Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ez elég gáz, senki nem vette észre amíg elkészült a plakát? <_<

A plakát alján ott van az apró betűsben, hogy "az esetleges nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk.." -_- :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Unalmas? Ha Győrből lenne pálya a Balcsira lent lennék fél óra alatt, így meg másfél óra, és kiesik alólam a kocsi. Nem mintha az M1-en Bp-előtt nem lenne az útminőség kritikán alluli. :rolleyes:

Pedig van.

Győr - BP. M1- Aztán M7, és irány a Balcsi. <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

mióta vagyok köteles bekötni magamat hátul lakot területen belül????

Bizonyára kellemes érzés, mikor a sofőr beköti magát, te pedig mögé ülsz és pusztán lazaságból, egy kis koccnál, bucira fejeled az ő fejét is, aztán meg majd megy a sírás.

Link to comment
Megosztás:

Bizonyára kellemes érzés, mikor a sofőr beköti magát, te pedig mögé ülsz és pusztán lazaságból, egy kis koccnál, bucira fejeled az ő fejét is, aztán meg majd megy a sírás.

ahoz előbb át kell fejelnem a fejtámlát, meg sírni amúgy is csak a lányok szoktak <_<

amúgy meg nem lazaság kérdése, csak nem szeretek összeolvadni az üléssel :rolleyes:

meg had döntsem már el én h potenciális vese donor szeretnék e lenni, vagy sem -_- :D

Link to comment
Megosztás:

most olvasom Fogy. topicba milyen jól ment a gépezet B) :rolleyes: :D meg folyt minden! :)

am milyen volt a VOLT? <_<

Kibeb*szott nagy VOLT. VOLT beszabehu. B) Ugye én a rock/metal vonalat képviselem, így Ossian, Insane, Blind Myself, Watch My Dying, Road, Depresszió, Soulfly és Ákos koncerteken voltam. Nameg beesett egy Prodigy és Massive Attack, meg egy Dub FX. :D Isten Háta Mögött koncerten nem voltam, le is lettem árulózva. -_- (Ugye Dzs0ni? :D)

Hát igen, jól fogyaszt a kicsikém. Megtartjuk. :D

Link to comment
Megosztás:

Kibeb*szott nagy VOLT. VOLT beszabehu. :D Ugye én a rock/metal vonalat képviselem, így Ossian, Insane, Blind Myself, Watch My Dying, Road, Depresszió, Soulfly és Ákos koncerteken voltam. Nameg beesett egy Prodigy és Massive Attack, meg egy Dub FX. :) Isten Háta Mögött koncerten nem voltam, le is lettem árulózva. <_< (Ugye Dzs0ni? :D)

Hát igen, jól fogyaszt a kicsikém. Megtartjuk. B)

de 170-nél nem volt lelkifurka igaz?? B) :rolleyes: -_- :D

Link to comment
Megosztás:

ahoz előbb át kell fejelnem a fejtámlát, meg sírni amúgy is csak a lányok szoktak -_-

amúgy meg nem lazaság kérdése, csak nem szeretek összeolvadni az üléssel :rolleyes:

meg had döntsem már el én h potenciális vese donor szeretnék e lenni, vagy sem :D :)

Az utas kussol és engedelmeskedik, ha mégsem, akkor nem kötelező autóval menni. <_<

Link to comment
Megosztás:

ahoz előbb át kell fejelnem a fejtámlát

Katt.. Az asszony munkatársának a testvéréék baleseteztek, a férjének szétment a feje, a nőnek a mellkasa nyílt szét, a nagyobbik lánynak az arca torzult el teljesen, a kissebbik lánynak pedig agyrázkódása lett.. :rolleyes:

Visit My Website

Link to comment
Megosztás:

mióta vagyok köteles bekötni magamat hátul lakot területen belül????

Régóta.

Megjötteeeeeeem! -_- :rolleyes:

1355. oldalnál hagytam abba a fórumozást kedden, ma meg 1372. oldal fogad. <_<

Na hát akkor ez hosszú éjszaka lesz. B)

ahoz előbb át kell fejelnem a fejtámlát, meg sírni amúgy is csak a lányok szoktak B)

amúgy meg nem lazaság kérdése, csak nem szeretek összeolvadni az üléssel :)

meg had döntsem már el én h potenciális vese donor szeretnék e lenni, vagy sem :D :D

Egy fejtámla nem állít meg egy 50Km/h-val repülő 70-80 kilós testet. Ez tiszta fizika. Mindenki maga dönti el mikor lesz vesedonor, de nagyon rossz látni a koporsónál álló anyukákat-apukákat, egyéb hozzátartózókat, részemről ennek a témának vége, mert senkit nem akarok meggyőzni semmiről. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi csaj vagy, az asszony is nyírja a füvet benzinesssel, de fűkasza még nem volt a kezében. :)

"Játszottam" már nagy Hiltinek nevezett jószággal is. Kerítésalapot törtünk vele. :D

Megjötteeeeeeem! -_- :rolleyes:

Jó, hogy itt vagy. <_< Ne mond, hogy nem hiányoztunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.