvadkerten. B) :D

Elkövettek néhány provokatív fotót. -_- :D

<_< :D

Link to comment
Megosztás:

Más téma:Tegnap vettem új hall jeladót,be is szereltem,de az elosztóval együtt tudtam csak elhozni.

Na most az a kérdésem,hogy az lehetséges hogy azért nem húz rendesen az autó

mert be kell lőni hogy hogyan a legjobb a gyújtás?

Most itt arra gondolok,hogy ha elkezdem tekergetni a hall jeladót a fémházzal eggyütt ,akkor ugye csökken vagy nő az alapjárat.

Ezt ha forgatom,előbb utóbb belehet állítani,vagy mi a mádá fákát csináljak? <_<

Köszcsi aki(k)válaszol(nak) B)

Vaalaakkiii?? :rolleyes:

Senki? -_- :D :) Ez kéész B)

Link to comment
Megosztás:

Makettel nagyon jó barátnők. Tavaly együtt bohóckodtak Soltvadkerten. :D :D

Elkövettek néhány provokatív fotót. -_- :D

B)

A légvédelmi rakéta tökéletes hozzá :P valamikor volt ilyen viharelhárító hóbelevájnc is az országban, főleg a balkánon, leszerelték mindet mert minek :rolleyes: azóta meg párszor szétverte az országot ez-az... :)

<_< :P

Szétestél mi? Remélem azért elég sok arc lemászik. B) No meg hogy lesz pályanap, ahova eljönnek azok is, akik bwre nem. :D

Link to comment
Megosztás:

A légvédelmi rakéta tökéletes hozzá :) valamikor volt ilyen viharelhárító hóbelevájnc is az országban, főleg a balkánon, leszerelték mindet mert minek :rolleyes: azóta meg párszor szétverte az országot ez-az... -_-

<_< B)

alap..már pár helyen használják is, nem ez az amikor rakétát lőnek fel és az "szétkergeti" a felhőket amiből jég lenne?

"A jégvédelmi ágyúk működési elve azon alapszik, hogy az acetiléngáz és levegő keverékével a berendezés robbanóegységében 7 másodpercenként létrehozott, nagy erejű és koncentrált robbanás lökéshullámát az ágyúcső a légkörbe továbbítja. A lökéshullám a különböző elektromos töltésű és hőmérsékletű légtömegeket összekeverve megszünteti vagy tompítja a jégeső-képződés egyik fontos feltételét, és korlátozza a jégszemcsék kialakulását. Ez a hatás 5-10 km magasságban néhány kilométer átmérőjű körre terjed ki, mely a földfelszínre vetítve mintegy 500-600 méter sugarú területet érint, ami akár 80 hektáros területen is képes megvédeni a gyümölcsültetvényeket? ? hangsúlyozza Prof. Dr. Szabó Zoltán, a DE AGTC egyetemi tanára

www.haon.hu :D

Amúgy tényleg jó rá a légvédelmi Sanci B)

Link to comment
Megosztás:

"A jégvédelmi ágyúk működési elve azon alapszik, hogy az acetiléngáz és levegő keverékével a berendezés robbanóegységében 7 másodpercenként létrehozott, nagy erejű és koncentrált robbanás lökéshullámát az ágyúcső a légkörbe továbbítja. A lökéshullám a különböző elektromos töltésű és hőmérsékletű légtömegeket összekeverve megszünteti vagy tompítja a jégeső-képződés egyik fontos feltételét, és korlátozza a jégszemcsék kialakulását. Ez a hatás 5-10 km magasságban néhány kilométer átmérőjű körre terjed ki, mely a földfelszínre vetítve mintegy 500-600 méter sugarú területet érint, ami akár 80 hektáros területen is képes megvédeni a gyümölcsültetvényeket? ? hangsúlyozza Prof. Dr. Szabó Zoltán, a DE AGTC egyetemi tanára

www.haon.hu -_-

Amúgy tényleg jó rá a légvédelmi Sanci B)

jólvan azért én sem jártam messze!! :D :rolleyes: :) B) <_<

Link to comment
Megosztás:

Szétestél mi?

Remélem azért elég sok arc lemászik. B) No meg hogy lesz pályanap, ahova eljönnek azok is, akik bwre nem. :D

Nem én :rolleyes: :D

Egyszerűen nem fogok lemászni 1 hét különbséggel meg egy partoldallal arrébb <_< amúgy sincs se annyi szabim se annyi lóvém B) a pályanapra meg majd akkor megyek ha lesz egy komolyabb gurulóm :) az meg nem mostanában lesz.. :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.