Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

márka?

(am énse szarrl gurigáztam, apámtól csórtam, ő nem vesz szart...)

Nem azt mondtam hogy sz.r, csak azt hogy nem elég erős. 3M-el próbálnám meg, nekem egy elég elvetemült ragaccsal van. Pár éve kaptunk egy tekercset egy Volvo márkaszervizben, ők használják díszlécet, takaró-műanyagokat, egyebeket fölrakni. Gyári ajánlás. (és tényleg ragad mint a qrvaélet :D ^_^ :P ) nemtudom mi a márkája, ajándék vót. A 3M-nek valami habosított kicsit vastagabb ragasztója, illetve a Henkelnek van szintén egy habosított, kétoldalas ragasztója, amivel föltettem a csomagtartó ajtóra a műanyag élvédőt. Az is nagyon fog, csak elég drága. (Olcsóbban vettem a két első ajtóra a két hibátlan kédert, mint azt az egy tekercs ragasztót ;) )

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam hogy sz.r, csak azt hogy nem elég erős. 3M-el próbálnám meg, nekem egy elég elvetemült ragaccsal van. Pár éve kaptunk egy tekercset egy Volvo márkaszervizben, ők használják díszlécet, takaró-műanyagokat, egyebeket fölrakni. Gyári ajánlás. (és tényleg ragad mint a qrvaélet :D ^_^ :P ) nemtudom mi a márkája, ajándék vót. A 3M-nek valami habosított kicsit vastagabb ragasztója, illetve a Henkelnek van szintén egy habosított, kétoldalas ragasztója, amivel föltettem a csomagtartó ajtóra a műanyag élvédőt. Az is nagyon fog, csak elég drága. (Olcsóbban vettem a két első ajtóra a két hibátlan kédert, mint azt az egy tekercs ragasztót ;) )

én mondom h szar mert nem jó ;) pedig annak kéne lennie...

Link to comment
Megosztás:

én mondom h szar mert nem jó ^_^ pedig annak kéne lennie...

Annak jó aminek kitalálták. A 45 fokos fémre, a 40 fokos gumi ragasztása biztos nem tartozik ide :D Azért mondtam a habosított ragacsot, mert annak van egy vastagsága, ami felveszi az egyenetlenségeket, és így teljes felületén tapad, nem csak itt-ott.

Link to comment
Megosztás:

akkor marad hobbi :D de ha egyszer netán találkozunk akkor hozd magaddal a kaszát is :P ;) :P

Azért nem alszom vele. :P

Hazafelé állok a lámpánál a NagyLajoson és átszól a mellettem lévő fehér Poloból egy férfi, hogy jó irányba megy-e az M3-as felé. Némileg törte a magyart. Gondoltam egyszerűsítsük le, mutattam, hogy jöjjön utánam. :D

Kivezettem őket a pályára, intettem, hogy innen már csak egyenesen, megköszönte és otthagytam.

Kicsit később hallom, hogy lelkesen dudál mellettem a belső sávban valaki. Átnézek, látom ugyanaz a 60 körüli, Osztrák házaspár, akit elnavigáltam az imént.

Mosolyogtak, és integettek. ;) Kedves emberek. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A hallgatás, beleegyezés... ...vagy, hogy is van? ;) Szóval egyetértesz? :D Hajaj, pedig reméltem, hogy meggyőztök az ellenkezőjéről. :P ^_^

Asszem inkább megyek összekontárkodom a fűkaszát. ;) :P

nem igaz mert a fűkaszálásban is jó vagy!!! :D :P meg biztos még sokmásban is!

Link to comment
Megosztás:

nem igaz mert értesz a fűkaszákhoz is!!! :D :P meg biztos még sokmáshoz is!

Jah, "áá, én nem értek semmi máshoz.." azt kiderül, hogy egy motorcsere neki már csak egy laza fél órás rutinmeló.. ^_^ ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt egy ilyen a lurdynál. 1961es. vááááá

Na is mennyinél tilt? :D

Hiba :D

Érdem. ;)

A hátsó ködlámpakapcsolót lehet javítani? Vagy cserélni kell?

Hogy jön ki?

Nem akar bekapcsolva maradni.

Beböksz mellé csavarhúzóval, és finoman kifele feszíted. Szét lehet szedni, nem bonyolult szerkezet, valszeg csak oxidos az érintkező, kontkatsprét neki.

Fogott reggel a kiskutyám egy vakondot, persze egyből elrontotta, nem vettem észre, különben elvettem voln tőle. Aztán ahol melózunk dicsekedett a házigazda a kertjével, mondja sehol egy vakond, jó drága volt a háló. Mondja a főnököm, hogy este visszamegy visz egy vödör földet, és formáz egy szép túrást a kert közepére. :P Egyből eszembe jutott a vakond, milyen jó poén lenne, odatenni a túrásra, mintha pont mászna ki. ;) Hazajöttem, kerestem mindenhol, de nincs meg. ^_^

Link to comment
Megosztás:

nem igaz mert a fűkaszálásban is jó vagy!!! :D :P meg biztos még sokmásban is!

Jah, "áá, én nem értek semmi máshoz.." azt kiderül, hogy egy motorcsere neki már csak egy laza fél órás rutinmeló.. ^_^ :D :P

:P Köszönöm! :D

Na, nesze neked űber-hiper-szuper ragasztó! ;) Mondták, olyan lesz, mintha el sem tört volna... ;) Még össze sem raktam a fűkaszát, máris szétesett újra, ami a kuplungbowdent tartja. :P

Link to comment
Megosztás:

Kutyacsontnak mi köze van a kormány tekeréshez? Az a stabilizátort tartja nem a kormány összekötőt. Főleg ha nem menetközbe kopog akkor tuti h nem kutyacsont (amúgy se). Toronycsapágy 99% Ha nem, akkor is ;)

Hello.Toronycsapágy most lett cserélve 3 honapja..Meg a szilent is? esetleg még a kormányösszekötö gömbfej lehet :D:P..De ha az és veszek akkor csak lemfördert vagy meyle.. vagy ha esetleg tudsz egy jo márkát mondani ami tuti..Na nem gyárira gondolok ^_^ köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.