Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

most jöttem a fogorvostól, megnyugtatott h nem fogja kihúzni a bölcsesség fogaim, mert ha arra kerül a sor felküld a sebészetre <_<

mondjuk már kicsit uncsi 2 hete algoflexfortén meg tejbegrizen élni :S

Nekem nem rég jöttek elő , eggyelőre úgy őrölnek mint a szeméttelepeken a feldolgozó gépek -_- Eggyelőre.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

most jöttem a fogorvostól, megnyugtatott h nem fogja kihúzni a bölcsesség fogaim, mert ha arra kerül a sor felküld a sebészetre :P

mondjuk már kicsit uncsi 2 hete algoflexfortén meg tejbegrizen élni :S

De rossz már, hogy egy ilyen kis porfészekben mint a mi kis falucskánk szájsebész a fogorvos néni :rolleyes: nekem tavaly 5-öt szedett ki egymás után szinte észrevétlenül -pedig küzdött vele valamennyit- mert kiderült egy röntgenen, hogy jó nagy gyökereik vannak és azért van begyulladva szinte állandóan mindkét arcüregem -10ensok éven át :D igaz nem is vagyok azóta egy mosolybajnok :D amit meg a porcelánhídra spóroltam meg azt az asszony elintézte, hogy mégse kelljen ráköltenem B)

Nekem nem rég jöttek elő , egyelőre úgy őrölnek mint a szeméttelepeken a feldolgozó gépek :P Eggyelőre.... <_<

Majd fognak még jobban is :D főleg majd ha nyomják az előttük lévőket :) az lesz ám egy idegosztály -_-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt a két kutyaütőt.. B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

De rossz már, hogy egy ilyen kis porfészekben mint a mi kis falucskánk szájsebész a fogorvos néni :rolleyes: nekem tavaly 5-öt szedett ki egymás után szinte észrevétlenül -pedig küzdött vele valamennyit- mert kiderült egy röntgenen, hogy jó nagy gyökereik vannak és azért van begyulladva szinte állandóan mindkét arcüregem -10ensok éven át :D igaz nem is vagyok azóta egy mosolybajnok -_- amit meg a porcelánhídra spóroltam meg azt az asszony elintézte, hogy mégse kelljen ráköltenem :)

Majd fognak még jobban is :P főleg majd ha nyomják az előttük lévőket :D az lesz ám egy idegosztály <_<

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt a két kutyaütőt.. B) B) :D

Hátha a corsába most ül be anyuci hogy kitolasson az udvarból...(1-esben :D )

Link to comment
Megosztás:

Hátha a corsába most ül be anyuci hogy kitolasson az udvarból...(1-esben :) )

Nincsen anyuci :rolleyes: egyedül lakik haverom, kivéve abban az ominózus fotón lévő esetben.. <_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

De rossz már, hogy egy ilyen kis porfészekben mint a mi kis falucskánk szájsebész a fogorvos néni :rolleyes: nekem tavaly 5-öt szedett ki egymás után szinte észrevétlenül -pedig küzdött vele valamennyit- mert kiderült egy röntgenen, hogy jó nagy gyökereik vannak és azért van begyulladva szinte állandóan mindkét arcüregem -10ensok éven át :D igaz nem is vagyok azóta egy mosolybajnok -_- amit meg a porcelánhídra spóroltam meg azt az asszony elintézte, hogy mégse kelljen ráköltenem :)

Majd fognak még jobban is :P főleg majd ha nyomják az előttük lévőket :D az lesz ám egy idegosztály <_<

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt a két kutyaütőt.. B) B) :D

Cak nehogy a Maóónika sóban lássunk viszont. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Más téma:Tegnap vettem új hall jeladót,be is szereltem,de az elosztóval együtt tudtam csak elhozni.

Na most az a kérdésem,hogy az lehetséges hogy azért nem húz rendesen az autó

mert be kell lőni hogy hogyan a legjobb a gyújtás?

Most itt arra gondolok,hogy ha elkezdem tekergetni a hall jeladót a fémházzal eggyütt ,akkor ugye csökken vagy nő az alapjárat.

Ezt ha forgatom,előbb utóbb belehet állítani,vagy mi a mádá fákát csináljak? <_<

Köszcsi aki(k)válaszol(nak) -_-

Link to comment
Megosztás:

hááá de mint a vad.. :) :D :rolleyes: alap Hollandia FOREVER!

Jó kis csapat, nincs velük bajom. De inkább Brazíliát vártam volna a Hollandok helyett B) Nem baj, kecseg Portugálok ki estek. Remélem a Spanyolok is! Nem csípem őket... B)

1-3 <_< -_- :D

Első fél időbe 0-1 lesz. Na ha igazam lesz, meg iszok itthon egy sört. JA ÉS MA NEM GYÚJTOTTAM RÁ :D (cigire)

Egyenlőre bírom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.