Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem mondták. Hát valamit spriccoltak be alá, azt figyeltem. és azaz anyag látszik alatta. Sztem az majd kiszárad alóla, és nem látszik.

Ne gondolj semmi extrára.....Sima szappanos víz ;) Két nap, és kiszárad. Az enyém is tiszta foltos volt, és most így néz ki:

Csak sikerült becsempészni egy-két képet :D ^_^

Formás kis segg...ugye Dita? :P ;)

Link to comment
Megosztás:

meseszép ez az autó! ilyen matricák kellenének nekem is! :D :P ;)

A fórumos matricát még tavaly kaptam az Enjoy klubtagságért. De aztán rájöttek hogy nem engedhetik meg maguknak, így most már a Cosmo tagságért sem jár ;) Világválság ^_^ Persze csak vicckelődök.....De mint tudjuk minden viccnek van valóság alapja! A MOTE feliratot 700HUF-ért csináltattam/db

Link to comment
Megosztás:

A fórumos matricát még tavaly kaptam az Enjoy klubtagságért. De aztán rájöttek hogy nem engedhetik meg maguknak, így most már a Cosmo tagságért sem jár ;) Világválság :P Persze csak vicckelődök.....De mint tudjuk minden viccnek van valóság alapja! A MOTE feliratot 700HUF-ért csináltattam/db

igazánn..???? :D ;) :D sztem már sejted a köv. kérdésemet ^_^

Link to comment
Megosztás:

gondolom kívülről ragasztható! ^_^ oks sztem majd beszélünk róla mer most már megyek de hnap újult erővel megbeszéljük egy kettő darab lehet lesz! :P majd mondd a részleteket! ;)

Köszii!

Igen kívülről ragasztható, de nagyon bírja..És szerintem 1400HUF a kettő darabért nem mondható soknak. Írj PÜ-t mert én holnap nem nagyon leszek itt :D

Link to comment
Megosztás:

Igen kívülről ragasztható, de nagyon bírja..És szerintem 1400HUF a kettő darabért nem mondható soknak. Írj PÜ-t mert én holnap nem nagyon leszek itt :D

oks és ezzel talán többre jutunk remélem mint az aluráccsal! :P ^_^

akk majd holnap írok és megbeszéljük a dolgokat!

Link to comment
Megosztás:

Kedvet kaptam Lacikától. :D Ma koránkelés volt, azért kell egy kis alvás. :D

Hajaj, én is odavagyok érte. :D ...és még mindig nagyon szép. ^_^

Rólam van szó? ;) :P

Engem sztem éjszaka összecsípkedtek a szúnyogok..pedig van háló, és ilyen elektromos lapkás irtó is. ;) Olyan csípések vannak a vállamon :P

Ne gondolj semmi extrára.....Sima szappanos víz ;) Két nap, és kiszárad. Az enyém is tiszta foltos volt, és most így néz ki:

Csak sikerült becsempészni egy-két képet :P :P

Formás kis segg...ugye Dita? :D :D

akkor okés ha kiszikkad :P Szép a tied! Gondolom ez is alu dark.

Link to comment
Megosztás:

vagy van még 1 jó...

Megkérdezed a csajt: "nem fájt?"

csajszi visszakérdez: "mikor? micsoda?"

Erre: "amikor angyalként leestél a mennyországból"

:P ^_^ :D

A zene szövegéből is csak annyit értek, hogy C Coupe. De rohadt jó a videó meg a zene is :D

ez jóó bár az a mennyország nem erős kicsit?? :P :P kinnt van kocsi szélvédőm amúgy a "Szingli vagyok" tábla ;) ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Cép ;) majd közelebbről megstírölöm mi a különbség az enyémféle közt :P

Ez az ami engem zavar, de a meleg miatt jó lenne, biztos kevésbé melegszik fel az utastér.

Zavaró a nagy túrót ;) no mondjuk ebből a szempontból én más eset vagyok :D nekem a nyári napsütésben már hegesztőszemüveg kell :P szal a garázsomba elég érdekes betolni de még csak karcolást sem lőttem, meg máshol sem, éjszaka simán kilátok rajta külső fény nélkül.. :D

ne vedd sértésnek, de nekem úgy tetszik ha körbe le van húzva...

így egy kicsit olyan haszongépjármű beütése van :P

Formás kis segg...ugye Dita?

Jah, csak ha az NKH embere kikap a sorból és nem tecc neki mehetsz tovább rendszámmatrinya nélkül :D nekem nem éri meg a kockázatot.. :P

Há azé me dízel ;) és legalább van benne nyomaték ;) :D

Nekem meg ezzel a hátsó lámpicsos megoldással tetszik a sedan ;) :P

p021_1_47.jpg

Van benne némi H Astra beütés ^_^ a többi meg valóságos ;) "failed" :D :P

Link to comment
Megosztás:

Zavaró a nagy túrót ;) no mondjuk ebből a szempontból én más eset vagyok :D nekem a nyári napsütésben már hegesztőszemüveg kell :D szal a garázsomba elég érdekes betolni de még csak karcolást sem lőttem, meg máshol sem, éjszaka simán kilátok rajta külső fény nélkül.. ;)

Jah, csak ha az NKH embere kikap a sorból és nem tecc neki mehetsz tovább rendszámmatrinya nélkül :D nekem nem éri meg a kockázatot.. :P

Há azé me dízel és legalább van benne nyomaték

Nekem meg ezzel a hátsó lámpicsos megoldással tetszik a sedan :P :P

%7Boption%7Dhttp://users.atw.hu/debreceniopeles/slideshow/p021_1_47.jpg

Van benne némi H Astra beütés ^_^ a többi meg valóságos ;) "failed" ;) :D

Huriék csinálták, és amikor tették fel, egyből mondta.. "Ismered Sancit? Na neki is ilyen."

Amúgy...kiszáradt alóla az a szutyok folyadék ;) Nagyon vagesz ;) Sanci, sztem a tied is ilyen,meg Huri is azt mondta. Kiválasztásnál véletleül nem alu dark volt a fólia neve? 70%os hővédéssel.

Amúgy nekem sem ér annyit, hogy baj legyen vele és leszedessék. Így is f*szántos ;) Barátnőm szerint olyan mint 1 limó. Most 30napig van papíros formában műbizonylatom, de postán nemsokára kiküldik a kis kártyás változatot is

Most délután jöttem nyírábrányból. NAgyszülők szerint is limuzinra hasonlít :P

Jaj Norci furaseggű sedanjáról jut eszembe, multkor mentem a 47esen és előztem...aztán ő gyűtt szembe..Enyhén közel engedtem hozzá az autót :P :P Onnan tűnt fel, hogy Norci amikor elment mellettem tiszta mélyen zúgott, na meg a visszapillázóban láttam a b*szomnagy feliratot. Elszégyelltem magam akkor :D

Link to comment
Megosztás:

Huriék csinálták, és amikor tették fel, egyből mondta.. "Ismered Sancit? Na neki is ilyen."

Jaj Norci furaseggű sedanjáról jut eszembe :P

Nem, az enyém 18 %-os :D :P annyira azért még ne mozgasd az ablakokat :D vegyél fel egy jó sötét napszemcsit és úgy nézd meg szembe fénynél, meglátszanak még alatta a vízpöttyök csak szabad szemmel ugye mégse :D a kártyát meg kb 3 hét mire megkapod de lehet az 1 hónapból is kifutnak ^_^ remélem megbiztattalak :P

A Norcisítás meg egy külön műfaj minden tekintetben ;) ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.