Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah, akkor azt mondjátok, hogy nem lesz baj. Bár végig ott leszek és figyelni fogom távolról a dolgokat. Azt mondták hogyha a két hátsóajtót, a csomagtérablakot, meg a hátsóablakot csinálom úgy 2 óra, esetleg 2és félóra lesz.

ne aggódj pajti nem lesz ott gond!! :D az idő pedig sokmindentől függ ien melegben nagyon hamar fog száradni, milyen gyorsan tudják "szétszedni" a kocsit szóval sok tényezőtől. Én is aggódtam kicsit előtte azt mondta hogy az 1000. autó után már szinte ruitn munka :P amúgy én is végig ott voltam vele tök jól elbeszélgettünk kifaggattam szakamilag ;) ;) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kint faterral sárándon, és a csomagtartóban van 4 darab acélfelni, meg egy régebbi felni, de az gumistól ^_^ ( máshova még nem tudtuk eltenni )

és mondtam faternak, hogy holnap ha viszem ezeket kipakoljuk a garázsba, és akkor mondta fater, hogy szerinte bontják a csomgartó oldalsó ablakainál a burkolatot, és az ajtókárpitot is leszedik. Én meg bele se gondoltam addig.

Amúgy attól félek, amit Alex mondott...hogy véletlenül eltördelik a kis pattintókat és lötyögni fog a kárpit.

No para!!!Igaza van Tiv cartársnak...Naponta kapkodnak le ajtókárpitot, úgyhogy nem a tiéd lesz az első amit csinálnak. Az én emberem aki csinálta, is csak azért mondta hogy vegyek párat, hogyha egyszer már levesszük az ajtóról, akkor átnézzük hogy melyik gyengélkedik :D Ő sem törött el egyet sem ;) Nem sokkal utána újra levettük a villany ablak miatt, aztán pár hónapra rá Zotya cartárs újra levette a villanytükör miatt, és még nem lötyög, nem nyikorog. Sokat kibírnak ezek a bóóóhák :P

Képet nem linkelek a fóliáról, mert már ezerszer látátok ;)

Link to comment
Megosztás:

No para!!!Igaza van Tiv cartársnak...Naponta kapkodnak le ajtókárpitot, úgyhogy nem a tiéd lesz az első amit csinálnak. Az én emberem aki csinálta, is csak azért mondta hogy vegyek párat, hogyha egyszer már levesszük az ajtóról, akkor átnézzük hogy melyik gyengélkedik :D Ő sem törött el egyet sem :D Nem sokkal utána újra levettük a villany ablak miatt, aztán pár hónapra rá Zotya cartárs újra levette a villanytükör miatt, és még nem lötyög, nem nyikorog. Sokat kibírnak ezek a bóóóhák :D

Képet nem linkelek a fóliáról, mert már ezerszer látátok :P

Megnyugtattatok. Akkor holnap..kicsit fiatalodik az astra. ;) Amúgy a színneknek vannak nevei? vagy hogy fogok majd választani? mert gondolom nem az lesz, hogy mondom nekik, hogy akkor a legfeketébbet amit lehet.. vagy igen? :P ;)

ne aggódj pajti nem lesz ott gond!! ^_^ az idő pedig sokmindentől függ ien melegben nagyon hamar fog száradni, milyen gyorsan tudják "szétszedni" a kocsit szóval sok tényezőtől. Én is aggódtam kicsit előtte azt mondta hogy az 1000. autó után már szinte ruitn munka :P amúgy én is végig ott voltam vele tök jól elbeszélgettünk kifaggattam szakamilag :P :D ;)

Holnap én is így fogok tenni. Eldumálgatok velük. :D Holnap csinálok róla képet, és töltöm fel a fórumra :P Aztán virulni fog a búrám :P

Link to comment
Megosztás:

ne aggódj pajti nem lesz ott gond!! :D az idő pedig sokmindentől függ ien melegben nagyon hamar fog száradni, milyen gyorsan tudják "szétszedni" a kocsit szóval sok tényezőtől. Én is aggódtam kicsit előtte azt mondta hogy az 1000. autó után már szinte ruitn munka ;) amúgy én is végig ott voltam vele tök jól elbeszélgettünk kifaggattam szakamilag ;) :D :P

Engem nem engedtek be, mert eredetiség vizsgáló is működik a műhelyben, így beosontam mikor nem volt benn autó, kijöttem ha beálltak, közbe meg kintről kukucskáltam ^_^

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtattatok. Akkor holnap..kicsit fiatalodik az astra. ;) Amúgy a színneknek vannak nevei? vagy hogy fogok majd választani? mert gondolom nem az lesz, hogy mondom nekik, hogy akkor a legfeketébbet amit lehet.. vagy igen? :D ^_^

Holnap én is így fogok tenni. Eldumálgatok velük. :P Holnap csinálok róla képet, és töltöm fel a fórumra ;) Aztán virulni fog a búrám :D

Biztos mutatni fog mintát....

Link to comment
Megosztás:

Lenne márcsak holnap ilyenkor ;)

AMúgy hallottam, hogy a lesötétített ablakokat 4-5 napig nem szabad lehúzni ^_^ ez igaz?

így van amíg rendesen ki nem szárad nem szabad vele semmit se és azt hiszem naggyából 1 hónapig tisztítani sem.nekem mondott olyat is hogy egy két helyen maradnak lehet levegőbuborékok azokat szépen az ujjaddal ki tudod nyonmni de majd ott sztem mindent elmondanak.

Remélem azért fogsz aludni este! ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

így van amíg rendesen ki nem szárad nem szabad vele semmit se és azt hiszem naggyából 1 hónapig tisztítani sem.nekem mondott olyat is hogy egy két helyen maradnak lehet levegőbuborékok azokat szépen az ujjaddal ki tudod nyonmni de majd ott sztem mindent elmondanak.

Remélem azért fogsz aludni este! :P :D :P

Igaz! Nekem egy hetet mondtak, de akkor rossz idő volt....

Akkor oké, erre is odafigyelek. Hááát....1 darabig biztos, de reggel kipattan a szemem. Ráadásul meló sincs holnap ;) itthon fogok izgulni rajta. ;)

Féltem nagyon az autót tényleg ^_^ Túlságosan is

a fólia márkáját majd figyeld.. :P lehet azonosak leszünk :P :D

LLumar fólia lesz azt tudom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.