Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt a fóliát felejtsd el. Nem sokat ér. Én a régi Passatomra raktam ilyen piacon kaphatót. Könnyen karcolódik, akár egy törlőrongytól is. ;)

Amúgy én is meg tudtam csinálni, szerintem neked sem okoz gondot :D

Igaz a Passat ablakai elég sík üvegek voltak. Vagyis csak egy ívben hajlottak. A caravan csimagtartó ajtó ablaka nagyon gömbölyű, azt melegíteni kell hőlégfújóval.

Igaz, csak egy kósza gondolat volt, most a meleg miatt, szombaton Balcsi. :P

fóliával ráadásul még fiatalosabb is lesz.. :D :P :P még több évet letagadhat! :P

Szebúsz klubtag! ^_^

93, nem csak 17?

De a teste mint egy 18-évesé! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hmm...az a sötétítés is jól áll neki. Neked szedték a kárpitot? :D

93, nem csak 17?

Tölti a 17.-et, és ezzel a 18. évébe lép. így értem

Azt gondolom.Az enyémre ezt nem mondanám,bár elmúlt áprilisban 18.

Kicsit viseltes.Koravén ^_^

Szép az ;) Jó az :D

Link to comment
Megosztás:

Igen. Kivették az ajtók üvegeit, a csomagtartó oldalsó és hátsó ablakainál pedig levették a műanyag burkolatokat.

Ma voltam kint faterral sárándon, és a csomagtartóban van 4 darab acélfelni, meg egy régebbi felni, de az gumistól :D ( máshova még nem tudtuk eltenni )

és mondtam faternak, hogy holnap ha viszem ezeket kipakoljuk a garázsba, és akkor mondta fater, hogy szerinte bontják a csomgartó oldalsó ablakainál a burkolatot, és az ajtókárpitot is leszedik. Én meg bele se gondoltam addig.

Amúgy attól félek, amit Alex mondott...hogy véletlenül eltördelik a kis pattintókat és lötyögni fog a kárpit.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kint faterral sárándon, és a csomagtartóban van 4 darab acélfelni, meg egy régebbi felni, de az gumistól :D ( máshova még nem tudtuk eltenni )

és mondtam faternak, hogy holnap ha viszem ezeket kipakoljuk a garázsba, és akkor mondta fater, hogy szerinte bontják a csomgartó oldalsó ablakainál a burkolatot, és az ajtókárpitot is leszedik. Én meg bele se gondoltam addig.

Amúgy attól félek, amit Alex mondott...hogy véletlenül eltördelik a kis pattintókat és lötyögni fog a kárpit.

Pedig leszedik. :P

Nekem nem törtek el egyet sem. Sem ezen az autón, sem előtte az Omegán. Naponta szednek szét autókat, értenek hozzá. Nyugi. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pedig leszedik. ^_^

Nekem nem törtek el egyet sem. Sem ezen az autón, sem előtte az Omegán. Naponta szednek szét autókat, értenek hozzá. Nyugi. :D

Milyen évjáratú az Astrád? Hány éves korában sötétítették? Bár multkor én is leszedtem az egyik ajtókárpitot..és nem annyira tördeltem szét.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam kint faterral sárándon, és a csomagtartóban van 4 darab acélfelni, meg egy régebbi felni, de az gumistól :D ( máshova még nem tudtuk eltenni )

és mondtam faternak, hogy holnap ha viszem ezeket kipakoljuk a garázsba, és akkor mondta fater, hogy szerinte bontják a csomgartó oldalsó ablakainál a burkolatot, és az ajtókárpitot is leszedik. Én meg bele se gondoltam addig.

Amúgy attól félek, amit Alex mondott...hogy véletlenül eltördelik a kis pattintókat és lötyögni fog a kárpit.

Ha erre jársz adok egy marékkal ^_^

Link to comment
Megosztás:

96-os. Két éve csinálták.

Amikor nekem beázott,naponta szedtem szét,raktam össze.Sokadjára sem ment szét rajt semmi.Sem a rögzítők,se egyéb.Pedig nem szakmám :D

Nah, akkor azt mondjátok, hogy nem lesz baj. Bár végig ott leszek és figyelni fogom távolról a dolgokat. Azt mondták hogyha a két hátsóajtót, a csomagtérablakot, meg a hátsóablakot csinálom úgy 2 óra, esetleg 2és félóra lesz.

Link to comment
Megosztás:

Samara......kollégámnak is az van, múlt héten bekrepált a mocija, szerelője hazafuvarozta, hétvégén mocicsere....papírostól került 40.000-be. Kicsit óccó üzemű ^_^

Én azóta bánom,hogy eladtam.200ezer km volt benne,de semmi gond nem volt műszaklilag.Csak kaszni.40-ért adtam el.Én állat :D

Sose lesz olyan üzembiztos kocsim.Akárhogy tereltem,meg sem kottyant neki.Vadmalac egy gép vót :P

Link to comment
Megosztás:

Én azóta bánom,hogy eladtam.200ezer km volt benne,de semmi gond nem volt műszaklilag.Csak kaszni.40-ért adtam el.Én állat :D

Sose lesz olyan üzembiztos kocsim.Akárhogy tereltem,meg sem kottyant neki.Vadmalac egy gép vót ^_^

Ha jól tudom, egyetlen nő tagunknak, Ditának is Szamárja volt az Astra előtt. Ugy látszik, ez az evolúció. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.