Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm szépen kedvességed! :D :P :D

Örülök, hogy kedvet kaptál hozzá. :P Üdv. ^_^

Attól félek, ha bontják nemtudják normálisan visszatenni ;) Pedig debrecenben elég híres és jó fóliázós cég... De féltem az autót ;)

Ne izgulj! :P Meglátod gyönyörű lesz. :P

Link to comment
Megosztás:

Én azóta bánom,hogy eladtam.200ezer km volt benne,de semmi gond nem volt műszaklilag.Csak kaszni.40-ért adtam el.Én állat ^_^

Sose lesz olyan üzembiztos kocsim.Akárhogy tereltem,meg sem kottyant neki.Vadmalac egy gép vót :P

Ha jól tudom, egyetlen nő tagunknak, Ditának is Szamárja volt az Astra előtt. Ugy látszik, ez az evolúció. ;) ;)

Igen, nekem is szamár volt az előző. Nagyon szerettem, de már 19 éves elmúlt és sokat kellett volna költeni rá. Nagyon rohadt a "tornyoknál" és kezdett megbízhatatlan lenni.

Mondjuk az én astrám jobban megy, mint az 1.3-as szamaram. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, nekem is szamár volt az előző. Nagyon szerettem, de már 19 éves elmúlt és sokat kellett volna költeni rá. Nagyon rohadt a "tornyoknál" és kezdett megbízhatatlan lenni.

Mondjuk az én astrám jobban megy, mint az 1.3-as szamaram. :D

Meg szebb is ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, nekem is szamár volt az előző. Nagyon szerettem, de már 19 éves elmúlt és sokat kellett volna költeni rá. Nagyon rohadt a "tornyoknál" és kezdett megbízhatatlan lenni.

Mondjuk az én astrám jobban megy, mint az 1.3-as szamaram. :D

Lehetséges.Az enyémmel semmi gond nem volt.Iszonyatosan ment ha kellett,nem evett sokat és méretéhez képest tágas volt.3-ajtós....125cm-es ajtó ^_^ Bárhová mentem mindig hiba nélkül jöttem haza vele.Igy visszagondolva az astra is rohad annyi helyen mint az,de csakcsak rábeszélt a család a cserére.Bár ezt sem vettem drágán.Lehet,hogy így fogtam ki és jobb véleményem lesz,de 4 hónap használat után,így látom.De mindenesetre nem panaszkodom :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.