Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

helyes :D Nem való az semmire sem. Csak a pénz megy el vele. :D No meg az egészséged, ami nem utolsó szempont sztem.

Én úgy szoknék le..

Kormol helyetted a kocsid.. <_< -_-

Persze ez így elméletbe nagyon szép :D De nem olyan könnyű azt mint ahogy annak látszik!

Sajnos :rolleyes: volt pár éve, hogy 3-4 napig nem gyújtottam rá és egész nap olyan voltam mint aki be van bxva.. B)

Ha lenne ok rá, én is abba tudnám hagyni. Az az igazság, azért szívom még, mert nem is akarom abbahagyni.

Valld be nyugodtan, szííítbx az ideg :D :) B)

Link to comment
Megosztás:

Na ja de ki bír napi 15-20 numerát a cigi helyett? <_<

Idesüss! B)

Azért most elgondolkodtam,kivegyem e a benzineskannát a kocsiból -_- :D

Én is bagózom, de azé' bacca meg aki nem bírja ki hogy a kocsiban ne gyújtson rá :rolleyes: Egyik haverom egyszer próbálta meg nálam, úgy kib@sztam hogy inkább odaadta az egész dobozt csak had' üljön vissza. Aztán egyik ismerős (kockalada) szintén bagós, és szintén nem bírja ha az autóban rágyújtanak, ő is kidobta a kocsijából pár nappal később. Azóta a sajátjában sem gyújt rá. Szerintem fél hogy kib@ssza valaki belőle :D :) B)

Link to comment
Megosztás:

27 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (12 vendég és 0 anonim felhasználó)

15 felhasználó: Sanci, a_lajos, Adam1, beligrom, daykiller, shootman, Tiv., CoolAdam, Dáwid, astrásgyerek, Bálintka 1.6i, öcsibácsi, Gabor -- C14Se, Pötty86, csapszeg

Az a puska -_-

Én is bagózom, de azé' bacca meg aki nem bírja ki hogy a kocsiban ne gyújtson rá <_<

Na azért kíváncsi lennék, hogy a kényelmes tempómban mondjuk Balatonig bírnád-e spangli nélkül :rolleyes: szerintem D.földvárnál már könyörögnél, hogy álljak meg :D :) B)

Link to comment
Megosztás:

Én is bagózom, de azé' bacca meg aki nem bírja ki hogy a kocsiban ne gyújtson rá :rolleyes: Egyik haverom egyszer próbálta meg nálam, úgy kib@sztam hogy inkább odaadta az egész dobozt csak had' üljön vissza. Aztán egyik ismerős (kockalada) szintén bagós, és szintén nem bírja ha az autóban rágyújtanak, ő is kidobta a kocsijából pár nappal később. Azóta a sajátjában sem gyújt rá. Szerintem fél hogy kib@ssza valaki belőle :D :) B)

Én bizony rágyujtok a kocsiban. Persze a sajátomban. De a legdurvább az volt, amikor a mult héten, az egyik alkalmazottam, aki szerintem sosem fürdik, olyan büdös hogy reggel amikor beül a kocsiba, le kell tekernem az ablakot. Szinte kihajolok, főleg ha beszél hozzám. Na szoval ez a srác megszólal meló közben, hogy a bagót igazán abbahagyhatnám, mert büdös. B) :D Azt hittem pofánvágom. <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Én is bagózom, de azé' bacca meg aki nem bírja ki hogy a kocsiban ne gyújtson rá -_- Egyik haverom egyszer próbálta meg nálam, úgy kib@sztam hogy inkább odaadta az egész dobozt csak had' üljön vissza. Aztán egyik ismerős (kockalada) szintén bagós, és szintén nem bírja ha az autóban rágyújtanak, ő is kidobta a kocsijából pár nappal később. Azóta a sajátjában sem gyújt rá. Szerintem fél hogy kib@ssza valaki belőle :D :) B)

Én NEM bagózok a kocsiban :rolleyes:

Arra írtam,hogy ilyen melegben felrobban a kanna <_< B)

Link to comment
Megosztás:

Én NEM bagózok a kocsiban :rolleyes:

Arra írtam,hogy ilyen melegben felrobban a kanna <_< :)

Én is bagózok de csak túlnyomással és inkább csak menet közben -_- VZoli cartárs és kedves neje meg is jegyezte, hogy inkább új autó szaga van a belterének mintsem bagó B) B) amúgy meg tankoltam meg úgy a Wareszt, hogy a spangli vigyorgott a pofámban :D mégis itt vagyok.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én is bagózok de csak túlnyomással és inkább csak menet közben :rolleyes: VZoli cartárs és kedves neje meg is jegyezte, hogy inkább új autó szaga van a belterének mintsem bagó :D :) amúgy meg tankoltam meg úgy a Wareszt, hogy a spangli vigyorgott a pofámban <_< mégis itt vagyok.. B)

ÁÁ,nem merném,én gyík vagyok -_-

Link to comment
Megosztás:

Én is bagózok de csak túlnyomással és inkább csak menet közben :rolleyes: VZoli cartárs és kedves neje meg is jegyezte, hogy inkább új autó szaga van a belterének mintsem bagó -_- :D amúgy meg tankoltam meg úgy a Wareszt, hogy a spangli vigyorgott a pofámban <_< mégis itt vagyok.. :)

Én is csak letekert ablaknál. Van aki nem dohányzik, beül, és nem hiszi el hogy én ott is szivom. Semmi bagószag. A hamutartó is szűz. Mindig egy üditősdobozba dobom bele a csikket. Az meg megy a kukába.

Link to comment
Megosztás:

Én NEM bagózok a kocsiban :rolleyes:

Arra írtam,hogy ilyen melegben felrobban a kanna <_< B)

Én füstölök benne, mint a gyárkémény. 2 hétig bírtam ki, miután megvettem. Előttem tényleg nemdohányzós volt, látszott a hamutartókon. Sterilek voltak. Először csak úgy gyújtottam rá, hogy letekertem az ablakokat, aztán fagyoskodjon aki hülye (-10 volt kinn) :D

Egyszer sikerült összeveszni anyóssal, mert ő kiszámolta mennyit füstölök el 1 hónapban -_- Olyat válaszoltam rá, hogy 2 hétig nem szólt hozzám :D

Istenem, de jó volt.... :D :) B)

Link to comment
Megosztás:

27 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (12 vendég és 0 anonim felhasználó)

15 felhasználó: Sanci, a_lajos, Adam1, beligrom, daykiller, shootman, Tiv., CoolAdam, Dáwid, astrásgyerek, Bálintka 1.6i, öcsibácsi, Gabor -- C14Se, Pötty86, csapszeg

Az a puska <_<

Na azért kíváncsi lennék, hogy a kényelmes tempómban mondjuk Balatonig bírnád-e spangli nélkül :rolleyes: szerintem D.földvárnál már könyörögnél, hogy álljak meg -_- :D :)

Shimán B) Ha 3 napig ülök autóban akkor 3 napig nem gyújtok rá. (lehet hogy a kezemben már lazán lehet leülepedett alvázvédőt felrázni, vagy rezgőcsiszolónak is elmegyek, de akkor sem B) )

Link to comment
Megosztás:

ÁÁ,nem merném,én gyík vagyok :rolleyes:

A napokban melóztunk egy helyen.Dolgoztak ott olyan agyoniskolázott féle emberek.Kértem,hogy a betonra melegítsenek egy csík szigetelést,hogy ott tudjak szerelni.Erre a barna-bás :)

fogta a palackot,rátette az obis gázpörzsölőt reduktor nélkül és nekilátott pirítani a kátránypapírt.

Eeeez nem normális.Édes tudatlanság.

És amikor mondom neki,hogy engem várnak ám haza,csak néz.Ha visszaég az a sz.r , úgy kinyílik a kéró mint a tubarózsa <_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

A napokban melóztunk egy helyen.Dolgoztak ott olyan agyoniskolázott féle emberek.Kértem,hogy a betonra melegítsenek egy csík szigetelést,hogy ott tudjak szerelni.Erre a barna-bás B)

fogta a palackot,rátette az obis gázpörzsölőt reduktor nélkül és nekilátott pirítani a kátránypapírt.

Eeeez nem normális.Édes tudatlanság.

És amikor mondom neki,hogy engem várnak ám haza,csak néz.Ha visszaég az a sz.r , úgy kinyílik a kéró mint a tubarózsa -_- :D :)

Ez elég laza volt akkor <_< ,nem tom,én 5X megondolom ha tűzről vagy ilyenekről van szó :rolleyes:

Még egy poroltó is van a csomitartómban!

Link to comment
Megosztás:

A napokban melóztunk egy helyen.

És amikor mondom neki,hogy engem várnak ám haza,csak néz.Ha visszaég az a sz.r , úgy kinyílik a kéró mint a tubarózsa -_- :D :)

Nyomásszabályzót én sem használok gázperzselőhöz :rolleyes: márpedig az télleg maszek, nem is bolti :D lakatos kartárs csinálta B) lényeg, hogy ha melengetni kell a lefejtőcsövet vagy épp valami ajtófélét kell kimelengetni akkor kell oda nyomás rendesen.. B)

Szerencsére mérséklődnek az üzemanyagárak. :D

Majd akkor játsszák az eszüket ha 200 píz alatt lesz literje.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.